Photo bitki 20 saat ışık 4 saat karanlık periyot ta pistil verir mi çiçeğe girer mi?

Cashh

Doktor
Arkadaşlar başlıkta ki konuya ne dersiniz iki çiçeğim var auto diye aldım ektim baktım 61 gün oldu daha yeni pistil verdi Işık periyotu hala 20/04 photo sanıyordum ama photo 12/12 Işık olmadan çiçeğe girmez diye biliyorum demekki auto mu bu çiçekler ne dersiniz?

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Photo 18/6 da sonsuza kadar vegde kalır bloom a geçmezistersen on metre ağaç yaparsın photoyu çiçeye sokan ışık saatidir

Cashh

Doktor
Photo 18/6 da sonsuza kadar vegde kalır bloom a geçmezistersen on metre ağaç yaparsın photoyu çiçeye sokan ışık saatidir
Kanka onu diyorum zaten bitki auto olarak aldım sponsor dan 60 günü geçti çiçek vermeyince tamam dedim bunlar photo Işık ta 18 de değil 20 saat olarak gittim ışığı değiştirmedim bugün baktım pistil çıkarmaya başlamış aynı kabinde üç photo daha var o yüzden 12/12 ye geçirmedim üç çiçek arasında zaman farkları var şimdi pistil verdiğine çiçeğe geçtiğine göre 20 saat ışık ile demekki bunlar yine auto ama geç çiçeğe giren auto dimi.? Oh be

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Topping çok fazla yaptın için geç çiçeye girmiş 20 devam et çiçeye girmeyen photolarıda çıkarsa şayet mahsülü alana kadar autolardan büyütücen sonra çiçeye alıcan autoysa zaten onlarda çiçeye girer 20 saatle hepsini bitirirsin

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Kanka onu diyorum zaten bitki auto olarak aldım sponsor dan 60 günü geçti çiçek vermeyince tamam dedim bunlar photo Işık ta 18 de değil 20 saat olarak gittim ışığı değiştirmedim bugün baktım pistil çıkarmaya başlamış aynı kabinde üç photo daha var o yüzden 12/12 ye geçirmedim üç çiçek arasında zaman farkları var şimdi pistil verdiğine çiçeğe geçtiğine göre 20 saat ışık ile demekki bunlar yine auto ama geç çiçeğe giren auto dimi.?

kanka auto bitki 60 güne çooktaannn çiçeğe geçmesi lazımdı ortalama 24. ile 29. gün arası banko patlıyor eğitimde versin lsd de yapsan farketmez gerçekten autoysa gelişimide yavaşlasada bodurda kalsa girer o çiçeğe sana auto yerine photo göndermişler ilk değilsin son olmayacaksın. sponsordan tohum alan çoook kişinin başına geldi oluyor arada böyle yapacak bişey yok gönderdikleri tohumların ortalama %85 i sıkıntısız ama kalan %15 lik dilimdesin geçmiş olsun.
Agacım adam diyoki 18 saate çiçeye girdi bana bi açıklarmısın 18 saat ışıkla hangi photo nasıl çiçeye girer benim işim photo auto bakmadım bakmayıdamdüşünmüyom bi aydınlatta bilmiz artsın nasılnbi photoymuş bu

kemal84

Üye
evt kankacım haklısın güzel kafamın yadsımana yenik düştüm galiba 18-6 ışık döngüsünde sittim sene girmez çiçeğe. Siliyorum yukardaki yorumumu.

higthead

Jolly Green
Agacım adam diyoki 18 saate çiçeye girdi bana bi açıklarmısın 18 saat ışıkla hangi photo nasıl çiçeye girer benim işim photo auto bakmadım bakmayıdamdüşünmüyom bi aydınlatta bilmiz artsın nasılnbi photoymuş bu

Dostum photoda autoda aynı bakım gerektirir sadece toping vs olayları farklıdır. çiçeğe girdiyse photoda nasıl bloom dönemi varsa autodada aynıdır değişen birşey yok.

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Agacım senindemi kafan güzel bakımmı konuşuyoz biz 18 ışık döngüsünde photo bitki nasılmçiçeye girer diyoz sen ikisininde bakımı aynı diyon sağol aydınlattın için

Deep_purple

Yeni üye
Konuyu hortlatmış gibi olcam ama yeni konu açmaktansa buraya yazıyım dedim. Aynı sorun bende de var. Auto 6 bitkiden 3 tanesine flushladım haftaya kesicem. Ama diğer 3 tanesi feci büyüdü 65. Gündeler ufak tefek pistiller var ama tam olarak çiçeğe geçmedi. Ne yapmam lazım sizce?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • F Fısfısss01:
  • F Fısfısss01:
    ** **** ** **** dready
  • F Fısfısss01:
    *********** ***** ******* * ****** ********** *** ****** ** **** dready
  • F Fısfısss01:
    ****** **** **** **** *** dready**** **** ******* ** ********* ********** *** ****
    ** ********** ***** ******** ***** **
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready **********
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready *********** **** ****** **** ****** *******
  • F Fısfısss01:
    ********* ******* ***** ***** dready* ***** ********** ***** *** ****** ******* ***** *** ****** ****** *******
  • F Fısfısss01:
    F Fısfısss01: ******** *****