Photo Besin&Gübre önerisi

rabarba

Yeni üye
Hello

Geçen yaz iyisiyle kötüsüyle bir auto macerasından sonra, 6 Kasımda toprağa aldığım, 26 Aralıkta çiçeğe soktuğum iki adet köfteci (indica) evlada sahibim. LST ve toppinglerini yaptım.
Bir iki kez soğuk ve sıcak stresleri yaşadılar. Buna rağmen oldukça iyi durumdalar.
(Merak edenler olursa fotoları atarım)
Şu zamana dek bütün gübreleri chartın dışında, kendim gözlemleyerek verdim.
Geçen seferki çok başarılı olmayan autodan büyük deneyimler edinmiş oldum ve bu growumda uygulama fırsatı yakalayabildim.
Hasata doğru yaklaştıkça bitkime daha da özenli davranmak istiyorum.
Koku, tat, gramaj olarak optimum seviyede verim alabilmek için aşağıdakilere ek önereceğibesinler nelerdir kankalar? Deneyebileceğim DIY kafasındaki besinleri de deneyebilirim.

BIOBIZZ -LIGHT MIX

BLOOM - GROW - BIOHEAVEN - TOPMAX

Son düzenleme:

mandarine

Ordinaryüs
kanka potasyum silikat ve humik fulvik asit. ucuz çarşı itemleri ve aşırı yararlılar. silikatı rhino skin çizelgesine göre verirsin humik fulvik de komple sürekli veriliyor. keçiboynuzu pekmezini de ara sıra verirsen ve hasada doğru attırırsan iyi olabilir.

Ü

Üye silindi 22832

Guest

rabarba

Yeni üye
Farklı markalarda bi çakışma olmaması için yine biobizz calmag ve biobizz fish mix kullanmaya karar verdim. Ara sıra boş sulamalarda keçiboynuzu özü de vermeyi düşünüyorum. Bunlar dışında önerilerinize açığım kankalar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!