PHoto ak47 tamamen sayenizde.

Munchh

Yeni üye
Merhabalar yaklaşık 1 seneden beri takip ediyorum hemen hemen her konuyu 3 er 5 er defa okudum ezberledim nerdeyse
ufak ufak 1 2 amatör denemem oldu şimdi imkanlar dahilinde birşeyler yapmak istedim
ÖNCELİKLE HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM..
photo ak47 tohumlar sponsor siteden
Alanım 210 cm 60 yükseklik de 220 falan
EKİPMANLARIM
240w qb lm 301h
250w cob led
4 adet 19 litre kumaş saksı
1 adet airpot saksı
loobex nem Makinası
ad 12 pH metre
myler film ile duvarlar kaplandı
sponsor Dr karbon filtreye ayrıca teşekkür ederim çok fazlasıyla yardımcı oldu
200 m3 giriş fanı
680 m3 vortice çıkış fan
çıkış fanını duvara delik açıp direk dışarıya aldım
giriş odanın içinden
GÜBRELER
AN serisi kullanıyorum
micro grow bloom b52 vodo juice
peçetede patlatıp karton bardağa aldım 5 adet attım hepsinde patladı karton bardakta 5 6 gün tuttuktan sonra direk 19 lt saksılara aldım vodo juice her sulamada verdim toprağın kurumasına özen gösteriyorum
1 kere micro grow bloom 1lt ye 1 ml şeklinde verdim 1 kerede b52 verdim
ad12 yeni aldım her sulamada pH ayarlıyorum elma sirkesiyle düşürüyorum
1 tanesi küçük kaldı saksı değişimi sırasında kökler biraz ışığa maruz kaldı ondan sanırım ama toparlamaya başladı
3 tanesine bugün topping yaptım
ottoman reisin ALOE VERA (mucizevi) hazırladım topping den sonra bütün bitkilere 1.5 lt su verdim
calmag ve revize bugün sipariş verdim diğer sulamada calmag ve revive vericem sadece
sonrasında bi dolu bi boş sulamaya geçmeyi düşünüyorum..
HİÇBİR bilgim yoktu Bitki yetiştirme hakkında ekipmanları bile 1 senedir yavaş yavaş topladım
şuan 17. Günündeler
HERHANGİ TAVSİYE YORUM HERŞEYE AÇIĞIM
A592ACA4-99FA-4C70-8FE9-124967CDCC30.jpegEF4F6E77-E5F1-47E1-AE86-F707D7A33019.jpeg41CC9EB8-2905-4467-B390-C5B496C4D85B.jpeg94D3A5F8-B07F-4A9C-A39E-18F2CAD5FBC2.jpegE2A3D619-5FF1-4C0B-A2DB-1A7A89154BC3.jpegBC5DEF5C-928E-40F6-B95A-28B544DE8729.jpegB4E64CA2-467F-40D2-B5D4-8383C17C2334.jpegADD11C44-46EB-4056-BFF4-BF980388CB43.jpegED2D26A3-4C85-430D-9FD6-2D443170CF4A.jpeg

higthead

Jolly Green
Maşallah çok güzel olmuş.Dostum dalların morarması biraz soğukta kalıyor olabilirler ısıklar kapanınca 20 altına düşürme sıcaklığı. Yaprak eğmesi ya çok sulama yada az sulaman var toprağına bakıcak olursak az sulaman var gibi. Telle üstteki fan yapraklarını mainlining gibi aşşagıya doğru ep dal araları ışık alsın. Eğitimin güzel fakat dediğim gibi fan yapraklarının yaprak başlangıcından tel ile aşşağıya doğru hafif baskı yaparak eğ aç.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ***** *** * ***** ***** ****** ****** ***** ** ******** **** ******** ***** ******* ***** ********* ********* * * *** **** *** ***** ******** ***** ***** ***** ** ****** **** * ****** ** ***
  • G GaribanMüptezel:
    ***** ***** ***** ***** ******** *********** ****** ******* ** ****** ****** **
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • I isoT:
    dready**********
  • I isoT:
  • G GaribanMüptezel:
    dready**********
  • G GaribanMüptezel:
    dready ****** ****** ****** ***** ****** ********* ********** ** ********
  • B Bomberx:
    ******** *********** dready*
  • G GaribanMüptezel:
  • I isoT:
    +1
  • G GaribanMüptezel:
    ****** ****** ***** *** **** *** **** ******** ********* ******** ******* ****** ******** ***
  • Sleepless Sleepless:
  • G GaribanMüptezel:
    dready* *****
  • G GaribanMüptezel:
  • cokorama cokorama:
  • cokorama cokorama:
  • kokokoco kokokoco:
    ******* ****** dready*
  • Sleepless Sleepless:
    ******** ***** ******* ********* ********* ******* ******* **** ***** ********* *****
  • A ax-b:
    ********** ***** ***** * ********** ****** ********* **
  • A ax-b:
    B Bomberx: **