Photo 30. Gün yardım lazim brolar

• Konbuyu başlatan Üye silindi 23835
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 23835

Guest
Beyler photo ilk deneyimim ilk topping deneyimim. Autolarda yapmadim lst yapmistim ama kelle almamistim. Şu an zkittlez 2 bitkim var ciceklenmeye 60. Gunde gecicem fakat 30 gunluk şu an bitkilerim sadece biobizz grow veriyorum. Elimde
Top max
Bloom
Cal a mig var. Ciceklenmeye gectikten sonra mi vermem gerekiyor onlari yardimci olursaniz sevinirim bir de tek topping yaptim hasat uzun surmesin diye başarılı olabilmişmiyim brolar

Ü

Üye silindi 23835

Guest
2 haftada bir boş sulamada call mag ver topmax bloom çiçekte kullanican extra vegde acti-vera ve alg a mic gübresi alabilirsin dostum çok faydaları var bilgin olsun
Alg a mig var şu an elimde. Onu da takvime gore groowun yaninda vereyim o zaman bro ciceklenmeye kadar bu sekilde devam sonra topmax ve blooma gecerim

Arifkush

Yeni üye
Kanka bendede gorilla zkittlez var 2 tane en soldakiler bi toping yaptim yeni ve 30 günlük oldular bugün cok küçük celimsiz geliyor gözüme normalmidir

Ü

Üye silindi 23835

Guest
Bro kelle hepsinden alman lazimdi. Photo bitki kelle almadan olmaz birde lst neden yapmadin 30 gunluk bitkiye lst yapmiş olman lazimdi

Arifkush

Yeni üye
Sagdaki iki tane auto bitki onlar haric hepsine kelle alma alma yaptim lst yeni yapmayi düşünüyorum sikinti olurmu 30 gunlukler ama küçükler baya.Seninkiler maşallah sağlıklı bol hasatlar kanka

Ü

Üye silindi 23835

Guest
Sagdaki iki tane auto bitki onlar haric hepsine kelle alma alma yaptim lst yeni yapmayi düşünüyorum sikinti olurmu 30 gunlukler ama küçükler baya.Seninkiler maşallah sağlıklı bol hasatlar kanka
Gec kalmissin kanka yap tabi dallari fazla esnetirsen kirilir dikkat et yavas yavaş egerek egitim ver. Hergun ugraş onlar baş kaldirdikça sen egtim ver

Arkadaşlar herkese merhabalar , bana yardımcı olabilir misiniz acaba growing ilerleyişi halkında ufak tefek bilgim var fakat yeterli değil

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Night owl Night owl:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
    hahahaha ** ***** ******* ***** ******* **** hahahaha** **
  • A angeshar:
    ** ** ****** **
  • A angeshar:
    ********** hahahaha* ***** **** ****** **** hahahaha* ** ******* *** ****** ** ****** ***** ******* ****** hahahaha*
  • A angeshar:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Night owl Night owl:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Night owl Night owl:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • A angeshar:
    ********** ******* ***** ******* **
  • A angeshar:
    ******** ****** hahahaha ******** ******* ****** ******* ***** ***** ** ****** ****** ********
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ** ***** ****** ******* ***** ******** ***** ******** ********* ******** ****** hahahaha ******** ******* ****** ******* ***** ***** ** ****** ****** ********
  • A angeshar:
    hahahaha** **** ***** **** **** ***** ****** ***** ******* ****** **** ******* hahahaha*** *** *********
    A angeshar: hahahaha** **** ***** **** **** ***** ****** ***** ******* ****** **** ******* hahahaha***...