PGP KEY Nedir? Nasıl yapılır?

bartolomeo

Yeni üye
Bu konuda aydınlatıcı bir bilgiye ulasamadım sitede.  deepte herhangi bir alısveris icin pgp key veriliyor isteniyor vs bunu bilen bir arkadas yonlendirirse guzel olur

Ayhan

Administrator

boyle bisey buldumda umarim yardimci olur. Deepweb alisverisleri icinmi gerekliydi bu ?

ßukaLemun

Yeni üye

Mobil çalışma biçimleri geliştikçe, iletişim teknolojileri de bu doğrultuda bir değişim gösterdi. Ancak hassas verilerin çalınması veya ele geçirilmesi halen önemli bir problem teşkil etmektedir. Böylelikle veri şifreleme konusunda da belli bir stratejinizin olması önemlidir. Kurumunuzun güvenlik ihtiyaçları arttıkça, veri şifreleme stratejiniz de önem kazanır. ve stratejinizin artan güvenlik ihtiyaçlarınıza uygun olması gerekir.

Dizüstü bilgisayarlar, dış veya harici diskler, verinizin mobil bir biçim almasını sağlamaktadır. Bu mobiliteye bir de bulut çözümler eklendiği vakit, güvenlik tehdit ve riskleri oldukça artmaktadır. Symantec’in veri şifreleme çözümleri tüm verinizin alt uç noklara kadar korunmasını sağlar ve veri sızıntılarını kontrol altına alır. Özellikle sistem yöneticileri için tek noktodan konsolide ve güvenilir bir veri şifreleme olanağı sunar.

Özellikle notbooklardaki verilerin istenmeyen ellere geçmesini önlemek için disk ve e-posta trafiği, şifrelenebilmektedir. Veri şifreleme projelerde, Symantec PGP ürünleri tavsiye edilmektedir.

Faydaları
  • Zengin bir yönetim çevresi olanağı sunmaktadır,
  • Hiçbir kullanıcı arayüzü olmadan gerçek zamanlı olarak çalışır,
  • Sistemlerin CPU kulanımlarına göre ölçeklendirilebilir kapasite ile çalışır,
  • PCI-DSS, HIPAA, GLBA, SOX, PIPEDA, EU Veri Koruma Direktiflerine uyum sağlamaktadır,
  • Çeşitli şifre onarım işlemleri
Symantec Veri Şifreleme seçenekleri ile sistemlerinizdeki hassas veri en etkili biçimde korunup saklanabilmektedir. PGP seçenekleri ile Symantec kurumunuza ve size en uygun seçeneği sunmaktadır.

anchizet

Yeni üye
bu konuda detaylı kesin bilgisi olan yok mu en büyük sıkıntıyı pgp de yaşıyorum ve hiç anlayamadım yardım plzzzz

Hani smocers.co diye esrar satan bir onion linki var ya kankalar. Oraya girin o sitede pgp nasıl yapılır resimli anlatım mevcut. Bende bu işi öğrenemeyip tam pes etmek üzereyken o site imdadıma yetişti

Hani smocers.co diye esrar satan bir onion linki var ya kankalar. Oraya girin o sitede pgp nasıl yapılır resimli anlatım mevcut. Bende bu işi öğrenemeyip tam pes etmek üzereyken o site imdadıma yetişti
Yaw Sanırsam.Ben whmye giriyordum.Sanırsam önce sitenin anahtarını uygulamaya kaydediyon.And..
Herneyse herhalde olur ayna gorevi goruyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Q qimliqsiz:
    ********** **** **** dready ****** ****** ***** ***** **
  • A ax-b:
    ****** dready* *********** **** *****
  • Q qimliqsiz:
  • A ax-b:
    ********* ****** **** **** ******** **** ******** ***** * ***** ******* ********** *** ***** ** ***
  • I isoT:
  • B Bomberx:
  • A ax-b:
    ** ***** ******** ***** *** dready*** ***** **
  • I isoT:
    dready **** ********
  • Q qimliqsiz:
    ** ** ******* ********* **** dready* ******* ****** ***** ***** ********** *******
  • Q qimliqsiz:
  • A ax-b:
    ***** ******* dready* * ***** ****** ** dready** ***** ****** ********** *****
  • VendettaX VendettaX:
    ******** *** **
  • Q qimliqsiz:
    ******** *********** ******* ******* *** ***** ** ** **** ***** ********** dready
  • A ax-b:
    **** ****** *** ***** ********** *** **
  • Q qimliqsiz:
    ** ******** * ** ***** ***** ** ****** *** * ****** ********* **** dready**** dready* ********* dready
  • A ax-b:
    **** ******** dready ********* ****** * ****** ********* **
    +1
  • Q qimliqsiz:
    ***** ******* ** ****** **** dready ********* *********
  • B Bomberx:
  • Q qimliqsiz:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******* ** ****** *** ******* ******* ***** *** ****** ****** ** *** ***** ***** ********* dready *** * ******* ******* ***** ***** ** ** ******* *********** ***** ******** ******* *** **** dready* ********* ***** ******** **
  • Night owl Night owl:
  • A ax-b:
    ***** ******** ****** *** **** ********* **
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • A ax-b:
    ***** ** ***** dready*
    A ax-b: ***** ** ***** dready*