pencere önünde auto

higthead

Jolly Green
1. NEkadar ışık aldığına bağlı.

2. pencere onune dıkkat et o bıtkı baya uzuyacak dısardan bırı gorup patlatmasın senı.

zehir0t

Üye
Belli bir süreden sonra onları eğer iklimin uygunsa dışarıya koy verirse bişey öyle verir

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Pencere önünde Auto olmaz boşuna hiç girme Bir karış daha fazla büyümez O da bir karış olursa şansına O yüzden hiç girme tohumun boşa gitmesin
Ben photo bitki denedim karton bardakta 7 tane var 2 karış oldular ama ne sömek ne tohumu kesesi henüz hiç bir şey yok

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kanka zaten sömek beklentim yok sadece hobi olarak yeşil olsun yeter o minik 5 yaprakları görmek bile mutlu ediyor beni.
Daha önce 1 lt pet şişe kesip bakmışlığım var balkonda 3 karış olmuştu ve 2 sigaralık kadar hasad vermişti

Kanka zaten sömek beklentim yok sadece hobi olarak yeşil olsun yeter o minik 5 yaprakları görmek bile mutlu ediyor beni.
Daha önce 1 lt pet şişe kesip bakmışlığım var balkonda 3 karış olmuştu ve 2 sigaralık kadar hasad vermişti
Alemsin kanka ya . :rolleyes::D:D:D:DGüzelim bitkiyi 15-20lt saksıya göm aradaki farklı gör

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kanka durumlar müsait olsa outdoor yapacağım hattaa space bucket bile olabilir.garajda bodrumda. Ama imkaanlar sadece çiftçi den uyguna alıp kimseye çaktırmadan takılacak kadar ne yazık ki

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
  • N nicozaniolo:
  • N nicozaniolo:
    **** ***** *** ***** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ** ********* **** ********** ***** ***** ***** ***** ********** **
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • GardensGarage GardensGarage:
    ***** ********* dready* ********** *** dready****** *********** ***** *********** ***** ****** **
    +1
  • istr istr:
    ***** *** ********** ***** ** * ******** **** ** ******* **** *** *** ***** ** ***** dready** ******* *********** **** ******* ********* dready* ********** *** dready****** *********** ***** *********** ***** ****** **
    +1
    ****** ***** ******** ****** *** *** ***** ********** ** ******* ******** *** ******* *** **** ********* **** *********
  • GardensGarage GardensGarage:
    ** *** ***** dready ******* **
    +2
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* *********** ***** **** *** ********* **** *** ***** dready ******* ********* ******* ********* *** **** *********** ********* ********* ******* *** **** **
  • cokorama cokorama:
    ******** *** ***** dready ******* **
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** ***** ******* ****** ***** ******** *** ** ****** ***** ****** *** **** ********* ***** ***** *** ******* ****** *****
    +1
  • cokorama cokorama:
    ********** *********** ******* ***** ******* ****** ***** ******** *** ** ****** ***** ****** *** **** ********* ***
    dready ******* ******* **********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    *** *** ***** *********** ******* ******** **
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    Nazim_Red Nazim_Red: ******* ***** ****