Peçetede çimlendi, toprakta yok oldu.!?

• Konbuyu başlatan kybozkurt
  • Başlangıç tarihi
K

kybozkurt

Guest
Arkadaşlar tanrının bereketi ne nuru üstünüze olsun iyi akşamlar. Bir abimm sevgilisinin içinde danimarkadan 4 adet tohum getirdi. Amnesia diyordu. 2 sini rica minnet karşılığında cok şey vererek aldım. Peçeteye koydum biri çimlendi biri şişti. Attım toprağa. 10 gün oldu hala çıkmadı. Eminimki öldü. Neden ölür arkadaşlar? Toprak aşağıdan hollanda torfu diyor babam yetişkin süs bitkileri in toprağıydı. Gecen şene 30 adet keno tohumu da aynı böyle olmuştu. Bitmemişti. Toprak aynı topraktı. Sebebi toprakmidir yoksa baska bir sebebi olabilirmi? Kapkara bir toprak. Suyu verince simsiyah oluyor zift gibi. Ama ileri kalite olduğundan eminim. Lakin tohuma zararmı verir ki? o_O

İYİ AKŞAMLAR KNKA. nem kontrolün VARMIYDI, yetiştirdiğin alanda.
Baş verdikten sonra mı çürüdü öldü eğer tohum yetişip baş verip sonradan düştü ise. 1 ışık KNKA. 2 nem knka. Topraktan olduğunu düşünmüyorum. LAKİN Üstadlar daha iyisini bilir.
cooltext374175757285818.gif

K

kybozkurt

Guest
İYİ AKŞAMLAR KNKA. nem kontrolün VARMIYDI, yetiştirdiğin alanda.
Baş verdikten sonra mı çürüdü öldü eğer tohum yetişip baş verip sonradan düştü ise. 1 ışık KNKA. 2 nem knka. Topraktan olduğunu düşünmüyorum. LAKİN Üstadlar daha iyisini bilir.
cooltext374175757285818.gif
Dostum bir parca beyaz kök cikti peceteden topraga koysum. Sonra bi daha goremedim tohumlari

Topraktan çıkmadıysa toprakta yakmış olabilir knka bio canna. Toprak. Öneririm ve biobizz al mic öneririm. Uygun toprak fiyatları. En az 11 lt saksı knka

K

kybozkurt

Guest
Topraktan çıkmadıysa toprakta yakmış olabilir knka bio canna. Toprak. Öneririm ve biobizz al mic öneririm. Uygun toprak fiyatları. En az 11 lt saksı knka
Saksıları 2 galon mu ne istedim heralde hocam. Bez saksi. Cok pahali digerleri ya. 3 galonda olabilir. Ama ikiydi sanirim. 25x30 ölçüde

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • I ıssızmüptezel:
    ***** hahahaha**** ******* *** **** ****
  • I ıssızmüptezel:
    **** ******** *** hahahaha*** ***** ** ****** ******* ******
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    hahahaha* ** ******* **** *** *****
  • I ıssızmüptezel:
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ** ***** ********** ********** ** hahahaha* ****** ******** ****** hahahaha**** ******* ******* hahahaha ******* **** ******** *** ****** **** ********* *** ****** ********* *** ********** * ****** ******** ****** **** ********* hahahaha** **** ** ****** ******* ********* ***** hahahaha ***** ********* hahahaha**
    hahahaha* ** ***** ********** ********** ** hahahaha* ****** ******** ****** hahahaha**** ******* ******* hahahaha ******* **** ******** *** ******
    ******* ***** hahahaha *** ** ****** **** ****** ******* ********* **** ********
    ** ****** ** ****** ***** ******* ***** ******** ****** ******** ***** ****** hahahaha
    *** hahahaha ********* **** ******** ********
  • O Omnibuw:
    hahahaha *** *******
    +1
    **** ********* hahahaha
  • O Omnibuw:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********* ********** ******