PAKET OLDUM

SafOt

Yeni üye
selam beyler 29 haziranda kargomu alırken paket oldum 15 g kokain vardı paketin içinde 188 den işlem yaptılar avukatım sayesinde tutuksuz yargılanıyorum ama tek sıkıntı telefona el koydular telefon iphone 13 emniyet sorgusunda telefonun şifresini vermedim ama savcı sıkıştırınca şifreyi vermek zorunda kaldım emniyetten çıkar çıkmaz iclouddan telefonu kayıp olarak işaretledim ve yeni bi hat çıkarıp watsapıma başka bir telefondan giriş yaptım sizce bi sıkıntı çıkarmı bu arada telefonda beni yakabilecekleri bazı konular da var ?
bu arada icloud da telefon interenete baglanınca sıfırlanacak yazıyor narkolar incelemeye aldıgında telefonu internete baglıyorlarmı bi bilgisi tecrübesi olan varmı ??

kankacım geçmiş olsun nasıl oldu olay nerden aldın yurtiçi yurtdışı? evde arama yapıldı mı? hassas,paketçik başka uyuşturucu yoktu inş. sabıkan var mı? yaş kaç?

savcı ne diye sıkıştırdı seni? nasıl alabiliyor telefon şifreni anlamadım? avukatın ne diyor bu telefon şifresi konusunda vermek zorunda değildin benim bildiğim. seni korkutmak istemem ama adamlar telefonu hiç internete baglamadan inceleyecekler bu sebeple iclouddan kayıp işaretlemen bir işe yarayacağını düşünmüyorum.

SafOt

Yeni üye
türkiyeden aldım telegram kanalından evde arama yapıldı ama ev temiz 2.dosyam uyuşturucudan ilkinden denetim almıştım yaş da 23 telefonu ise ilk önce özelim var dedim savcı biz senin özeline bakmayacagız telefondan birşey satmıyorsan vermeye korkma dedi bende vermiş bulundum

aidenpierce

Yeni üye
türkiyeden aldım telegram kanalından evde arama yapıldı ama ev temiz 2.dosyam uyuşturucudan ilkinden denetim almıştım yaş da 23 telefonu ise ilk önce özelim var dedim savcı biz senin özeline bakmayacagız telefondan birşey satmıyorsan vermeye korkma dedi bende vermiş bulundum
Kanka Telefondan herşeyini yedekle bence eğer telefondan olmayan birşeyi delil gibi göstermeye çalışırlarsa kanıtlayabilirsin belki. Bi dealer arkadaşım yakalandı mesela kendisi de içiyordu ve içiciyim dedi. Hassas terazi,paketler falan da bulunmadı.Ama polisler paket etmek için testini temiz gösterdiler ve 188’den işlem yaptılar.Her türlü hile hurdayı yapıyolar ayık ol

SafOt

Yeni üye
işin kötü yanı paket olmasaydım 2 gün sonra yurtdışına gidicektim biletim falan herşeyim tamamdı
şimdi tekrar yurtdışı çıkış yasagı verdiler araya birilerini koyup kaldırtmaya çalışıyoruz bakalım başka öneriniz varmı yurtdışına çıkmak için

kateneinn

Yeni üye
Ya sende bi s1kt1r g1t 15kg kokainin parasini ezerken bizemi sorcaktin bu sitede esrar bilgisi disinda kimse kimseden yardim istemesin kardesim adimizi pislige cikarmayin burasi icimligini ozgur sekilde icmek isteyen aralarinda bilgi paylasanlarin yeri 15 kilo kokaini yakalatip yakalanma sureci konusunda soru soranlarin yeri degil isine bak
15kg değil 15g ? 15kg kokain telegramdan sipariş verilip kargodan mı alınır mk

SafOt

Yeni üye
Ya sende bi s1kt1r g1t 15kg kokainin parasini ezerken bizemi sorcaktin bu sitede esrar bilgisi disinda kimse kimseden yardim istemesin kardesim adimizi pislige cikarmayin burasi icimligini ozgur sekilde icmek isteyen aralarinda bilgi paylasanlarin yeri 15 kilo kokaini yakalatip yakalanma sureci konusunda soru soranlarin yeri degil isine bak
okdugunu anlamayan bi müptezel işte

Agzı gıllı

Yeni üye
Geçmiş olsun. Savcılık telefonun imajını alır geçmişte yaptığın tüm dala vere ama herşey değil tabi üst üste yazılmamış verileri bulurlar. İnt bağlamazlar cihazını kapalıyken farklı teknik cihazlarla tam bir derinlemesine kopyasını alırlar dosya dosya tek tek incelerler. Yasak maddelerin ticareti yoksa pek sıkıntı yapma hep bireysel takıldıysan pek sorun olmaz diye düşünüyorum

istr

Ordinaryüs
Kaçanı kovalarlar be kankam. Eğer dedikleri gibi satıcı değilsen telefonu incelemelerinde bi sakınca yok. He telefon bi kaç yıl sana geri dönmeyebilir o konuda bilgin olsun. Bir de bazen telefonu beğeniyolar, kanıt deposunda yangın çıkıyo tanıdığımın mackbookunun başına geldi :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
    ** ********** ******* *** ******** ** *** * *** *** ********** ***** ****** *** ***** ***** ********* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • E eagle54:
    ** ** ******* ****** hahahaha*** ********** ******** ********** ****** *******
  • ax-b ax-b:
    *** ******** ****** ********** ** **** ****** ****** ******* *** ** ***** ******* ******
  • ax-b ax-b:
    * ******** * *** *** ******** ********** ******* *** ******** ** *** * *** *** ********** ***** ****** *** ***** ***** ********* *****
  • E eagle54:
    ***** hahahaha ******** **** ***** *** *** ** ******** ** ********** ******* *** ******** ** *** * *** *** ********** ***** ****** *** ***** ***** ********* *****
  • H Hanbatubey:
    ***** ********** ********** ******** ****** *** **** *** *** ******* ***** hahahaha ***** ********** ********** ******
  • E eagle54:
    ***** ********* ******* **** **** ****** ******* ******* ******** ******** ******** ******* ***** ****** **** ***** ****** hahahaha** *** ******** ****** ********** ** **** ****** ****** ******* *** ** ***** ******* ******
  • H Hanbatubey:
    ***** hahahaha ******** **** ***** *** *** ** ******** ****** ***** ******
  • ax-b ax-b:
    ****** ******** ***** ***** ** ******* **** ***** hahahaha ******** **** ***** *** *** ** ********
  • ax-b ax-b:
  • ax-b ax-b:
  • ax-b ax-b:
  • E eagle54:
    ****** ********* **** ******** ** *** ****** ***** ***** ******** ******* *****
  • E eagle54:

• H Hanbatubey:
  • E eagle54:
    ****** ******** ***** ***** ***** *** **** ******* ***** **** ********* ****** **** hahahaha* ******** ******** ******** hahahaha* ** ****** ** ****** *** ******** ***** ******* ****** ********** ******** ** ****** *** ****** *** *****
  • E eagle54:
  • ax-b ax-b:
    ** hahahaha* ******** *** ********* ****** ******** ***** ***** ***** ********** ********* ******* **** **** ****** ******* ******* ******** ******** ******** ******* ***** ****** **** ***** ****** hahahaha**
  • ax-b ax-b:
    ***** ******** **** ******* ******* **** ***** ******** ***** *** hahahaha hahahaha********** ** **** hahahaha
  • ax-b ax-b:
  • E eagle54:
    ***** ********** ***** ***** ***** hahahaha* **** ******* **** hahahaha** * ** ******** ******* ********* *** ******** ***** ***** ********* ****** ******* ******** ********* ******
  • E eagle54:
  • U ulas0o:
  • U ulas0o:
    ****** hahahaha**
  • deyorke deyorke:
    deyorke deyorke: ********* *** ******** ** ******