Paket oldum

Bar

Kıdemli Üye
Kankalar, geçenlerde memurlar geldi bu ev kime ait felan dediler sakindiler 3 kok bitkim evde kurutulmaya birakilmis 5 gr ve 0.5 gr da tutunle karisik bulundu.. buyuk ohtimalle drone cekti.. aldilar beni ifade verdim kan idrar aldilar...savci serbest biiraktirdi... denetim yermiyim bilmiyorum ama artik taniniyorum. Kimse gormedi haberde yapmadilar caktirmadan halledip ciktik kelepcede takmadilar..

volkan0658

Yeni üye
Kanka öncelikle gecmis olsun. Denetim yersin büyük ihtimalle. Yaşadığın yer küçük yer mi büyük şehir mi bilmiyorum ama memurlar bence çok iyi memurmus

Bar

Kıdemli Üye
Kanka öncelikle gecmis olsun. Denetim yersin büyük ihtimalle. Yaşadığın yer küçük yer mi büyük şehir mi bilmiyorum ama memurlar bence çok iyi memurmus
Sagolasin kanka simdi izleniliyorum dinleniliyorum.. kucuk yer ama on numara memurlardi hic beni suclu yerine koymadi iciyomusun kardesim dedi iciyorum dedim tamam ifadeni aliriz srrbest kalirsin korkma bundn bisey cikmaz dedi

Bar

Kıdemli Üye
Kanka sabit bir işin varsa daha önceden uyustrcu ticareti ile ilgili bir dosyan yok ise artı öyle 10 20 saksı yapmiyosan evde hassas terazi yoksa okula vs yakın değilse aldım ettim diyen yoksa bu saydimlarimin disindaysan yüzdeyüz birakiyolar avukat çok arkadaşım var içen onlar bile diyoki savcilarin çoğunun piyasadan haberi var gidip sittirebk torbacilara 500 600 lira vericegine 2 3 saksıya pek umursamazlar denetim kesin yersin aksi durum olmaz geçmiş olsun denetimde cidden yeni sisteme göre ızdırap.
Kanka zaten butun bilgilerimi aldilar engelliyim felan.. evde hassas terazj ykk polislerde babacan cikti sunu serbest biraksalarda millet kimyasala dusmese diyo valla. Kelepce bile takmadilar bagaja koymadilar kapiyi kilitlemediler adimla sesleniyolardi hic sikinti yasamadim. Onlarda bundan bisey cikmaz korkma dediler.. biz neler gorduk dediler gizli gizli kkmse anlamadan geldiler gittik ifadeye ama bundan sonra ona gore adimini at dedi avukat. Taniniyorum artik sagolasin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • muadip muadip:
    ****** ****** hahahaha*** ***** **
    +2
  • 420x 420x:
    **** ****** * ******* hahahaha* *** ********
    +1
  • 420x 420x:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
  • muadip muadip:
    *** ***** **** hahahaha ***** ****
    +2
  • 420x 420x:
  • muadip muadip:
    +1
  • 420x 420x:
    *** ********** *** **** ********* ******* ****** ********** **** **** **** **********
  • 420x 420x:
    ****** ***** hahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    +1
  • muadip muadip:
    ********* hahahaha******** ***** hahahaha
  • muadip muadip:
  • 420x 420x:
    ***** ** hahahaha**** ******* *** ***** ********** ******** ****** ******** *** ***** **** ******* ****** ****
  • 420x 420x:
    **
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha
  • muadip muadip:
    ***** ** ******* **
  • 420x 420x:
    **** **** ******* ** ****** ***** **** ******** ****** **
  • muadip muadip:
    +1
  • muadip muadip:
    ******* ******* ******* **