Paket olduk 2gr ile ?

matheus

Yeni üye
dün söğütlüçeşme tarafında narko ekipleri tarafından ele geçirildim, direk kalbime dokundu ve içeri soktu beni direk indir pantalonu şekli, ağzı kapalı ıslak mendil poşetinde 2 gr sigara vardı o da çıtçıtlı bir paketin içinde koku yapmasın diye duruyordu,daralı bir şekilde 5,6 gr çıktı paket baya büyüktü neyse hastane felan yaptık sonra karakol ifade verdim dedim 200 tl karşılığında aldım aldığımı görsem tanımam felan, neyse sonra beni serbest bıraktılar. şimdi diyorum ki büyük ihtimalle amateme göndericekler beni ama ilk idrarda temiz verirsem bana sorun yaratırlar mı? gbt mevzularını çok sordum çıkmıyormuş ama bilemiyorum, cidden kara leke gibi yapıştı **** napıcam nelere maruz kalıcam bilenler yeşillendirir mi teşekkürler

yurt dışına vize alırken felan sıkıntı yaşarım di mi büyük ihtimalle ?

matheus

Yeni üye
Cvp: Paket olduk 2gr ile ?

kanka temiz idrardan sonra problem olmayacaksa internette yazanlar ne ****, yok rehberlik felan dicem aldım kullanamadım bile sadece aldım dicem sonra işicem temiz çıktı dosya kapandı mı

Kanka geçmiş olsun. Bağımlı değilim merak ettim hiç kullanmadım daha önce de. Ekonomik durumumdan dolayı psikolojim bozuldu o yüzden kullanmak istedim de​
 İlk 3 tahlil temiz çıksın daha sonra seni psiklojik eğitime alacaklar 1 yıl. zannedersem 2haftada bi gidiyosun bulunduğun şehirdeki merkeze umarım eğitimden yırtarsın.​

matheus

Yeni üye

kentakaleli' Alıntı:
Kanka geçmiş olsun. Bağımlı değilim merak ettim hiç kullanmadım daha önce de. Ekonomik durumumdan dolayı psikolojim bozuldu o yüzden kullanmak istedim de​
 İlk 3 tahlil temiz çıksın daha sonra seni psiklojik eğitime alacaklar 1 yıl. zannedersem 2haftada bi gidiyosun bulunduğun şehirdeki merkeze umarım eğitimden yırtarsın.​

İçimi rahatlattın. Çalışıyorum ve işimden bahsedersen pskikolağa beni azad edeceğini düşünüyorum. Gerekirse bazı günler de sizin içiniz rahat olsun diye izin alıp gelebilirim ama ardaşık olarak aynı günlerde izin alırsam sorum yaşayabilirim, üniversite sınavına hazırlanıyorum da diyeceğim

Vanlee65

Yeni üye
Şu sıra çok duyuyorum düşük miktarda yakalanmaları. Gbt kaydı, hakkında hüküm açıklanınca bir şekilde ceza alırsan çıkar. Onun dışında tutuklanmak veya ifade vermenle gbt kaydı oluşmaz.

idrar testi yok nüfusunun kayıtlı olduğu ev adresine denetimli serbestlik müdürlüğü tarafından tebliğ kağıdı gelecek. önce haftada bir psiklog görüşmen oluyor ardından 2 haftada bir toplu katılımların olacak.

matheus

Yeni üye

sweetlikeliquor' Alıntı:
idrar testi yok nüfusunun kayıtlı olduğu ev adresine denetimli serbestlik müdürlüğü tarafından tebliğ kağıdı gelecek. önce haftada bir psiklog görüşmen oluyor ardından 2 haftada bir toplu katılımların olacak.

Seminer kesin oluyor mu? Kurtulabilme şansımız yok mu hiç?

omatheus' Alıntı:
sweetlikeliquor' Alıntı:

Seminer kesin oluyor mu? Kurtulabilme şansımız yok mu hiç?

yok kanka üzerinde yakalatmışsın istediğin kadar inkar et aynı olay benim de başıma geldi 3 ayım falan kaldı bitmesine.

AirBuss

Yeni üye
Kankalar Bizim arkadaş kötü Yola düşmüş yurtdışından hassas terazi siparişi vermiş gümrükte kontrol edip takibe düşme ihtimali varmıdır hergun başımın etini yiyo

muhayyer

Yeni üye

AirBuss' Alıntı:
Kankalar Bizim arkadaş kötü Yola düşmüş yurtdışından hassas terazi siparişi vermiş gümrükte kontrol edip takibe düşme ihtimali varmıdır hergun başımın etini yiyo

kötü yola düşmüş ahhah ::) yok kanka hiç bişe olmaz evine de millet istyebilir teraziyi. rahat olsun

matheus' Alıntı:
dün söğütlüçeşme tarafında narko ekipleri tarafından ele geçirildim, direk kalbime dokundu ve içeri soktu beni direk indir pantalonu şekli, ağzı kapalı ıslak mendil poşetinde 2 gr sigara vardı o da çıtçıtlı bir paketin içinde koku yapmasın diye duruyordu,daralı bir şekilde 5,6 gr çıktı paket baya büyüktü neyse hastane felan yaptık sonra mezba ifade verdim dedim 200 tl karşılığında aldım aldığımı görsem tanımam felan, neyse sonra beni serbest bıraktılar. şimdi diyorum ki büyük ihtimalle amateme göndericekler beni ama ilk idrarda temiz verirsem bana sorun yaratırlar mı? gbt mevzularını çok sordum çıkmıyormuş ama bilemiyorum, cidden kara leke gibi yapıştı **** napıcam nelere maruz kalıcam bilenler yeşillendirir mi teşekkürler

yurt dışına vize alırken felan sıkıntı yaşarım di mi büyük ihtimalle ?

geçmiş olsun kanka. şu sıralar istanbul da aşırı çevirme noktaları var hemen hemen her gün kuruluyolar zaman saat farketmeksizin. her defasında da malesef çevriliyorum. kimisi arabayı arıyor kimisi alkol kontrolü yapıyor her ikisi de var, mal ile çıkmamaya calısın. basıma söyle bi olay geldi; bir kaç hafta önce çevrildim 2 kız arkadas vardı kimliklerinizle inin dedi. herkes mi diye sorunca arabaya eğilip içeri bakınca arkadasları gördü dedi ki ''normalde sizi çevirip arama yapmamız gerekiyor ama siz gidebilirsiniz'' adamına göre ve araca göre muamele var şuan. dikkatli olmak lazım

AirBuss' Alıntı:

ahahaha terazi isöylemiş kötü yola düşmüş takibe alınır mı? ne diyon moruk sen :)

AirBuss

Yeni üye
Hunlu' Alıntı:
AirBuss' Alıntı:

ahahaha terazi isöylemiş kötü yola düşmüş takibe alınır mı? ne diyon moruk sen :)

Arkadaş normalde içici ama teraziye sardı muhabbeti anla işte  ondan sordum takip muhabbeti olurmu diye :D profesor doktor hunlu :)

Selim

Yeni üye
Kanka ele geçirildim derken takipte filan mıydın ? Birde direk niye içeri soktu seni çok mu gerildin kimlik sorduklarında veya üst araması yapacağız filan dediklerinde ? 
Kanka geçen bir arkadaşın üstünde yakalamışlar ama bunlar normal amcalardan, baya dil dökmüş hukuk okudugundan bahsetmiş bir daha asla olmayacak filan gibisinden konuşmuş denetim almamış.

aniybeee

Yeni üye
Ilk idrarı temiz verirsen 2 hafta arayla 2 kez daha gidiyorsun amatem le işin bitiyor sonra denetimli serbestliğe dosyanı gönderiyorlar orda 2 kere birer ay olmak kaydıyla seminer e katiliyosun ve bitiyor ilki temiz vermezsen amatem 6 kere 15 gün arayla seminere alıyor hiç pis vermemek gerekiyor erenköy:) tecrübe ile bu sene sabittir ilki temiz ver 7 ay sonra kurtul

besmege

Yeni üye
sikinti yok

sikinti olmaz da , eger denetimli serbestlik verirlerse yurtdisi yasagi olur. vizede alamassin pasaportta denetimli bitene kadar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
  • bandaleros bandaleros:
    ****** ********** ****** ***** ******* ***** hahahaha ********* ******** ****** ********
  • A ax-b:
    hahahaha ***** ****** ***** hahahaha* ********* ***** ******** **
  • bandaleros bandaleros:
    ***** hahahaha***** *** *** **** ****** *** ********* ******* ****** ********** ***** ********** ***** **** * ********** ******* ********* ***** **** ******** ***** ******* *****
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ***** ***** ****** ****** hahahahahahahaha***
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha ******* *** hahahaha* **** **** **** **** * ****** ****** ******** *** ****** ******* ********* ******* **** *** ******* ****** **
  • A ax-b:
    ****** ****** ***** ******** * ********* **** ******* ********* ******** ******
  • bandaleros bandaleros:
    ********* ***** *** ***** ****** ********** ** ***** hahahaha ***** ***** ****** ****** hahahahahahahaha***
  • A ax-b:
    **** ** ********* ******* ******* **** hahahaha * *** ***** ****** ****** ***** *** ****** ***
  • Mordecai Mordecai:
  • bandaleros bandaleros:
    ******* hahahaha** ******** ******
  • A ax-b:
    *** hahahaha* *** * **** ********* hahahaha** ***** hahahaha** ******* *** hahahaha* **** **** **** **** * ****** ****** ******** *** ****** ******* ********* ******* **** *** ******* ****** **
  • kokokoco kokokoco:
  • bandaleros bandaleros:
    **** *** hahahaha* *** * **** ********* hahahaha** ***** **
  • bandaleros bandaleros:
  • Mordecai Mordecai:
  • Bomberx Bomberx:
  • A ax-b:
    **** ****** ****** **** ******* * ****** ********* ******* hahahaha***
  • bandaleros bandaleros:
  • Night owl Night owl:
  • F Flair:
    ********** **** ***** ********* ****** ***** ***** *** **** ** ****** ** ** ******** ** ** ******** ****** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ***** ******** **** ***** ** ***** ***** *** **** ******* ****** ********** **** ***** ********* ****** ***** ***** *** **** ** ****** ** ** ******** ** ** ******** ****** ***** hahahaha*
  • F Flair:
    hahahaha hahahaha* * ***** ******** **** ****** **********
  • F Flair:
    * **** **** hahahaha *** *****
  • F Flair:
    *** hahahaha** ******** **** ******* ***** **********
    F Flair: *** hahahaha** ******** **** ******* ***** **********