overdrive ve bloombastic beraber kullanılır mı ?

kafa48

Üye
kankalar selam
soru başlıktaki gibi
overdrive ve bloombastic beraber kullanılır mı?
kullanılmazsa neden ve dezavantajları zararları nedir açıklarsanız çok sevinirim.
iki üründe elimde mevcut eğer azda olsa faydasını göreceksem kullanmak isterim

Ben ikisini aynı anda kullanıyorum bi sıkıntı ile karşılaşmadım. Overdrive 1lt 1ml veriyorum bloombastic 1lt 0.5ml veriyorum.

eyvl kanka saolasın
peki bloombastici ne zaman vermeye başlayıp ne zaman kesiyorsun
over zaten fluss oncesi son 2 hafta veriyoruz
Kanka çiçeklenmenin 3. Haftasında vermeye başlıyorsun bloombastic. Verdikten sonra zaten kendi gözünlede göreceksin efsane bi gübre. Akşam veriyon sabah sömeğin iki katına çıktığını görüyorsun

M.mert

Yeni üye
B
Kanka çiçeklenmenin 3. Haftasında vermeye başlıyorsun bloombastic. Verdikten sonra zaten kendi gözünlede göreceksin efsane bi gübre. Akşam veriyon sabah sömeğin iki katına çıktığını görüyorsun
Bıgbudlada kullanılırmı kanka 3 cu haftaya gırıcem bıgbud ve dıger gubrelerle kullanılırmı bende aynı sıstemdeyım ad ve bloombastic var elımde

kafa48

Üye
Selam kankalar benimde 7. haftam başlıyor, 6. haftaya kadar bloom ab ve 15 günde bir callmag olacak şekilde suladım, 6. hafta budcandye başladım. Elimde bloombastic ve overdriveda mevcut. Ve bunları kullanmayı düşünüyorum, bebeklerin fotoğrafları ekliyorum yaprakları seyrek olan(sağ) purple daddy, daha gür olan(sol) jack herrer. Purple’a(sağ) biraz LST uygulamaya çalışmıştım, strese girip biraz seyrek yapraklı kaldığını düşünmekteyim. Şu an görünen herşey keyifli, sıcaklık 24-29 aralıklarında nem 40-50 aralıklarında, ışık bitki mesafesi 35cm, su olarak damacana su kullanıyorum ph 6.7. Her türlü öneriye açığım, özellikle besin takvim imiyle ilgili. Kendizliyceğim yol şu şekilde olucaktı yarından itibaren 2-3 günde bir 1 Litreye 1.2ml bloom ab-0.6 ml budcandy-0.2ml bloombastdcaic. 8. Haftanın ortalarında bundyi çıkarıp overdrive almayı planlamaktayım. Sağlam dayanakları olmayan bu takvim ve oranlar umarım yanlış değildir yanlışsada doğrularını bekliyorum, yarın burdan aldığım tüyolara göre sulamamı yapıcam, şimdiden teşekkürler.

Bebişlerr (SOL JACK HERRERauto, SAĞ PURPLE DADDYauto)

Purple bebek

Jack bebek
ışık
Selam kankalar benimde 7. haftam başlıyor, 6. haftaya kadar bloom ab ve 15 günde bir callmag olacak şekilde suladım, 6. hafta budcandye başladım. Elimde bloombastic ve overdriveda mevcut. Ve bunları kullanmayı düşünüyorum, bebeklerin fotoğrafları ekliyorum yaprakları seyrek olan(sağ) purple daddy, daha gür olan(sol) jack herrer. Purple’a(sağ) biraz LST uygulamaya çalışmıştım, strese girip biraz seyrek yapraklı kaldığını düşünmekteyim. Şu an görünen herşey keyifli, sıcaklık 24-29 aralıklarında nem 40-50 aralıklarında, ışık bitki mesafesi 35cm, su olarak damacana su kullanıyorum ph 6.7. Her türlü öneriye açığım, özellikle besin takvim imiyle ilgili. Kendizliyceğim yol şu şekilde olucaktı yarından itibaren 2-3 günde bir 1 Litreye 1.2ml bloom ab-0.6 ml budcandy-0.2ml bloombastdcaic. 8. Haftanın ortalarında bundyi çıkarıp overdrive almayı planlamaktayım. Sağlam dayanakları olmayan bu takvim ve oranlar umarım yanlış değildir yanlışsada doğrularını bekliyorum, yarın burdan aldığım tüyolara göre sulamamı yapıcam, şimdiden teşekkürler.

Bebişlerr (SOL JACK HERRERauto, SAĞ PURPLE DADDYauto)

Purple bebek

Jack bebek
ışık ne kullanıyon kanka..
ben sulama olarak 1 dolu bir boş şeklinde gidiyorum.
boş sulamalarda saksı altında 1-2 bardak su gelecek şekilde sulayarak toprağı sürekli temiz ve aktif tutmaya çalışıyorum.
besin kilitlenmesinin önüne geçmeye çalışıyorum peşin peşin.ama senin yaptığın gibi yapanlarda var tercih meselesi.
saksı altından gelen suyun ppm değerlerini kontrol etmeni öneririm ayda 1-2 kere

kafa48

Üye
200W fullspectrum dob

hmm anladım o zaman bende kendime boş sulama günleri ayarlayayım haftada en azından 1 kere falan, peki besinlerinlerin kullanımıyla alakalı bir tavsiyen var mı, hangi hafta hangisi ve litre başına ml olarak.
kanka ben genel olarak gübre firmamın tablosuna uymaya çalışıyorum.sadece ilk 2-3 haftalık süreçte tablodakinin altında başladım ve 1.ay dolunca tam dozaja çıktım.tabi bitkimin tepkisini gözlemleyerek arttırdım.izleyip gözlemlemek anahtar olay.zaten yapraklar sana bişeyi yanlış yapınca söylüyor.sende bi önceki yaptığın işlemde ufak değişiklik yapıyorsun.en iyi öğrenme yolu tecrübe ederek öğrenmedir.hasatın bol olsun

B

Bıgbudlada kullanılırmı kanka 3 cu haftaya gırıcem bıgbud ve dıger gubrelerle kullanılırmı bende aynı sıstemdeyım ad ve bloombastic var elımde
Kanka bigbud hiç kullanmadım bu yüzden yorum yapamayacağım. Ama bildiğim kadarıyla gübreleri sırayla eklemen gerekiyor. Her eklemeden sonra iyice karıştırıp diğer gübreyi eklersen problem yaşamazsın

DiabLoo

Üye
kankalar okudumda bir kaç şey yanlış gibi geldi bana benim yaptığım yöntemi söyleyim size çiçeğin 2. haftasından 4. haftasına kadar bigbud takviminde de böyle olması lazım yanlışsam düzeltin 4 5 6 . haftalarda bloombastic 7 ve 8. haftalarda ise overla bitirdim şuan son 2 boş sulama kaldı bundan önceki growumda bloombastik ve over karıştırıp verince fazla pkdan bitkide erkeklik organı oluşmuştu bunu da bi araştırın derim kalın sağlıcakla

dolunay

Yeni üye
kankalar okudumda bir kaç şey yanlış gibi geldi bana benim yaptığım yöntemi söyleyim size çiçeğin 2. haftasından 4. haftasına kadar bigbud takviminde de böyle olması lazım yanlışsam düzeltin 4 5 6 . haftalarda bloombastic 7 ve 8. haftalarda ise overla bitirdim şuan son 2 boş sulama kaldı bundan önceki growumda bloombastik ve over karıştırıp verince fazla pkdan bitkide erkeklik organı oluşmuştu bunu da bi araştırın derim kalın sağlıcakla
Kanka normal bloom gübresi falan vermedin dimi sadece overla mı karıstırıp veriyordun yani elimize almayalım kökü sonra özellikle şununla kullanma dediğin bi gübre var mı :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • muadip muadip:
    * **** * hahahaha* *** ***** *** ********** ********** ******
  • C clackster:
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ** *** **** ** ********* ****** **** ****** *** ****** ******** *** ****** ******** *** *** ******** ****** ******
  • bandaleros bandaleros:
  • kralartur01 kralartur01:
    *** **** ******* ******** ***** ***** hahahaha*
  • B burap1:
    ****** hahahaha*** ***** *** ***** ******* ** *** ******* ** ********* ******* ***** ******** ******** ***** ** hahahaha **** **** ******** ***** ** hahahaha*
  • muadip muadip:
    ***** ********** ******** ********* ********* *** ********* *** ********** ** ***** ******** ********** hahahaha* ******** ***** hahahaha*** ** *** **** ** ********* ****** **** ****** *** ****** ******** *** ****** ******** *** *** ******** ****** ******
    +1
  • B burap1:
    hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ****** *** **** ****** ****** ***** ******* ***** **** ******* ******** ***** ***** hahahaha*
  • B burap1:
    hahahahahahahaha
  • kralartur01 kralartur01:
    ********* hahahaha ****** ********** ***** hahahaha ***** ****** *** **** ****** ****** ***** ******* **
    +1
  • B burap1:
    ******* ****** ****** ******** *** hahahaha **** ****** ****** ******* hahahaha* ******* ********* ***** ********* ******** ****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ******** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** hahahaha ****** ********** ***** hahahaha *****
  • bandaleros bandaleros:
    ** ********* ******* **
  • bandaleros bandaleros:
    ******** ******* *** **** ***** hahahaha** hahahaha* ****** ********* **** hahahaha***
  • Kanka Kanka:
    *** ****** ***** ********* hahahaha * ******* hahahaha***** *** ***** ****** **
    +1
  • Kanka Kanka:
    ******* ***** hahahaha** ***** ***** hahahahahahahaha *** ******** hahahaha******* ******** ***** hahahaha **
  • NewGardener NewGardener:
  • S sefilzenci:
    hahahaha ********* **** ***** ***** ********* **** ******* ****** ***** **** hahahaha**** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ****** ******* *** **** ***** ****** ***** ********* hahahaha * ******* hahahaha***** *** ***** ****** **
  • Kanka Kanka:
    ******* ***** ***** hahahaha********
  • D deatheulalia:
  • kawinnnz kawinnnz:
    kawinnnz kawinnnz: ** ****