Outtorda pet cekmek gereklimi

5yaprak5

Yeni üye
Disarda auto esrar ekiyorum üstüne pet çekmek gereklimi arkadaşlar ben cektm üstünde hiç buharlaşma felan yok o yüzden alayimmi üstünden bitki gelisirmi

LvbelC5

Kıdemli Üye
Disarda auto esrar ekiyorum üstüne pet çekmek gereklimi arkadaşlar ben cektm üstünde hiç buharlaşma felan yok o yüzden alayimmi üstünden bitki gelisirmi
Kankam tabiki önemli bitkinin veg doneminde nem çok önemli sıcak gunlerde tavsiye etmem bitkiyi kurutabilir pet kaba delikler açıp içine spreyle su sıkıp takmani tavsiye ederim vede akşama doğru takmani direk güneş alırsa mercek etkisi yaratıp bitkiyi yakabilir yada o buhar güneşten çok sıcak hale gelip bitkiyi kuru naneye çevirebilir

5yaprak5

Yeni üye
Kankam tabiki önemli bitkinin veg doneminde nem çok önemli sıcak gunlerde tavsiye etmem bitkiyi kurutabilir pet kaba delikler açıp içine spreyle su sıkıp takmani tavsiye ederim vede akşama doğru takmani direk güneş alırsa mercek etkisi yaratıp bitkiyi yakabilir yada o buhar güneşten çok sıcak hale gelip bitkiyi kuru naneye çevirebilir
Knk ben taktim delikler açıp ama hic buharlaşma felan yok üstünden daha 1gunluk filiz ve bu sabah bi tohum daha attım onada pet takayimmi yada hiç takmiyimmi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • gorilladam gorilladam:
  • NE0 NE0:
    ***** ****** ***** ***** ** ***** ****** ****** ********** ******* ** ****** *** ********** ******** ********
  • NewGardener NewGardener:
    *** *** ** ******** ****** **** ******* **** ** ***** **** ******** ****** ****
  • L lunadke:
    ***** ******* hahahaha*** *** ** ***** ***** ******* ********** ******* ******* hahahaha** ****** ******* ****** hahahaha****
  • L lunadke:
    *** **** ********** ** **
  • NE0 NE0:
    ***** *** ******* ********* ***** ********** ** **** ***** ******** hahahaha
    ***** ******** **** **** ****** ********* **
  • NE0 NE0:
  • L lunadke:
    hahahaha** ** **** hahahaha*** ******** hahahaha*** ****** ******* **** hahahaha*
  • L lunadke:
    ***** ***** ** *** ********** ******* hahahaha ******** ******* hahahaha* *** *******
  • NE0 NE0:
    ****** ******** *** **** hahahaha*** ******** ****** ***** *** ******* hahahaha
  • gorilladam gorilladam:
    ****** ********** ********** ********* ******** ********* ***** ********** *** **
  • NE0 NE0:
  • L lunadke:
  • NE0 NE0:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    *** **** ***** ***** ******* *** ** ********* ****** ******* ***** ****** **** **** hahahaha** ********* **** **
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ****** ******* ****** ******** **
  • gorilladam gorilladam:
    +1
  • gorilladam gorilladam:
    ***** hahahaha*** **** ****** ******* ****** ******** **
    **** ******* **
  • L lunadke:
    hahahaha* hahahaha*** **** ********* ********** *********
  • gorilladam gorilladam:
    ** **** hahahaha** ***** ***** ******