Outdoor Yetiştirme lst

rapsody

Yeni üye
Arkadaslar bir bakarmısınız dogrumu ? bir yanlış varmı ? bitkilerin durumu hakkında yorum yaparsanız sevinirim.

https://imgur.com/a/dP6v2Tz

R

Ripley'sOG

Guest
  • Ph durumu nedir  ?
  • Gübreler nedir ? 
  • Elinde callmag varmi ? 

hasatin bol olsun

rapsody

Yeni üye
Cvp: Outdoor Yetiştirme lst

Ripley' Alıntı:
  • Ph durumu nedir  ?
  • Gübreler nedir ? 
  • Elinde callmag varmi ? 

hasatin bol olsun

PH 7 olan hazır su kullanıyorum gübre olarak elimde npk 8 3 6 olan organik gübre var callmag yok malesef

R

Ripley'sOG

Guest
Gübrenin içindekiler kismini rica etsem atabilir misin ? (Makro ve mikro elementleri) ek olarak ph durumun hiçte stabil değil-dir onun icin ph ayarlaman gerek ya ph kontrol kit alman yada ph perfekt teknolojisine sahip bir gübre alman gerek.Yagmur suyuda yagiyor ise suan verebilirsin ama uzun süreli bir çözüm olmayacaktır senin için.

rapsody

Yeni üye

Ripley' Alıntı:
Gübrenin içindekiler kismini rica etsem atabilir misin ? (Makro ve mikro elementleri) ek olarak ph durumun hiçte stabil değil-dir onun icin ph ayarlaman gerek ya ph kontrol kit alman yada ph perfekt teknolojisine sahip bir gübre alman gerek.Yagmur suyuda yagiyor ise suan verebilirsin ama uzun süreli bir çözüm olmayacaktır senin için.

Kanka şuan dışardayım akşam eve geçtiğim de atayım AN 3lü set var grow micro bloom ama onları indoor için kullanıyorum bu köfteci olduğu için çok önemsemiyorum basit yollu cinsiyet belli edene kadar gitmek istiyorum

Aorenici

Yeni üye

rapsody' Alıntı:
Ripley' Alıntı:

Kanka şuan dışardayım akşam eve geçtiğim de atayım AN 3lü set var grow micro bloom ama onları indoor için kullanıyorum bu köfteci olduğu için çok önemsemiyorum basit yollu cinsiyet belli edene kadar gitmek istiyorum

aynı setin outdoor olanı var tek farkı fish mix bu arada bitkilerin büyümeye başlayınca şaşıracaksın. Naçizane tavsiyem gübre miktarını ayarladıktan sonra gece yatmadan yapraklara fıs fıs yardımıyla gübreleme yapman. Benim kızlar 47-48 gün oldu genetiğini bilmiyorum ağaç gibi oldu günde iki saat güneş görüyor. Hasatın bol olsun...

rapsody

Yeni üye

Ripley' Alıntı:

https://imgur.com/a/NGex2GL Verdigim gübre bu kanka her sulamada 1 LT suya 2 ml veriyorum

Ü

Üye silindi 2874

Guest

Aorenici' Alıntı:
rapsody' Alıntı:

aynı setin outdoor olanı var tek farkı fish mix bu arada bitkilerin büyümeye başlayınca şaşıracaksın. Naçizane tavsiyem gübre miktarını ayarladıktan sonra gece yatmadan yapraklara fıs fıs yardımıyla gübreleme yapman. Benim kızlar 47-48 gün oldu genetiğini bilmiyorum ağaç gibi oldu günde iki saat güneş görüyor. Hasatın bol olsun

Kardeş benimde aynı Micro 3 lu set var. Benmde aynı sorun var. Outdoor guneşıde göruyorda ağaç gibi nasıl yaptın. Bi yardımcı olurmusun...

R

Ripley'sOG

Guest

rapsody' Alıntı:
Ripley' Alıntı:

https://imgur.com/a/NGex2GL Verdigim gübre bu kanka her sulamada 1 LT suya 2 ml veriyorum

Ph stabile olması gerek bunun içinse yukardaki bir tavsiyeyi uygulaman gerek.

hasatin bol olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ******* hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** **
  • deyorke deyorke:
    ********* ***** **** ******** ******** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Tropikal.MR Tropikal.MR:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ****** ****** ********** ******** **** *** ****** *** **** ******* ***
  • deyorke deyorke:
    hahahaha** *** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ******* ******* ** ****** ******** ****** ****** ******* **** ********** ***** ********** ** ***** ****** **********
    Bandaleros Bandaleros: ****** ******* ******* ** ****** ******** ****** ****** ******* **** ********** ***** **********...