Outdoor toprağa balık karıştırma

endnyz1

Yeni üye
evet arkadaşlar siteden bir arkadaş önerdi bende ilk defa deniyorum yapmak isteyen yada merak eden arkadaşlar varsa konuyu takip edebilir hasata kadar güncel tutucam.Kızımız super lemon x gdo amsterdamdan bi bankadan aldım şuan 51. gününde işlem çok basit resimde gözüküyor zaten etrafını balıkları gömebilicek sekilde kazıp toprakla kapatıyoruz

53. gün 2 gün önce su vermiştim toprak hala ıslak çapa harici herhangi bir işlem yapmadım

Son düzenleme:

Yesil888

Ordinaryüs
evet arkadaşlar siteden bir arkadaş önerdi bende ilk defa deniyorum yapmak isteyen yada merak eden arkadaşlar varsa konuyu takip edebilir hasata kadar güncel tutucam.Kızımız super lemon x gdo amsterdamdan bi bankadan aldım şuan 51. gününde işlem çok basit resimde gözüküyor zaten etrafını balıkları gömebilicek sekilde kazıp toprakla kapatıyoruz

Kanka balik fosfor depoudur, cicekte cok gerekli, yaninda muz kabugu da kat potasyum. Ama bence en iyisi muz kabugu ve balik icleri filan büyükük bir kova suya at, bitkin cicge girdigi zaman o gübreye sulandirarak ver bitkine. Youtube ye yaz"muz kabugu gübresi"- "balik gübresi" nasil yapilir.

endnyz1

Yeni üye
Kanka balik fosfor depoudur, cicekte cok gerekli, yaninda muz kabugu da kat potasyum. Ama bence en iyisi muz kabugu ve balik icleri filan büyükük bir kova suya at, bitkin cicge girdigi zaman o gübreye sulandirarak ver bitkine. Youtube ye yaz"muz kabugu gübresi"- "balik gübresi" nasil yapilir.
kanka tad aramoda sıkıntı çıkarırmı balıktan yaptığımız şerbet?

bafici

Müptezel
O balık çürümeye başlayınca bahçe toprağında sinek böcek vs. yapacaktır bro illaki. Üstadın dediği gibi bir süre suda bekletip onu suya katarak vermek daha mantıklı. Bİ de baya bi koymuşun :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ***** ****** **** hahahaha** ***** ********** *** ** hahahaha* ******** ******
  • puslu77 puslu77:
    ******* ***** ******** **** ******** *** ********* ********* *** ******* *** ******* ***** ********* ***** ******
  • puslu77 puslu77:
  • puslu77 puslu77:
  • puslu77 puslu77:
    ***** ***** hahahaha** ***** hahahaha**** **** hahahaha* ******* ***** *****
  • puslu77 puslu77:
    ***** ***** hahahaha** ***** hahahaha**** **** hahahaha* ******* ***** ***** ******** ******** ********* ********* ***** *****
  • puslu77 puslu77:
    ***** ***** hahahaha** ***** hahahaha**** **** hahahaha* ******* ***** ***** ***** **** ******** ** **** *** ****** ********* ******* ****** ***** ******* ******* ***** *** ***** *** ** ******** **** ***** ********* ****** ***** *** *** ***** ******** hahahaha* *** ***** ***** ** ********
  • puslu77 puslu77:
  • puslu77 puslu77:
  • puslu77 puslu77:
    ****** ******* **
  • S sodamoda:
    ** ****** ****** * ***** ******* ** hahahaha** ******* ** *******
  • S sodamoda:
  • muratzenci muratzenci:
    *** ****** ***** * hahahaha** **** ***** hahahaha* **** ******** * ********** *** *** ***** *****
    +1
  • S sodamoda:
    **** ******** hahahaha**** *** ******* ****** ***** * hahahaha** **** ***** hahahaha* **** ******** * ********** *** *** ***** *****
  • muratzenci muratzenci:
    +1
  • S sodamoda:
    hahahaha** ****** ** ********* *** **** **** ***** ********* * **** ***** ***
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahaha
    +2
    hahahahahahahaha
  • Tropikal.MR Tropikal.MR:
    Tropikal.MR Tropikal.MR: ********* *****