outdoor tarim icin indoorda hazirlik

Evet tohumsuz ailesi sizlere birşeyler danışmam gerek bilgili dostlardan yardım bekliyorum konuya gelelim..
1-Şimdi ben outdoor bakıcısıyım yaza hazırlık yapmak istiyorum öncelikle ben şubat veya mart ayında evde tohumları filizlendirip 1 ay kadar evde büyütmeyi planlıyorum bunun için evde 1 ay kadar veya 2 ay kadar hangi ışık altında bakmalıyım ışık önerisi almak istiyorum iş görsün yeter..ışık linki bırakırsanız sevinirim
2-Outdoor gübre ne önerirsiniz ?
3-Bulundugum bölge mart ve nisan aylarında gece kıra yapıyor önce deneyimlerimden bitki buz oldu kurudu bunun için ne önerirsiniz 1 aylık bitki kıraya dayanır mı?

Ü

Üye silindi 30565

Guest
Boyle bir planın varsa icerde şubat başında tohumunu at kanka, dışarıya ekince martta üstüne küçük kutu gibi küp tahta çak naylonla kapla o tahtayı al sana küçük sera, mart sonuna kadar akşam üstü kapat gündüz aç, bende outcuyum ben ocakta atmayı planlıyorum tohumu mayıs ta hasat etmek için, 18 saat ışık 6 saat uykudan sonra dışarı ışığı asagi yukarı 12/12 yi direk yakaladığı için hemen cicekleniyor çünkü, bu bahsettiğim şekilde yaparak , torch veya cfl senin dediğin mantıkta yeterli olacaktır sonuc olarak fide yetistireceksin

Ü

Üye silindi 30565

Guest
En asagi 4 5 derece fark eder o kutu buda seni kirağidan korur en azindan

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    S sonradangelıo: *****