Outdoor planım

Purple Haze

Yeni üye
Bu iki tohum aradındaki farklar. Avantajları ve dezavantajları nelerdir? İndoor yerim yok. Kampüsün kuytusuna ekme kararı aldım. Fazla da ilgilenmiycem risk almamak için yabani hayata teslim edicem. Tüm yorum ve önerilerinize şiddetle ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.

Feminized ve otoflowering tohum arasındaki

Feminized ve otoflowering tohum arasındaki

Ba$kan

Yeni üye
Merhaba dostum.autoflower bitkinin genetiğine bağli bir şey yani.işik peryiodo uygulamiyoruz.bitki fazla işik soresi araliklariyla büyüyüp çiçeklemeye giriyor.yani kisa işik soresine sokmak lazim değil.feminized yani kiz/dişi çoğu growerlar dişi bitki büyütür.çoğunlukla erkek olan bitkileride kesip atarlar.bu ikisi de bir bitkinin toru.sen sativa & autoflower arasindaki farki sormaliydin.ya photo/auto arasindaki farki.bir işlem yapmadan once iyice araştirmani öneririm.oyle ekeceğin bitki.sana danik bir şey verir.ama büyük ihtimal geberib gider

Purple Haze

Yeni üye
Cvp: Outdoor planım

Feminized tohum aldığımda her bir tohumdan bir tane dişi bitki çıkmıyor mu? Erkek çıkma olayını anlamadım. Çok yeniyim. Yorumları da okuyorum ama çok üst seviye geliyor zorlanıyorum. Kurtarın beni çorbacı beklemekten :)

Weedseed93

Kıdemli Üye
Kanka frminized ingilizce dişileştirilmiş anlamına gelir o tohumlar dişi olur hiç erkeği karıştırma kafankafana kendi cinsini çıkartmayacaksan ki erken onun için daha.. autoperiod lar 1 ayda çiçeklenmeye başlar photoperiod lar ise sistemle bakarsan ışık saatini rengini değiştirerek istediğin kadar çimlendirip istediğin zaman çiçeklenmeye sokarsın ama photo tohumu dışarda bakarsan benim gibi 2-3 aylık bir gros süresini beklersin gündüzler kısalınca kendisi girer çiçeklenmeye ve auto ya göre çok daha sağlam hasar verir. Auto lar hassastır hemen stres e girer outdoor da ilgilenmezsen yaşayacağını düşünmüyorum bende . En azından böcek kovucu felan alıp her hafta düzenli şekilde gübresini suyunu vermen lazım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 420x 420x:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ********* hahahaha* ******
  • 420x 420x:
    ******** ** hahahaha ******* hahahaha *****
  • NewGardener NewGardener:
    ****** ****** ***** ******** ** hahahaha ******* hahahaha *****
    +1
  • T Tropikal.MR:
    ** ***** ***** **** ********* ***** **
    hahahaha******** **** ***** ***** **** ********* ***** **
    ******* ******* ******** **
    ***** ***** ********* ****** **** **
  • 420x 420x:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +2
  • 420x 420x:
    ***** ***** *** hahahaha
  • 420x 420x:
    hahahaha* **** ******** *******
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha ** ***** ***** *****
  • 420x 420x:
    hahahaha*** ****
  • T Tropikal.MR:
    ********* ******* hahahahahahahaha******* hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • 420x 420x:
    ********* ******* hahahaha****** **** *** ***** **
    ********* ***** ******* *** ****** ********* **** hahahahahahahaha********* hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • 420x 420x:
    ********* ***** ******* *** ****** ********* **** hahahaha** ** **** ********** **** ********* **
    +1
  • T Tropikal.MR:
    ******* ***** ******* ***** ***** **** hahahaha
    +1
  • 420x 420x:
    +1
  • T Tropikal.MR:
    ****** ****** **
    **** *** ***** ****** ** **** ********** **** ********* **
    +1
  • 420x 420x: