Outdoor icin ?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 20046
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 20046

Guest
Selamun aleykum ilk defa dış mekanda swiss cheese autoflower buyutmeyi dusunuyorum çam agaclarinin yaninda ama ilaç olarak ne kullanicam bilmiyorum ilaç önerinize ve autoflower tohum onerinize acigim siparis verdigim site stkushseed

mami10_

Doktor
outdoorda organik takıla bilirsin guvercin gubresi solucan ve ya koyun gubresi gibi seyler ama bir az ugraştırır, yok ben uğraşmak istemiyorum dersen biobizz outdor 3 lü set var ondan al yoluna bak
peki bu mevsimde mi dışarda düsünüyorsun yoksa yaza dogru mu ? simdi outdoor zamanı değil

Ü

Üye silindi 20046

Guest
outdoorda organik takıla bilirsin guvercin gubresi solucan ve ya koyun gubresi gibi seyler ama bir az ugraştırır, yok ben uğraşmak istemiyorum dersen biobizz outdor 3 lü set var ondan al yoluna bak
peki bu mevsimde mi dışarda düsünüyorsun yoksa yaza dogru mu ? simdi outdoor zamanı değil
Mart nisan ayı gibi dusunuyorum outdoor 3lu set yeterli oluyormu extra bisey lazim oluyormu autoflower en iyi verimli tohum hangisi

Ü

Üye silindi 20046

Guest
Bana önerebilecegin tohum varmı acaba autoflower verimli

mami10_

Doktor
oto bitkiler için, mayıs sonları uygundur
ekstra bir şey lazım değil zaten dışarda bakacaksın çam ağacı güzel seçim olumuş hem onun etrafında bitkin temiz hava alır ve diğer koşulları sağlar
soguk sıkım keçiboynuz pekmezide kullana bilirsin yada melas
keciboynuzunda cal mag da varr işini görür
en iyi verimli maalesef bilmiyorum

Baba19

Yeni üye
Uzun dönem bende bu sezon yapcam tohum arastırıyorum istanbul sartlarında ormanda acık alanında yapıcam max verim alabilecem. Diş mekan tohumu öneriniz var mı

Ü

Üye silindi 20046

Guest
oto bitkiler için, mayıs sonları uygundur
ekstra bir şey lazım değil zaten dışarda bakacaksın çam ağacı güzel seçim olumuş hem onun etrafında bitkin temiz hava alır ve diğer koşulları sağlar
soguk sıkım keçiboynuz pekmezide kullana bilirsin yada melas
keciboynuzunda cal mag da varr işini görür
en iyi verimli maalesef bilmiyorum
Saol knka bencede en mantiklisi photo

mami10_

Doktor
En iyi verimi almam icin hangi şartlarda buyutmem lazim
gerekli şartlar ışık,dogru besin takviyesibitkiyi de anlaman gözlemlemen lazım yavaş yavaş olacak bir durum ilk bitkinden zaten en mükemmel sonuç alamazsın
her yeni başlayan gibi bluedream baka bilirsin hem senin hatalarını kabul eder hem iyi bir hasat alırsın

nasa

Doktor
Selamun aleykum ilk defa dış mekanda swiss cheese autoflower buyutmeyi dusunuyorum çam agaclarinin yaninda ama ilaç olarak ne kullanicam bilmiyorum ilaç önerinize ve autoflower tohum onerinize acigim siparis verdigim site stkushseed
outdoorda göz önünde bulunmayan bi yere ek bitkiyi yoksa sen bakarsın bitkiye bi puştun teki hasad zamanı çıkar enayi cigarası ders keser götürür bitkiyi :D

Ü

Üye silindi 20046

Guest
outdoorda göz önünde bulunmayan bi yere ek bitkiyi yoksa sen bakarsın bitkiye bi puştun teki hasad zamanı çıkar enayi cigarası ders keser götürür bitkiyi :D
Göz önünde olmicak tabikide :) bird photo bitkiyi topraga nasil atmam gerekiyor pet bardaga tohumu atip uzerine 6500 k isik verip 7 gun sonra topraga atsam sorun olurmu yoksa baska turlu yolu varmi ?bu konuda bilgilendirirmisim knka diger guzel yorumlarin icinde cok tesskkur ederim

Baba19

Yeni üye
Doğru diyorsun. Sağlam bi yerim var sıkıntı yok da yinede dikkat etmek lazım hasata yakın nöbetler başlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ********* *** **** ******* *** ******** hahahaha**** ******** ***** *** * ***** ***** *** ****** hahahaha**
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** ** hahahaha***** *** ******** hahahaha*** ********
    **** ****** ****** ******** hahahaha **
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha*** hahahaha ****** hahahaha* ***
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ******* ****** **** ** **** **** *** ****** ******* **** ** ******** hahahaha * **** ***** **** hahahaha ******
  • İstanbul İstanbul:
    *** ***** ** ****** ********* ****** ** **** ******** ********* **** ******** hahahaha*** ***** ** ** ****** ***** hahahaha** **** ********
  • İstanbul İstanbul:
    ******** ***** **** ********* **
  • Night owl Night owl:
    ********* **** **
    ** hahahaha ** hahahaha* ** ***** ******** ********
  • İstanbul İstanbul:
    ********** hahahaha* ******* hahahaha ******* ***
    ***** **
    *** ******** *** ***** ** ****** ********* ****** ** **** ******** ********* **** ******** hahahaha*** ***** ** ** ****** ***** hahahaha** **** ********
  • İstanbul İstanbul:
    *** **** ******** hahahaha***** ******** *********
  • İstanbul İstanbul:
    ********* hahahaha*** **** **
  • İstanbul İstanbul:
    ****** hahahaha **** ******** hahahaha***** ******** *********
  • İstanbul İstanbul:
  • Night owl Night owl: