Outdoor hakkında yardıma ihtiyacım var

OG Kush.

Yeni üye
Öncelikle merhabalar herkese Nisan ayının başlarında outdoor yapmayı düşünüyorum tamamen doğal gübre siz bı şekilde sagdce düz sulama ile ormanlık bı bölgede ağaçların arasına ekecegim o yüzden pek güneş almiyacak saat sabah 10-15 arası çok fazla güneş alıyor diğer bölümler daha az alıyor sizce yeterli olurmu bir de kuyu suyu kullanacağım yakin bı yerde kuyu var dalgıç pompayi güneş enerjisine bağlayıp günde 15 dk damlamayla diplerine su çekicem ayda bir giderim diye düşünüyorum güvenlik tedbirleri oldukça yüksek texasta

Ezhel

Üye
Olabilir kanka sulamada ne kadar başarılı olursun onu kendin ölç biç ama genetil yerine yerli tohumla yapmanı tavsye ederi ya da dayanıklı genetik ile supersoil toprak al ekeceğin yere çapa yap senin için daha iyi

OG Kush.

Yeni üye
Olabilir kanka sulamada ne kadar başarılı olursun onu kendin ölç biç ama genetil yerine yerli tohumla yapmanı tavsye ederi ya da dayanıklı genetik ile supersoil toprak al ekeceğin yere çapa yap senin için daha iyi
Genetik gorilla glue Yani kanka kuyu suyu versem basarisizmi olurum

Dshh

Üye
her su yağmur kaynaklı dostum yağmur suyunun özelliği saflığı. bu yüzden yağmur suyunun phinin bir önemi yok yeraltı kaynaklarından gelen sular saflığını kaybediyor bunun sebebi toprak taş bitki kikleri gibi mineral kaynaklarıyla kendini şişirmesi ve saflığını kaybetmesi. yoksa musluktan akan suda yağmur suyu ama ph ayarlamadan sıkıntı yaratıyor.
Musluk suları veya ambalajlı sular cok fazla işlemden geçiyor, evinde bağında bahçende kuyun varsa ph ını bi ölçüp gözlemlemeni tavsiye ederim

OG Kush.

Yeni üye
Kuyu suyu zaten yağan yağmurlardan yeraltına sızan sulardır dostum, bu işte ayarlardığımız ph değeri de yağmur suyunun ph değeridir zaten.
Kanka bitkiler olurmu olmezmi tahmininizce 7 kök ekip gidicem ayda bir uğrayıp yerinde duruyomu diye bakicam her sene böyle yapıyorum genetik tohum ilk defa yapicagim o yüzden genetik tohum ölümü yerli köfteci tohumları yaşıyor ben hatta geçen yaz bataklığa ektim hiç su bile vermedim büyüdüler ağaç başı 15-25 gram aldım bu sene genetik denemek istiyorum sizce bu projemde basarisizmi olurum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Kblaybrn:
    hahahaha ******** ******* *** **** **** ***** ********* ******* **
  • bandaleros bandaleros:
    ********** ******* ** ** ** ********* ***** ********* ********** hahahaha* ****
  • K Kblaybrn:
    ***** ** **** hahahaha***** ****** ****** ********** ** *******
  • K Kblaybrn:
  • R raw.w33ds:
    *** ********* ****** hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • kralartur01 kralartur01:
  • bandaleros bandaleros:
    *** **
  • bandaleros bandaleros:
    **** ******* ******* hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • C caaranasıl:
    ******** hahahaha** ****** ***
  • O otonomon:
  • O otonomon:
    ******* *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ******* *** ****** hahahaha** *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha*****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ********** **
  • İ İbo Dayı:
    ** ***** ******* hahahaha ***** *******
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** **** **** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ******** ***** ***** *** hahahaha ******** hahahaha*