Outdoor Hakkında Bilgi Verbilirmisiniz

• Konbuyu başlatan Üye silindi 20046
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 20046

Guest
Selamun aleykum cumleten arkadasar mart nisan gibi çam agaclarinin arasinda outdoor blue dream photo yapıcamda tam olarak bilmiyorum nasil yapacagimi topraga dikicem 600w hps lambada 20 30 cm yapıp topraga atsam sorun olurmu suyu ph olcupmu vermem gerekiyor outdoor ici hangi ilaclari kullanmam gerekiyor beni bilgilendirirseniz cok mutlu olurum bu yazdiklarimi forumda inceledim ama sorularimin cevabini bulamadim

Çam ağaçlarının arasında yapacaksan güneş alan bir yer olsun kanka gölgede kalmasın bitkin. Dediğin sistemle bardaklarda yaparsın, sonra toprağa alırsın ancak toprağın kalitesi nasıl acaba. Bitkini sulaman da gerekecek ona da bir çözüm bulmalısın. Su olarak yağmur suyumu depolayıp kullanacaksın, yoksa şebeke mi ?

Ü

Üye silindi 20046

Guest
Çam ağaçlarının arasında yapacaksan güneş alan bir yer olsun kanka gölgede kalmasın bitkin. Dediğin sistemle bardaklarda yaparsın, sonra toprağa alırsın ancak toprağın kalitesi nasıl acaba. Bitkini sulaman da gerekecek ona da bir çözüm bulmalısın. Su olarak yağmur suyumu depolayıp kullanacaksın, yoksa şebeke mi ?
Knka orda su var suda sikinti yok su ph ölçmeden versek suyu sıkıntı olurmu güneste sorun yok knka guzel gunes aliyor knka birde hangi ilaclari kullanmam gerekiyor outdoor icin biobizz olsun markasi isimlerini yazma sansin varmi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********