OUTDOOR GROW 70.GUN

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Kanka oncelikle isik mesafesi cok ama cok onemli bitkilerin uzamasini onlemek icin. Eger isik uzaksa bitki uzayabildigi kadar uzar. Eger yakindaysa ve bitkiyi yakmiyorsa bitki dallanir. Bu bir, ikincisi bitkiye hicbir egitim yontemi uygulamamissin, en azindan kellesini ufak yaslarda kopartsaydin (topping veya fimming ) yapsaydin bitkilerin cok daha guzel bir hale gelebilirdi ama bunada sukur. Bitkilerin cok saglikli ama kardesim, herseyi dogru yapmissin ama isigi bitkiye o kadar yaklastirki bitkinin tepesine elininin ust tarafi isiga bakicak sekilde tut ve isik nerde elini cok sicaktan rahatsiz etmiyorsa bilgi o uzaklik cok ideal. Eger elini rahatsiz etmezse bitkide rahatsiz olmaz

proftunc

Yeni üye
Cvp: OUTDOOR GROW 70.GUN

TohumsuzEsrar' Alıntı:
Kanka oncelikle isik mesafesi cok ama cok onemli bitkilerin uzamasini onlemek icin. Eger isik uzaksa bitki uzayabildigi kadar uzar. Eger yakindaysa ve bitkiyi yakmiyorsa bitki dallanir. Bu bir, ikincisi bitkiye hicbir egitim yontemi uygulamamissin, en azindan kellesini ufak yaslarda kopartsaydin (topping veya fimming ) yapsaydin bitkilerin cok daha guzel bir hale gelebilirdi ama bunada sukur. Bitkilerin cok saglikli ama kardesim, herseyi dogru yapmissin ama isigi bitkiye o kadar yaklastirki bitkinin tepesine elininin ust tarafi isiga bakicak sekilde tut ve isik nerde elini cok sicaktan rahatsiz etmiyorsa bilgi o uzaklik cok ideal. Eger elini rahatsiz etmezse bitkide rahatsiz olmaz

Üstadım Söylediklerinin Hepsini Dikkate Aldım Ve Uygulamaya Geçtim.
Bunlara Ek Olarak Haftada Bir Solucan Gubresi Veriyorum Simdilik.
Bu İlk Grow Oldugu Icin,Sizlerinde Soyledigi Gibi Tecrube Edinilerek Ustalaşıyor Olacagım.
Bu Tohumlar Kofteci Tohumu Oldugu Icin Biraz Korkak Yaklastim Ama Hasat Aldıktan Sonra Bir Sonraki Growumda Siteden Siparis Verecegim Tohumlar Ve Onerilen Gubre Takviyeleriyle Ogrendiklerimi Birlestirecegim.
Bir Konuda da Yardimina Ihtiyacim Var.
70.Gunundeler Ve Hasat Zamanina 50 Gun Var Diye Dusunuyorum Yaniliyor Muyum Daha Erken Yada Gec Olmasi Durumunda Sence???

Outdoor4505

Yeni üye
Kral YouTube deki videolarini özledik be

Ü

Üye silindi 25578

Guest
Bunun kaç gr hasat verdigini merak etim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
    ******* ******* ******* hahahaha
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    *** ****** ******** ********* **** **** ** ****** hahahaha ********* **** ****** **** ** ****** **
    +1
  • kkush kkush:
    ******** ***** hahahaha* ***** *********
  • kkush kkush:
    ****** ******** ******** hahahaha* **** ****** *** ********* ******* **** ********** ***** ******** hahahaha* ********* ****
  • kkush kkush:
    hahahaha **
  • kkush kkush:
    ******* ********* ******* ***** ********** **
    ******* **** ******* *** ***** ***** **** hahahaha** *** ***** hahahaha ********* ******** **
  • kkush kkush:
    ******* **** hahahaha*** **** ******* *** ***** ***** **** hahahaha** *** ***** hahahaha ********* ******** **
  • Sleepless Sleepless:
    *** ****** ******** ********* **** **** ** ****** hahahaha ********* **** ****** **** ** ****** ** ***** ***** ****** ***** ****** ** ***** ***** ****
    ***** **** ********** ****** ****** *** ********* * ****** ****** hahahaha*** ********* **** **** ******* hahahaha* ****** ********** hahahaha** **** *******
  • A ax-b:
    ****** ********** ** ***** **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ******** *** ***** *** ****** *** **
  • Sleepless Sleepless:
  • A ax-b:
    ***** ******** ****** ****** ******** *** * ******** ** ******* ****** **

• A ax-b:
    **** ***** ******** *** * ********* **** ****** ***** ****** ** ** **** *** ****** ******* ********
  • A ax-b:
    *** **** ****** ********* ********* ** **** ***** *** ******** hahahaha*
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** ****** ****** **
  • M Mr. Unknown:
    ******* hahahaha ********
  • M Mr. Unknown:
    ******* ******** ***** ***** ****** ****** ******** * ********* ********** **** *** ******** *******
  • M Mr. Unknown:
  • Ç Çağatay.:
    hahahaha ******* ***** ****** ** *** ***** ***** ****** ****** *** * **** ****** ***** ***** **
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii: ** ******