Outdoor gübre tavsiyesi

Entrikaci

Kıdemli Üye
Şu an devam eden indoor bi growum var dışarıda da bi grow yapayım dedim ama fazla bi masraf yapmak istemiyorum malum domuz tavşan vs vs ya tutarsa hesabı bi grow yapmayı düşünüyorum:D outdoor hakkında gübre olarak pek bilgim yok gübre hakkında tavsiye verecek Arkadaşlar ufak bir liste hazırlayabilirseniz sevinirim

esrarii

Müptezel
ortada grow yok , olmayan growa gübre düşüncek en son iş , bi üç beş yaprak görek , gübre çok kolay

sanaldarbe

Kıdemli Üye
bilen yine de tavsiyesini yapsın, siz bir kıvılcım çakın ki uygun dönem geldiğinde bu kardeşin aklında bi outdoor planı şekillenebilsin :)

Entrikaci

Kıdemli Üye
Teferruatları boşverin eğer gübre hakkında tavsiye verecek olan olursa buyursun yazsın bulunduğum yerde en az 4 ay daha sıcak havalar 4 ay sonra da en fazla 1 ay daha 20⁰den aşağı düşmüyor hava

Son düzenleme:

zehir0t

Üye
Kardesm buradaki hikayelere bakma sen Nisan'da sigara ekme işi on sene önce kaldı ha Hlbi önce geç kaldın ama mevsimler değişti geçen sene temmuzda ektiğim sigaralar eylunun başında 80 gram verdi sigara tek dumanlikti gübre konusunu netten arastir yerin gunes görüyorsa kurtarılsın biseyler

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Gün dönümleri 21 Haziran’da yengeç dönencesine giriyor güneş yani gündüzler kısalıp geceler uzuyor 10 yıl değil 100 sene de geçse böyle olucak güneş batıdan doğmadığı sürece bizimde Veg döneminde uzun gündüzlere ihtiyacımız var 25 gün sonra bitkiler çiçeğe giricek çünkü uzun süren güneşler bitti ha bide bütün filmler buradaki hikayelerden başlar :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!