Outdoor devamke

Kablo Escobar

Yeni üye
Selamun aleykum beyler yaklasik 2 ay önce attigim corbaci bitkim bu sekilde oldu gübre olarak solucan gübresi ve internet sitesinden aldigim npkli gübre kullandim malum biobizz fiyatlari ortada suyun ph degerini ölcmuyom bekletilmis su kullaniyom haftada 1 aleoverayi mikserden gecirip veriyom indoor olmadigi icin 2 haftadir aksamlari 3 saat karanlik odaya alip tekrar yerine koyuyom. Cicekte sivi yarasa gubresini nasil vermeliyim ve ustalar bi kac fikir verirse cok makbule gecer.

Son düzenleme:

esrarii

Müptezel
bence , çiçeğe gir sen kendin , bitki senden önce çiçeğe girecek yoksa , sen bitkiden önce davran. suya sirke veya limontuzu , katmadan sulama (ph)yapma lütfen / biriside çıkar bunu biraz buda , yaprak büyütme derse ben karışmam, helede çiçekte nasıl bi gübre kullancan ? iyce bilinçlenmeni tavsiye edebilirim

Kablo Escobar

Yeni üye
bence , çiçeğe gir sen kendin , bitki senden önce çiçeğe girecek yoksa , sen bitkiden önce davran. suya sirke veya limontuzu , katmadan sulama (ph)yapma lütfen / biriside çıkar bunu biraz buda , yaprak büyütme derse ben karışmam, helede çiçekte nasıl bi gübre kullancan ? iyce bilinçlenmeni tavsiye edebilirim
Usta 1 lt suya ne kadar sirke koyayim birde gubre olarak yarasa vermeyi dusunuyom, yaprak budama konusunu bulamadim baktimda

esrarii

Müptezel
çiçeğe ondan gir dedim , çiçek açacak sömeğin tepesinde duran zarar veren yaprağı gör , 1 lt ye 1 çay kaşığı yeterli , gübre olarak PK(fosfor-potasyum) ( bloom gübresi)bu ikiliyi tek kullan , sonra belki magnezyum verirsin

Fırlama

Üye
çiçeğe ondan gir dedim , çiçek açacak sömeğin tepesinde duran zarar veren yaprağı gör , 1 lt ye 1 çay kaşığı yeterli , gübre olarak PK(fosfor-potasyum) ( bloom gübresi)bu ikiliyi tek kullan , sonra belki magnezyum verirsin
Nasıl yani bitkiyi kendimiz mi çiçeklenmeye sokuyoruz? Nasıl

Ü

Üye silindi 32564

Guest
Dostum bitkin güzel sağlıklı eğitim vermemişsin sorun olmaz, çiçeğe yakında girecektir dışarda Ağustos ayının başında bitki çiçeğe girmeye başlar. Onun dışında fazla olan ve alt sömek dallarını örten fan yapraklarını alabilirsin + olarak topping tavsiye ederim. Solucan gübresi ve Aloe Vera ile devam et, çiçeğe girdikten 1 hafta sonrası yarasa gübresine başla. pH her zaman nasıl veriyorsan öyle devam edebilirsin bitki verdiğin su ve besinleri sevmiş anlaşılan. Yanlış bir durum yok iyi growlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 32564

Guest
Akşam 6 gibi karanlık odaya al, sabah 6 da dışarıya çıkar. Mantıken manuel olarak çiçeğe sokmuş oluyorsun.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    W whocanstopme: ****** *** ** +1