Outdoor bitkiye 1 ay veg verme

Ogkush.

Yeni üye
Selamın aleyküm ağalar elimde 5 adet feminized tohum var outdoor yapmak istiyorum ama Ekim gibi hasat vakti oldugu için hasat edemiyecegim ağustosta askere gideceğim için dış mekan ekimi yaptığımda 1 ay veg verip 2 ay çiçeklenme dönemini nasıl yapabilirim bu konu hakkında bir bilgisi olan varmı böyle birsey yapılabilirmi ?

feminized (dişileştirilmiş) anlamına geliyor. Auto veya Regular olarak iki çeşit var. Seninkiler sanırım Regular olan tohumlardan. Hem askere gidip hem hasat etmeye çalışıyorsun mantığını anlayamadım? ama outdoor'da 3 ayda hasat yapabileceğini sanmıyorum. umarım bir yolunu bulursun.

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Selamın aleyküm ağalar elimde 5 adet feminized tohum var outdoor yapmak istiyorum ama Ekim gibi hasat vakti oldugu için hasat edemiyecegim ağustosta askere gideceğim için dış mekan ekimi yaptığımda 1 ay veg verip 2 ay çiçeklenme dönemini nasıl yapabilirim bu konu hakkında bir bilgisi olan varmı böyle birsey yapılabilirmi ?
Dışarda çiçeklenmeye alamazsın bitkiyi gündüzler kısalıp geceler uzunlaştığında otomatik çiçeğe girer bitki oda Ağustos ayıdır bro

Ogkush.

Yeni üye
Dışarda çiçeklenmeye alamazsın bitkiyi gündüzler kısalıp geceler uzunlaştığında otomatik çiçeğe girer bitki oda Ağustos ayıdır bro
Eyw kanka sağolasın aklıma şöyle birşey geldi 1 ay saksıda büyütüp 2 gün karanlığa alıp tekrardan dışarıya bırakmayı düşünüyordum sanırım bu olay biraz saçma :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • C caaranasıl:
    ******** hahahaha** ****** ***
  • O otonomon:
  • O otonomon:
    ******* *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ******* *** ****** hahahaha** *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha*****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ********** **
  • İ İbo Dayı:
    ** ***** ******* hahahaha ***** *******
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** **** **** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ******** ***** ***** *** hahahaha ******** hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** * ****** hahahaha******
  • İ İbo Dayı:
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    *** ******** **
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    *** ** ***** hahahaha*
  • İ İbo Dayı:
    ********** hahahaha******** ** ********* *********
  • İ İbo Dayı:
    ***** ******** ******* ******* **** ******* ***** *** *** hahahaha* ********
  • İ İbo Dayı:
    ****** ***** ***** ** ***** ** ********* **** hahahaha**** *** ******* ** ***** ********* *****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    hahahaha* **** *******
    +1
    İ İbo Dayı: hahahaha* **** ******* +1