Outdoor,Autoflower

Kuzeyisiklari

Yeni üye
Merhabalar,gelecek sezon 5 adet autoflower tohum alıp köyde günde 10 saat güneş gören bir yere ekmeyi planlıyorum,gübre sulama ve diğer bakımlar 4 4lük olacak,verim artar mı azalır mı,hasat süresi kısalır mı,,daha önceden autoflower outdoor yapan ustalarin yorumunu bekliyorum..

kaiser

Kıdemli Üye
Kanka saksıda kontrollü yerde olur outdoor zor da olsa yapan çok gördüm ancak açık alanda eğer hava sıcaklıkları çok düşükse biraz zor bence, sormak lazım @OttoMan47

OttoMan347

√SEFİR√
Kankalar outdoorda auto da photo da nisan ortaları ekilirse hiç bir sıkıntı olmaz yeterki iyi bakılsın. 10 saat güneşle çok güzel sigaralar yetişir

Kuzeyisiklari

Yeni üye
Kankalar outdoorda auto da photo da nisan ortaları ekilirse hiç bir sıkıntı olmaz yeterki iyi bakılsın. 10 saat güneşle çok güzel sigaralar yetişir
Yanıtın için teşekkürler abi,,peki gübre su vs her şey tam yapılırsa verim tatmin edici olur mu ? Ve tavsiye edeceğin genetik var mı sağlam kafa yapan ve verimi iyi olan ?..

OttoMan347

√SEFİR√
Yanıtın için teşekkürler abi,,peki gübre su vs her şey tam yapılırsa verim tatmin edici olur mu ? Ve tavsiye edeceğin genetik var mı sağlam kafa yapan ve verimi iyi olan ?..
Ben auto tavsiye etmem benden auto tavsiyesi bekleme dostum :D genetik işi göreceli bir kavram. Sativa mı indica mı seviyorsun hibrit mi ona sen karar vereceksin. Outdoor güzel bakılırsa ve yerini severse dudak uçuklatan hasatlar verir yeter ki yerini sevsin

OttoMan347

√SEFİR√
Şimdi ekmez diye düşünüyorum :D nisan ortalarında ekersen photo tavsiye ederim kesinlikle. Güzel bakılırsa güzel hasat verir

Kuzeyisiklari

Yeni üye
Şimdi ekmez diye düşünüyorum :D nisan ortalarında ekersen photo tavsiye ederim kesinlikle. Güzel bakılırsa güzel hasat verir
Abi auto yapma sebebim boyunun pek uzamaması ve etiket olmamak,bitki başı 70 gram falan alabilsem çok iyi olurdu zaten güzel gübre alıp düzenli bakacağım,genetik olarakta hibrit istiyorum yarı enerjik,yarı uyuşuk kafa ama bol thc li zehir gibi olmasını istiyorum,varsa tavsiye genetiğin ?

Auto boylanmaz diye bir kaide yok kanka.Her tohumun özellikleri var okuyup kendi grow şartlarına göre tohum alacaksın.Benim çadırımda auto olarak jack herer var bi de afghan var.Afghan daha boylu ama eğitim vererek istediğim boylara çektim onu.Kelle koparma, lst eğitimlerine hakim ol bitkiyi sokamayacağın şekil yok.

Kuzeyisiklari

Yeni üye
Auto boylanmaz diye bir kaide yok kanka.Her tohumun özellikleri var okuyup kendi grow şartlarına göre tohum alacaksın.Benim çadırımda auto olarak jack herer var bi de afghan var.Afghan daha boylu ama eğitim vererek istediğim boylara çektim onu.Kelle koparma, lst eğitimlerine hakim ol bitkiyi sokamayacağın şekil yok.
Kelle koparma olayını biliyorum,peki auto için kafa raporu ve verimi iyi olan hangi genetiği tavsiye edersin ?

Bende jack herer ve afghan var ikisinden birini seç desen afghan seçerim.Hem daha hızlı ve çok gelişiyor yani iyi bakıldığında aldığın hasat şaşırtır.Hem de genç döneminde bitki lastik gibi lst ile istediğin şekli verip tüm sömeklerin iyi güneş almasını sağlarsın.

trexx

Yeni üye
Outdoor auto için toprağın güzel olması gerek, mümkünse hazır lightmix vs. Kelle koparmayı outdoor auto için kesinlikle önermem. Lst yapabilirsin. İç anadolu ve benzer iklimlerde mayıs ortası öneririm aksi takdirde veg dönemini soğuk geçireceği için pek bi hasat alamazsın. Havalar 15-12 derecenin altına düşmediği sürece hasatı bitkinin açıklamasında yazan sürede alırsın, bazen o züreden 1-2 hafta geç olabiliyor.Genetik önerisi olarak strawberry banana, gorilla cookies, kosher cake, og kush, northern lights, amnesia. üzmez.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • NewGardener NewGardener:
    **** ****** **** ***** ***** ****** ****** **** **** ********** ***** *******
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ******* *** ****** *** ***** ***** hahahaha*** ******* ***** ***** *** *** ****** *****
    ********** hahahaha* ********* ***** **
    +1
    ****** ****** ********** ***** ***** ******* **** **
  • Emmy Emmy:
    ********** *** ** **** ******* ********** ***** ******* **** ********* ******** ***** *****
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** ******** hahahaha ***** **
    hahahahahahahaha