Outdoor auto yetişir mi?

DarthVader

Yeni üye
Aynen , uzun dönem demek , hastalıkla başçıkmak demek bence
Daha dayanıklı oluyor kanka tabi ben yeni hasat aldım konu açtım daha yeni indoor da photo gerekli eğitimler doğru verilince harika bir şey oluyor ama dışarı da hastalığa kireç e böceğe be kadar dayanabilir ki güzel bakmak lazım etrafını böceklerden korumak İçin güzel bir ilaçlama ve toprak havalandırması yapmak şart

kamil99

Üye
Outdoor da hava dan mantar vb , toprak dan böcek vb illaki bulaşır. 90 günden sonraki bitki yaşlı bi bitkidir ve hastalığa yatkındır

Senin dediklerinin hepsini denedim , kısaca moonster crop (canavar klon) ile , çiçekdeki bitkinin tricomlarından taze dallar çıkardım(reveg) , çok uzun konu. Kısaca sen kitapdan okuyorsun , teori üretiyorsun çarpma bölme ile hesap tutturmak ile hasat almak arasında en az 90 gün lük bi deneyim lazım.

?
4 hafta sonra biti al kabin 1 yeni klonlari zaten b¨üyümsler kabin 2 koy bas bloom ve bu sekilde rotatrsyon la her 60/65 gün al hastaini SEN BANA TAM OLARAK Ne anlatmaya calisyon
Kardesim benim yazdiklarim ile Monster Cropping ne alakasi var onu bana bir önce anlat, Mosnter Croping ile Klon alip köklendirip ve sonra blloom atarsan sen 3-4 ay kaybedirisin ? Monster Croping Bloom da alirsin veg de ddegil, monster Croping köklenmesi icin 2-3 ayini alir, dedigim gibi iki farkli papubuc benim dedigim SOG seklinde aneden clon alip köklendirip (DWC Cloner ile en fazla 10gün) direk BLoom sokmak bambaska bir olay sea of green diye aratir arksina birde clone yapistir önüne cikani oku bakalim

Ne teorisi kanka:D 20 senedir bu böyledir bu benim theorim degil :) icamb grower yada grower diares den yada cannabis enkslyopsi(nacht schattenverlag) falan filan ne den bahsediyorsun sana YEMIN EDEBILIRIM NEDEN BAHSETIGMDEN HIC BIRSEYIN ANLAMDIGINI AMA ISPATLIYAMAM
sen bildigin yoldan devam et burda seni ikna edecgim diye bir idam yok ben diyom ankara sen diyon seyin kara

*egitimle ugrasmana gerek yok
*Son saksisinda baslayip bitiyor
*Kucuk alanlar icin cok uygun
*Phtotoya gore daha az besin ihtiyaci var
*75 90 günde hasat aliniyor iyi kotu.
*12 saat karanlikta kalmadigindan iklimlendirme sorunlari yok
*Benim icin en onemlisi gece isik sızması olup hermaya donusme ihtimali yok.
Kabul etmiyom :)

Photoylan niye mecburimi egitim vermek ? degil

Photoyuda son saksiya alabilirsin ölmezki ki bunu yapan cok kisi var

Photo da kücük alan icin uygundur:) büyük saksi yerine kücük saksi kulanirsin o da kücük kalir:)

Yok niye photoya göre daha az ? bunun "bilimsel" kaniti vamriki ?

12/12 Photo yap örnegin turkish landrace genetigin 53 günde hasat alirsin :)

En son isik sizmasini kabul ediyom :D yani o mantikliauto kalnmak

BIRDE ARKADASLAR HEPINIZDEN ÖZÜR DILERIM BAZEN ARGO KELIMLER KULANIYORUM OLABILIR, dikkat etmeye calisrim ben sadece "dogru bildiklerimini"arkasinda dururum

Kamil birde dedidigm gibi o theorie benim degil kenevir literatrürden var olan bir gercek theorie falan degil, google bas sunu: Sea of green with clones, ve önüne cikani bir oku

Son düzenleme:

G_man

Kıdemli Üye
Kardesim benim yazdiklarim ile Monster Cropping ne alakasi var onu bana bir önce anlat, Mosnter Croping ile Klon alip köklendirip ve sonra blloom atarsan sen 3-4 ay kaybedirisin ? Monster Croping Bloom da alirsin veg de ddegil, monster Croping köklenmesi icin 2-3 ayini alir, dedigim gibi iki farkli papubuc benim dedigim SOG seklinde aneden clon alip köklendirip (DWC Cloner ile en fazla 10gün) direk BLoom sokmak bambaska bir olay sea of green diye aratir arksina birde clone yapistir önüne cikani oku bakalim

Ne teorisi kanka:D 20 senedir bu böyledir bu benim theorim degil :) icamb grower yada grower diares den yada cannabis enkslyopsi(nacht schattenverlag) falan filan ne den bahsediyorsun sana YEMIN EDEBILIRIM NEDEN BAHSETIGMDEN HIC BIRSEYIN ANLAMDIGINI AMA ISPATLIYAMAM
sen bildigin yoldan devam et burda seni ikna edecgim diye bir idam yok ben diyom ankara sen diyon seyin kara

Photo da kücük alan icin uygundur:) büyük saksi yerine kücük saksi kulanirsin o da kücük kalir:)

BIRDE ARKADASLAR HEPINIZDEN ÖZÜR DILERIM BAZEN ARGO KELIMLER KULANIYORUM OLABILIR, dikkat etmeye calisrim ben sadece "dogru bildiklerimini"arkasinda dururum

Kamil birde dedidigm gibi o theorie benim degil kenevir literatrürden var olan bir gercek theorie falan degil, google bas sunu: Sea of green with clones, ve önüne cikani bir oku
konu neydi neye döndü ben sizin kadar growdan anlamam fakat maliyet hesabından anlarım. 3 ayda 50 gr. auto, 6 ayda 150 gr. photo gramajları min den sayıyorum. Bu hesabı yaparken sadece elektirik faturasını değil verilen emek ve gübrede katılır. bunlar sayıldığında auto açık ara daha ucuza geliyor. outdoor konusu auto bitki çabuk strese girer bunu tartışacak değiliz niye o kadar uğraşıp outdoor da yetiştirirsin. patlat tohumu koy saksıya daya 20/4 arada bir suyunu ver geç amaç bu. niye ısrarla outdoor için diyorsun

kokokoco

Üye
konu neydi neye döndü ben sizin kadar growdan anlamam fakat maliyet hesabından anlarım. 3 ayda 50 gr. auto, 6 ayda 150 gr. photo gramajları min den sayıyorum. Bu hesabı yaparken sadece elektirik faturasını değil verilen emek ve gübrede katılır. bunlar sayıldığında auto açık ara daha ucuza geliyor. outdoor konusu auto bitki çabuk strese girer bunu tartışacak değiliz niye o kadar uğraşıp outdoor da yetiştirirsin. patlat tohumu koy saksıya daya 20/4 arada bir suyunu ver geç amaç bu. niye ısrarla outdoor için diyorsun
damda yapıcam 3 ayda olsun bitsin istiyorum 10 saksıya ne kadar ışık gerekir auto için ucuz maliyetli

fakat maliyet hesabından anlarım. 3 ayda 50 gr. auto, 6 ayda 150 gr. photo gramajları min den sayıyorum. Bu hesabı yaparken sadece elektirik faturasını değil verilen emek ve gübrede katılır. bunlar sayıldığında auto açık ara daha ucuza geliyor. outdoor konusu auto bitki çabuk strese girer bunu tartışacak değiliz niye o kadar uğraşıp outdoor da yetiştirirsin. patlat tohumu koy saksıya daya 20/4 arada bir suyunu ver geç amaç bu. niye ısrarla outdoor için diyorsun

Katilmiyorum :) Auto yada Photo fark etme Plagron Batmix len yap Gübre yerine saksidan saksiya yeni Topraga koyarak ve 18 auto 90 ile hesabladinda bana daha az gibi geliyor en azindan mantiken yani bilimsel "arasitiridim" falan yok

Benim anlamdigim auto niye stresse giriyor :D auto larin "tarihi" soguk yerlerde günesin pek fazla olmadigi yerlerde yetismesidir sanirim sibirya falan diye geciyordu (simdi hatirlamiyorum) o mantiga göre autolar nasil kendi kendi evremini "outdoor" da gerceklsitrbildi ?

Auto Stress fazla kaldirmaz evet ama disarida auto hele hele balkonunda ne stressine girecek :)

Tabi kanka yanlis anlama her fikre saygim sonsuzdur

G_man

Kıdemli Üye
Katilmiyorum :) Auto yada Photo fark etme Plagron Batmix len yap Gübre yerine saksidan saksiya yeni Topraga koyarak ve 18 auto 90 ile hesabladinda bana daha az gibi geliyor en azindan mantiken yani bilimsel "arasitiridim" falan yok

Benim anlamdigim auto niye stresse giriyor :D auto larin "tarihi" soguk yerlerde günesin pek fazla olmadigi yerlerde yetismesidir sanirim sibirya falan diye geciyordu (simdi hatirlamiyorum) o mantiga göre autolar nasil kendi kendi evremini "outdoor" da gerceklsitrbildi ?

Auto Stress fazla kaldirmaz evet ama disarida auto hele hele balkonunda ne stressine girecek :)

Tabi kanka yanlis anlama her fikre saygim sonsuzdur
ilk satırdan hiç bir şey anlamadım ikinci satırda kendinde genetikleri çaprazlamış birisin rudalis in geldiği çoğraflar üzerinden mantık yürütüyorsun ama insanlar neden auto indoor yaptıklarını anlamamak da direniyorsun. al tohumu patlat daya ışığı geç. az uğraş az emek kısa süre çabuk ödül

tohumu patlat daya ışığı geç. az uğraş az emek kısa süre çabuk ödül
Ister Ben de diyorumki aynisi Photo icin de gecerli Artikel ayni zamand daha Az isik yakarak daha cok hasat elde edilebilir diyorum sende bunu anlmamkta direniyon hesabi bir kac DEFA yaptim:) Kim nasil istyorsa öyle yapsin Benin icin sorun yok.

ikinci satırda kendinde genetikleri çaprazlamış birisin rudalis in geldiği çoğraflar üzerinden mantık yürütüyorsun
Bunu sein Auto Outdoor stresse girer argumanina karsi dedimki oylese ruderalisin ciktigi cograyfada nasil stresse girmedide kendi evremini yaptim diye sordum yani karsi arguman:)

Ben kactim konu fazla uzadi

kamil99

Üye

Bu yaz ouutdor sog yaptım , otuz bitkiyi senin dediğin gibi 12 verdim tohumdan , 90 günden önce hasat alamadım ne klondan ne tohumdan sog da. / sog daki ormana bir beyaz mantar ile hasatın anası ağladı tek tek , " bir ağaç gibi tek ve hür, bir orman gibi kardeşçesine " demiş usta grower nazım. / kısaca sog um bütün bi hastalık evresinden geçti , 6 ay uraştım , soga soqim diyebilirim kendi adıma

Bu yaz ouutdor sog yaptım
tm kanka bende hergün outdoor sog yapiyom ve 12/12 günesin olmasi icin günes aneylen konusup isi hale diyom :D IRONIE OFF

sen önce ne konustugnu bir bil,
Outdoor 12/12? yok eb..... seyi...

Outdoor 90 günde kim bahsediyor kanka ben indoor dan bahsediyorum ben zaten demisim: auto outdoor icin ideal

Sen sog ormanda nasil uygladin ben halen o noktadayim :D yeni birsey kesif etmisin dayi da haberin yok.
Bu arada outdoor photo hizli hasat istyorsan dogru genetgi alman lazim, örnekmi `? uzaklarda armaya gerek yok turkish landrace , 8 ayin sonunlarinda bitiyor OUTDOOR.
Bak yemin edebilirim senin birseyden anlamdigna bunu seni kücmsemek icinde kesinlike demiyorum ama sen olayin ne oldugnu anlammisin oudoor indoor arasindaki farki bence bile anlamisin

kamil99

Üye
tm kanka bende hergün outdoor sog yapiyom ve 12/12 günesin olmasi icin günes aneylen konusup isi hale diyom :D IRONIE OFF

sen önce ne konustugnu bir bil,
Outdoor 12/12? yok eb..... seyi...

Outdoor 90 günde kim bahsediyor kanka ben indoor dan bahsediyorum ben zaten demisim: auto outdoor icin ideal

Sen sog ormanda nasil uygladin ben halen o noktadayim :D yeni birsey kesif etmisin dayi da haberin yok.
Bu arada outdoor photo hizli hasat istyorsan dogru genetgi alman lazim, örnekmi `? uzaklarda armaya gerek yok turkish landrace , 8 ayin sonunlarinda bitiyor OUTDOOR.
Bak yemin edebilirim senin birseyden anlamdigna bunu seni kücmsemek icinde kesinlike demiyorum ama sen olayin ne oldugnu anlammisin oudoor indoor arasindaki farki bence bile anlamisin
Ağustos sonu 12 ye bağladım , ağustos öncesi ise yapay karanlık (12)kullandım..(çoklu grow)
Klon ve sog dan bahsetmiyonmu sen ? Konu senin 53 günde photo hasadı mı . Klon ve sonrasında sog diyosun , ben ne diyom ?

Son düzenleme:
Ağustos sonu 12 ye bağladım , ağustos öncesi ise yapay karanlık (12)kullandım../ Klon ve sog dan bahsetmiyonmu sen ? Konu senin 53 günde photo hasadı mı . Klon ve sonrasında sog diyosun , ben ne diyom ?
ne diyorsun kardesim outdor diyon agustos diyon 12ye bagladim , sen tam olarak günesi nasil 12 bagliyon
SOG dan bahsediyom SOG indoor yapilir, amacda var olan kabineye e cok fazla cicek koyup bu sayede veg dönemini kisltamaktir,

Sen konudan konuyaatliyon, Konu suki benim indoor auto sacmalik dememle basladi tartisma noktamizda senin autodan daha cok hasat alinir demendir benimde sana sog ile rotatsyon seklinde anneden klon alip direk sog seklinde ikinci bir kabinde direk klonlari bloom yolamanla her iki ayda kabinin ve isigne göre x(herhangi bir rakam)gramm hasat elde edebilcegni demem le basladi uzatmaya gerek yok dediklerimin tümü kendi uydurdugum falan yok hepsini kaynak aktararak da verbilirim ki gerkmezde inglzce Autoflower ile Photo avantajlari ile dezevantajlarini google sorasan benim dedigme zaten gelirsiniz

Bu tatar

Üye
Bende bu sezon outdoor grow yapacağım, 20 adet auto tohumum ve çok sayıda photo afrika sativa tohumum var sativa genetikler çok uzun çiçeklenmede kaldığından kasım aralık gibi hazır olacaklar, aynı zamanda auto da ekip temmuz ayı gibi hasat alacağım. Eğer böyle bir sorunun yoksa outdoor auto ekmeni önermem iklimin el veriyorsa erkenci indica genetikler ekebilirsin çok büyük boyutlara ulaşmaz ve güzel hasat alırsın bazılarının 6 hafta çiçeklenme süresi var

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • İstanbul İstanbul:
  • G gardastohumlazim:
    ********** ****** hahahaha* ******** ******** *** ********** ***** ***
  • İstanbul İstanbul:
  • O OptimisticPrime:
    *** ********* hahahaha* **
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    **** ******* *** ****** *** ********* hahahaha* **
  • G gardastohumlazim:
    ********** ****** hahahaha* ******** ******** *** ********** ****** **
  • G gardastohumlazim:
    **** ***** ******* ***** **** **
  • muadip muadip:
    *** ** ***** *** ********** ***** ******* *** ********* ****** ******** ******** *** ******* **** ****** hahahaha ****** hahahaha* ******** ******** *** ********** ***** ***
  • funny1joint funny1joint:
  • funny1joint funny1joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • O OptimisticPrime:
    **** **** ********** ****** ****** * ** ******** ********* * ****** *** * ** ******** ****** *** hahahaha*** ******** ******* * ** *********
  • O OptimisticPrime:
    hahahaha**** ** ****** *** ****
  • O OptimisticPrime:
  • muadip muadip:
    ***** ***** ********* *** ****** hahahaha* ****
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ******** ***** ** ********** ********* ***** ***** ******** *** *** ***** ** hahahaha****** ********** **** ** ***
  • İstanbul İstanbul:
  • O OptimisticPrime:
    ***** ***** ****** ******* ********* ***** ***** ** ****** ****** ***** *** ***** ******** ********** hahahaha hahahaha ** **** **** ****** *** ** ** ******* **** ****** **********
  • G gardastohumlazim:
    ******* hahahaha* **** ***** ******* ***** ** ***** *****
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    İstanbul İstanbul: ********** *** ***** ********* ****** ****