Otun Tadı Nasıldır?

erenreis8338

Yeni üye
Selamun aleyküm growerler geceniz hayırlı olsun. Be ilk defa yetiştireceğim hiç içmedim daha önce. İlk deneyimi nasıl olur tadı ,nasıldır ? Saolun cevaplar.

erenreis8338

Yeni üye
Mide bulandırabilir ilk başlarda alıştıktan sonra ekmekte yemekte olsum istersin.
tadı tam olarak nasıl olur kral sigara gibi mi ciğere vurur mu mesela yoksa nargile gibi tadı mı vardır ? İçtikten kaç dk sonra kafası gelir vs. bunları merak ediyorum. İnsanların olduğu yerde içtikten sonra durulur mu belli eder mi içtiğini ? Saol cevabın için.

Tadını nasıl tarif edeyim dostum sigaranın tadını tarif et deseler edebilirmisin öyle bir hadise.
Kafası içtiğin genetiğe göre kalitesine göre değişir 30 saniyede de kafana giren var 10 dakikada da.
Etkisi 10 dk süren de denk gelir 4 saat süren de.
İnsanların içinde kişiden kişiye değişir gözler kızarır mimiklerden yavaşlamandan gülümsemenden vs çaktırırsın illaki tanıdıklara.

erenreis8338

Yeni üye
Tadını nasıl tarif edeyim dostum sigaranın tadını tarif et deseler edebilirmisin öyle bir hadise.
Kafası içtiğin genetiğe göre kalitesine göre değişir 30 saniyede de kafana giren var 10 dakikada da.
Etkisi 10 dk süren de denk gelir 4 saat süren de.
İnsanların içinde kişiden kişiye değişir gözler kızarır mimiklerden yavaşlamandan gülümsemenden vs çaktırırsın illaki tanıdıklara.
eyw kral saolasın deneyip görecez bakalım o zaman.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • TabldotLife TabldotLife:
    **** ********* **** ********** **** ******* ********** **
    K kmpfms20: **