ORTA HALLİ GROW KABİNİ

Kankalar selam başlangıç için çok açılmadan ve çok cimrilikte yapmadan orta halli, 4-6 adet arası auto bitki için tohumdan hasata kadar beni götürecek bir sistem önerisine ihtiyacım var
Hazır sistemlere baktım fakat biraz riskli geliyor ve gereksiz pahalı
Daha önce forumda bu konuda bir sürü başlık açılmış çok değerli çok güzel içerikler öneriler var ama ne fiyatlar güncel ne linkler, eğer vaktiniz olursa 4/6 bitkilik güzel bir set önerisi bekliyorum

şimdiden destekleriniz için teşekkürler

higthead

Jolly Green
Dostum 3 ana demirbasin vardir bu lar alan (kabin) - havalandirma ve isik tir bu 3 demirbasin 7_24 kullanicagin urun ve uru lerdir asla ucuz ve maddisel kacmaki growun guzel olsun. 4-6 bitkilik demissin 4 bitkiyi 1*1 veya 1.20*1.20 alandada yapabilirsin. 6 bitkiyi 150*150 alandada yapabilirsin. Hazir set icerikleri cok pahali ve cok eksik uru ler vardir asti astarini gecer hazir setler.

4bitki icin

120*120 alan kesinlikle bu alani oneririm kabini toprak ve sudanmisafir girisi ile sube adresi vererek subede nakit odeme ile alabilirsin kafan rahat olur.

Havalandirman

Cikis setin

Drkarbon sponsorumuzdur bu isin ehlidir forumda herkes drkarbin uru leri kullanir en ufak sorunda destek verirler.

Comfort serisi

ayni m3 ve m3h ler Quite ultra sessiz seri

Giris ise

Birde cikis hava kanalini oda icine bulastirmadan direk disari atabilecegin efsane bir urunincele

İsigin

Garden yine sponsorumuzdur son led teknolojisi lm301h evo serisi kullanir efsane grow cikartir

3 ana demirbasin bunlardir 3 ana demirbasini saglam kur. 3 ana demirbasini beklemeden direk al dostum nedeni ise topyekun tutan bu 3 demirbastir ve kurlardan dolayi anlik zamlar geliyor hemen alki bosuna zam yiyerek alma. Geri kalan vanti nem.mak toprak saksi gu re bu lar kolay isler. Auto mu photo mu dusunuyosun? Gubre olarak sentetikmi organikmkilk grow ise biobizz organik yapalim hem isi cozmus olursun. Yazdiklarimi cevaplarsan geri kalan urun linkleride paylasalim

Hocam çok teşekkür ederim bilgileriniz çok kıymetli önerileriniz çok değerli aslında bende almışken iyisini almak taraftarındayım ama bu şuan bütçemi aşıyor total de demirbaşlar için bütçem 30-35 arası yada ikinci el mi baksam acaba ne dersiniz ? Auto düşünüyorum şöyle deli gibi kapanıp yılda 2-3 grow yapıp deneyip yanılmak bitkiyi tanımak sıvı akışını dal uzamasını sürgü vermesini vegini bloomunu tanımak istiyorum şuan outdoor gerilla model deniyorum auto bitkim de var Photo da var fiyat uygun olsun diye gübretaşın gübrelerini kullanıyorum nasip olur kazasız belasız hasat alabilirsem onunla alakalı tecrübelerimi de yazıp daha sonrası için organik denemeler yapacağım. Bilgileriniz çok kıymetli sizin duvarınıza yazarım ben :) veya önerebileceğiniz biraz daha uygun model varmı yada bitki sayısını mı azaltmalıyım 2 bitkilik bi sistem mi denemeliyim süreci de öğrenmek için. Ne dersiniz?

higthead

Jolly Green
Dostum 2 bitkilik sistem 80*80 kabinde olur fakat herkesin yaptigi hata maliyet az olmasi adina kucuk olculerde kabin vs sistem kurulup 1_2 grow sonrasinda bu sistem yetmeyip daha buyuk veya 1_2 ust olculerde kabin secimine gidiliyor bu seferde tekrar 2. Masraf yapilip asti astarini geciyor. Tabikide karar sizin 2 bitkilik sistemin ise

Kabin 80*80

Havalandirman

Girisin ise

İsigin

80*80 alanda 2 adet 15 veya 20 lt auto yapabilirsin yada 1 adet 26 lt photo efsane olur

Verdiğin bilgiler çok kıymetli çok teşekkür ederim vakit ayırıp cevap verdiğin içim forum da biraz daha dolanıp biraz daha bilgi birikim elde edip bu sistemi kuracağım sanırım çok teşekkür ederim

higthead

Jolly Green
Dostum okuyup bilgi edinmek guzel ama uygulamaya gecmeden birsey ogrenilmiyor tahmin ediyorum.kafan allak bullak birsuru soru var neyi nasil yapicam gibi. Bunlari dusunme adim adim.ilerlediginde herseyi ogrenmis olucaksin mesela onve sistemi kyrmayla baslarsin kurarsin sonra tohumlari alirsin filizlendirir starti verirsin ve adim adim ilerlersin bu sekilde yaparsan ne kafan karisir nede birsey olur.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    VisneliKadayif VisneliKadayif: **