Ormanda yetiştirme hakkında

Jesus78

Üye
Ormanda gizli bir yere photo bitki ekmek gibi bir düşüncem var ama sürekli kontrol etme şansım yok şehirler farklı gübre vs kullanmadığımız taktirde sonuç nasıl olur?

Jesus78

Üye
kanka eğer düzenli olarak gidemeyeceksen o işi unut su koysan phı yükseliyor damacana suyla tankla yapamassın onu yağmur suyu depolayıp yaparsan olabilicek bişey ama yağmur suyu harici kurtarmaz.tabi bide otomatik sulama yapman gerek onun içinde güneş paneline ihtiyacın olacak.zor iş
Yakınlarında doğal su kaynaklari var,hatta doğal su kaynağı yanına bile ekebilirim sonucu değiştirir mi bilmiyorum ama genel olarak kaç günde bir gidip bitki başı ne kadar su vermek gerekir bahsetme şansın var mı kanka

Jesus78

Üye
Denemekten zarar gelmez dene bence. Fakat Nisan da ektiğini düşünürsek zaten yağışlı toprak ta öyle kolay kolay kurumaz arkadaşlar üstü kuru gözükse de altt nemlidir tabi iklimden iklime değişir. Ekiceğin yerde toprak Haziran ağustosta çatlak kuru görüntüsü oluyorsa olmaz ama normal gözüküyorsa bence olur..
Kanka denerim denemesine ama kesin bir sonuç çıkmasi daha iyi olur ona göre kendimi ayarlamaya caliscam evet Nisan Mayıs olur ama televizyon da uyuşturucu operasyonlari görüyoruz uçsuz bucaksız tarlalar ben suladiklarini hiç düşünmemiştim :)

Ü

Üye silindi 20768

Guest
çalarlar onu kanka. 10-12 sene önce bir ilkokulun bahçesine tohum atmıştım. baya da büyüdü arsız. bir gün gittiğimde yoktu kökünden söküp almışlar. :(

Jesus78

Üye
çalarlar onu kanka. 10-12 sene önce bir ilkokulun bahçesine tohum atmıştım. baya da büyüdü arsız. bir gün gittiğimde yoktu kökünden söküp almışlar. :(
İnsanların aktif olduğu yerde bu şekilde olur benim bulunduğum bölgede insan yok yani bu işi yapacağım yerde siz su veriyor muydunuz

Kankalar insan istesin her yerde dalga yetiştirebilir yanlız istesin kimse inanmaz ama ben cam ağacın üstünde 5 tane saksıda auto yapan arkadaşlarım var

Grow Muhabbetleri
Help Users
    kokokoco kokokoco: hahahaha** **** **** ****** ***** ********