OOO BEN NELERİNİ İÇTİM DİYEN ARKADAŞIN HAZİN SONU :)

LemonHaze01

Yeni üye
Selam kankalar;
İstanbulda mağaza sektöründe çalışıyorum adanalı bi arkadaşım var şirketin görselcisi görsel yapmak için adanadan istanbulda bulunan mağazamıza geldi neyse konu malum yere geldi varmı hani bişiiler kanka dedim var :D( O olacaklardan habersiz)
Mahalleden sevdiğim arkadaşlarla ilk önce beşiktaş ordan florya sahile geçtik kanka dedim bak bu bildiğin malzemelerden değil bak sana söliyim vs yok ben nelerini gördüm bla bla bla iyi dedim :)
güzel bi lemonhaze yaptım okkalı bişey:)
çocuk 2 duman aldı kesildi :D
kanka dedim alsana dedi birazdan alırım bi baktım 5 dakka geçmedi sahile indi ayakkabılarla koşuyor bağırıyorum gelmiyor falan( biz sadece baka kaldık :)
sonuç:Töbe etti anamı...... daha içersem biz yarılıyoruz ne bu sentetik mi dedi yooook dedim cugara :)

Buda böle bi anımdı şuan belki anlatırken güzel ifade edemedim ama ara ara gelir aklıma kahkahayı basarım :)

Cvp: OOO BEN NELERİNİ İÇTİM DİYEN ARKADAŞIN HAZİN SONU :)

He **** sorma diyarbakırlı cocuğa yapmıştım pistilleri gören bu farklı bişe ot değil diyor , kimse hayatında orjin marihuna mı içmişki bilsin ilaçlıları içiyolar bişey oluyo sanıyolar herneyse

İçti her türlü tribe girdi. Bonzai icen boyle tribe girmez **** artık yalandan mı yaptı kodumun mali bilmiyorum ama Allah ım beni bu kafadan kurtar diyodu en son sonra terkettim orayı ne aveller var valla  xD

Cvp: OOO BEN NELERİNİ İÇTİM DİYEN ARKADAŞIN HAZİN SONU :)

Yok moruk, Whiz Khalifa mı sandın sen bizi  xD xD  xD

Tutunsuz sigarayi bizim muptezel abinin birine sardim biyik altindan az cek gibi bisey dedim moruk sigara bomba cekiyo cekiyo dedim ole cekme ama sessiz sessiz diyorum anlamiyo bide duman gelmiyo saniyo icenler bilir tutunsuz uyanamadi  2 yi asildiya gozleri portledi bide cay dagitiyo oksur oksur bi hal 3 dumani almadi :))

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kawinnnz kawinnnz:
  • A ax-b:
    *** ********* *** ** **** ***** ******* *** ******* ********* * ******* *****
  • İstanbul İstanbul:
    * ***** ** ** ****** ********** *** **
  • A ax-b:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** hahahaha******* ******** ****** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • İstanbul İstanbul:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • A ax-b:
    ********* ******* *** *** hahahaha* *****
  • İstanbul İstanbul:
  • A ax-b:
    ****** *** ****** hahahaha ******* **** **** hahahaha ****** ****** *** *** ******* **** ********
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • İstanbul İstanbul:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ****** *** ** ***** ***** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    *** hahahaha** ***** *********
  • A ax-b:
    ***** ****** ** ***** ****** ******* ***** ***** hahahaha ***** ******** ****** ** *** ******** ******** ****** * *** ***** **** hahahaha ********* hahahaha ******* *****
  • A ax-b:
    * ******* **** ******* **
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ***** *** ***** hahahaha ****** hahahaha ******** *** ******* **** ****** ***** ********* *** ***** ***** **
  • A ax-b:
    **** ***** **** ********* * ******** ******** ***** ***** * **** **
  • A ax-b:
    hahahaha **** ** ** **** ******
  • A ax-b:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ** ***** **** ***** **** ********* * ******** ******** ***** ***** * **** **
    İstanbul İstanbul: ***** ** ***** **** ***** **** ********* * ******** ******** ***** ***** * **** **