ONESHOT 600W Alınır Mı?

istr

Ordinaryüs
Selamlar arkadaşlar,

Işık sistemleri hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlardan yardım istiyorum. Almayı düşündüğüm ışık ONESHOT 600W. Forumda biraz gezindim hakkında bir yorum da göremedim. Değerlerine göre fiyatı da çok uygun. Aynı fiyata sahip diğer led ışıklara göre bana daha mantıklı geldi. Sizin yorumunuz nedir?

Teşekkür ederim.

Link: https://www.toprakvesu.com/bitki-ye...ari/oneshot-600w-led-bitki-yetistirme-lambasi
Nerede yetiştireceksin, auto mu yetiştireceksin photo mu yetiştireceksin, kaç saksı yetiştireceksin. alanın büyüklüğü nedir. Kullandığın ışık bu şartlar altında değişecektir. Bu bilgileri de verirsen daha net yorum yapılabilir

c-feit

Yeni üye
Nerede yetiştireceksin, auto mu yetiştireceksin photo mu yetiştireceksin, kaç saksı yetiştireceksin. alanın büyüklüğü nedir. Kullandığın ışık bu şartlar altında değişecektir. Bu bilgileri de verirsen daha net yorum yapılabilir
Haklısın, direkt bilgi vermeden ışığı sormuşum. 60x60x120 kabinde 2 Saksı Auto yetiştireceğim.

Değerlerine baktığımda biraz fiyat performans ürünü gibi gözüktü. Forumda da sormak istedim.
Kardeşim qb ( guantom board ) bu işin bence en iyi fiyat performans ürünü Elektrik faturası az gelir . Ve performans olarak da bilinir sitede . Performans olarakta hps ile arasında hiç bir fark yok diyebilirim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:

***** ***** ***** ***** ******* **** *** ** *** *** hahahaha* *** **
  • I ichbinkrytpon:
    ***** ** ***** ***** **
  • I ichbinkrytpon:
  • WillWilliamsWinston WillWilliamsWinston:
    ** **** hahahaha
  • Coke Coke:
    ***** hahahaha** ***** ******* ********** *** ******* *** ** *********
  • Coke Coke:
    ***** ******* ****** hahahaha*
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ** **** ***** * ****** hahahaha*
    ***** *** *** ** hahahaha **** *** ******* ***** ***** ** *** ********* ****** **** *** ******* ********* ********** ********** ****** *** ***** hahahaha** ***** ******* ********** *** ******* *** ** *********
    +1
  • Coke Coke:
    ***** *** *** ** hahahaha **** *** ******* ***** ***** ** *** ********* ****** **** *** ******* ********* ********** ********** ****** *** ******** **** *** * ******** ********* *** ********* ******* *******
    *** **** *** ****** **** ***** ****** *** *** ** hahahaha **** *** ******* ***** ***** ** *** ********* ****** **** *** ******* ********* ********** ********** ****** ***
    ***** ***** *** **
    ***** ***** ** *** ***** **** ********* ******* ****** ********** **** *** * ******** ********* *** ********* ******* *******
    **** *** ******** ***** *** **
    +1
    ******** ********* **** hahahaha **
  • Coke Coke:
    ***** *** ****** ********* ** ***** ****** ** ****** hahahaha*** ******* ** **** **** ** *** ***** ***** ** ****** **** **
  • R RainGrow:
    ****** hahahaha ******** hahahaha ********** ** ** ** ** **** ********* ** *****
    ******** hahahaha* ********** *** ****** ********* ** ***** ****** ** ****** hahahaha*** ******* ** **** **** ** *** ***** ***** ** ****** **** **
  • Coke Coke:
    ** ***** ******* **** ****** ******** ********** ********** ** ******* hahahaha** ****** **** ***** ****** ******** ******
    +1
    ****** ** *
  • Coke Coke:
  • Coke Coke:
    *** ********** *** ****** * ********* * ****** ********** hahahaha hahahaha
    Coke Coke: *** ********** *** ****** * ********* * ****** ********** hahahaha hahahaha