On günlük fide çiçeğe girdi:(

Maryjanesdady

Yeni üye
Merhaba brolar on günlük fidelerim bir gecede çiçeğe girdi pistil verdiler karton bardakta uzun süre kaldılar sipariş verdiğim toprak kargoda çok bekleyince zamanını mı kaçırdım anlamadım daha yeni başlamışken fazla emek harcamadan yeni parti mi hazırlasam yoksa bunlarla devam mı etsem bilemedim. Bilgisi olan kardeşlerim yardımcı olursa sevinirimIMG_20220630_235014.jpg

Ü

Üye silindi 30565

Guest
Tohumlar genetik değilse normaldir hemen çiçeğe girdi diye azotu kesme ilk cinsiyet çiçekleri de olabilir kimi agaclar bu şekilde gördüm çiçek açtığını ama daha büyüyecek azotu kesmezsen çiçek gubresine hemen abanirsan küçük kalır

Maryjanesdady

Yeni üye
Umarım sorun yaşatmaz bana geçtiğimiz 3 ayı bir türlü çiçeğe giremeyen bozuk tohumlarla heba ettim gelecekte ki 3 ayı da ilk on günde çiçeğe giren ağaçla boşa geçirirsem bütün sistemi yakarım heralde :((

Maryjanesdady

Yeni üye
Kes at yenisine başla cinsiyet pistili degil bariz çiçeğe girmiş boşa vakit kaybi elinde 1 sömek olur 2 ay sonra üzülürsün
Çok teşekkür ederim gerçekten sabrın sonundayım bir sürü emek boşa geçen zaman 0 hasat sürekli yeni başlangıç pes etmeyi de kendime yediremiyorum artık bir şey olsun baştN düzgün başlayalım

Kanka bende jack herer vardı auto, 12. gün çiçeğe girdi. Sökecektim neyse dedim çok güzel sömek yaptı 40 gr kuru aldım. Yine sen bilirsin...

OttoMan347

√SEFİR√

Maryjanesdady

Yeni üye
Buradan baya bi hasat çıkardı. 50 değil de kaç tane 50 gr çıkardı...
Sonuç bu :)
Ya mükemmel ya hiç!
Yaparken en iyisini yapmak için çabalayın.. yoksa hep azla yetinirsiniz vesselam.
https://streamable.com/9ahcjs yerine gelenler
Hacım valla hiç acımamışsın. Ben bu aşamaya getirsem parmağımı kesmiş kadar sızlanırdım. Gerçi doğrusunu yapmışsın bir yerde vazgeçemezsen sonra kaybın katlanıyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Keyifcihtiyar:
    ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* ***** ***** ******** ******* ** **** ******** ******* ********** ***** dready*
  • O Omnibuw:
    ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* ***** ***** ******** ******* ** **** ******** ******* ********** ***** dready* ***** ****** ***** ******* ***** **** ** **** ***** *********** **** ***** dready**** *** ** ***** ***** ********** *** ********** ********* ****** ***** ****** ********* **** ******* ******* ******** **** ****** ********* ****** **** ****** ****** **** ********* ** *** ****** ***** ******** ** ********** ***** *********** *** **** *** **** *** * ***** **** *********** ********* ********* ******* ***** ******** *** ******* ***** **** dready** ** *********** **** ********
    O Omnibuw: ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* *****...