Okyanusta dalga çözme Anısı

Okuyormusun Okumuyormusun

• Devam et Bro

Kullanılan: 21 95.5%
  • Okumadım ****

Kullanılan: 1 4.5%

• Kullanılan toplam oy
    22
  • Anket kapatılmış .

Aminoacid

Yeni üye
Çok kısa yormadan anlatmaya çalışıcağım;

Yer Thailand ;250 kişilik bir doktor grubu ile gittik ve bilenleriniz vardır,Thailandda mevcut ada turları vardır Pipi adası, jamesbond adası, vs .. bu gittiğimiz turda kano lara binip ada etrafında tur atıyoruz ben yine harmanları oynuyorum ve Babam ile beraber bu seyehattayız ;

Neyse kano muhabbeti geldi bakınıyorum nerden çözeriz kimden çözeriz geçlere bakıyorum ; tekne çalışanlarına bakıyorum sakin posizyonda sorucam kafaya koydum , kanoya biniyoruz uzaktan gözüme kestirdim kanocu genç kafasında 5 Yaprak şapka dedim tek ve doğru atışı yapıcam , iki kelime oyunu tuvalet muhabbeti filan bizim sırayı geciktirdim denk getirdim çocuğa. Babam da ingilizce yok bizde tıkır aldım babamı önğme elinde GoPro çek Babuş dedim, başladık gitmeye adanın köşeyi döndük döndüm çocuğa iki kelime yaptık çocuk ayıkmıyor ingilizce şapkayı gösterdim , babamında o ara hoşuna gidiyor ingilizce konuşuyorum ne diyor filan diye ,neyse çocuk ayıktı beni iki ıslık çaldı öndeki kanoya anlaştık 300 baht  a yani 30 TL  babam bi işkillendi 
ilerde bişekilde kanoları denk getirdiler  ön kanodaki tek dal cigarayı uzattı , ben çocuğa sigara paketi verdim para geldiğmiz teknede okyanusun ortasındayız adalarda yerleşim yeri yok kayaların üzerinde bir oturma yeri var gerisi uçsuz bucaksız okyanus ,o ara paralar teknede sıra sıra adamları indiriyorlar bizimkine sıra vardı babama dedim baba ben yüzerek gidiyorum spor olsun aga bayada uzakmış kulaç at at bitmiyor anam ağladı tekneye geldim parayı ayarladım, bizim kano geldi babam inicek yardım ettim yukarı çekerken babamı parayı verdim sigara paketini aldım , babam dedi nabıyosun **** dedim baba öğrenciymiş yardım olsun babamda hacıdır bu arada hee iyi iyi dedi el salladı çocuğa devam ettik ,aga bi nefes aldım atlattık diye, bindik tekneye bir sonraki ada Jamesbond adası orada James bond filminden bir bölüm çekildiği için öyle adlandırmışlar oraya ayak bastık babamı yolladım başka doktorlarla ben kandimi ıssıza aldım adada , tamam dedim james bond adasına kaşı bir cigara içicem cigara içmek istediğim yerler listesindeki önemli ve zor yerlerden birisiydi benim için location olarak okyanısın ortası **** neyse paketi açtım bi baktım bir odun parçası bu ne **** dedim... , sonradan dalgayı incelediğimde ağacın kabuğunu kaldırırsınızda altında beyaz kağıt gibi ince bir tabaka olur soyarsınız adamlar ona sarmış... eee dedim doğru **** OCB,RAW,Arap kağıdı nerden bulsunlar yaktım dalgayı ...

Gerisini yazıcam ama kafam güzel oldu ilginizi çekerse devam ediceğim MY BROS...

ozkitoski

Yeni üye
Devam,  ama komik paylaşımlara açsaydın konuyu. Neyse oraya taşırlar heralde. Bizde muğlada torbacı aramıştık,  bulmuştuk ama ne gündü be

HowHigh

Yeni üye
Cvp: Okyanusta dalga çözme Anısı

Kanka Robinson Cruzo gibi olmuşsun **** çok heyecanlı devam ...

JhonnyLesh

Yeni üye
aynen knka bi belgeselde izlemiştim, herif dalgayı alıyo eline yanındaki ağacın kabuğunu koparıp sarıyo. Bir duman atıyo gara gara, breehhh dedim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!