Og kush auto günlüğüm bilgi paylaşımı yaparsanız sevinirim

Krall34

Yeni üye
Kanka çok sağol ama ben 20-4 le başladım gündüz sıcaklarda karanlık olsun diye eğer ful çalışırsa yanabilirler

Krall34

Yeni üye
Ayrıca havalandırmalar sürekli çalışıyor diye nemi 55 60 ın üzerine çıkaramıyorum napmalıyım kanka pet mi geçiriyim üstlerine @higthead

higthead

Jolly Green
Dostum pet gecir ustlerine pete degdiklerinde 5lt petlere gecir isigini iyi ayarla fisfisini iyi yap nem yuksek durur pet icinde. Petlere delik unutma ))

higthead

Jolly Green
Delik veya delikler çok buyuk ıcınde nem durmaz onun=))) sıgara kalınlıgında ac delık.

higthead

Jolly Green
Dostum 15 gune gore biraz geridesin ve sulamani neden okadar kokun dis cevresine veriyosun orda suan kokleri olmazki. Sulamani dibine girmeden dairesel sekilde suluyarak yaprak cevresini azicik gecerek sularsin. Sulama ml lerini fazla kacirma. Suan kizimiz tam koklu deil suan havadaki nemden beslenyor nemi yuksek tut pet ici

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ***** **** ** *** ******* ******** hahahaha**** * hahahaha **** ********** *** ****** ***** *** ****** ******* ******* hahahaha *********
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ********* **** ** *** *** ******* * **** ********** ***** ****** *** **** ******* *** ** ******* ********** hahahahahahahahahahahaha******* **** ** *** ******* ******** hahahaha**** * hahahaha **** ********** *** ****** ***** *** ****** ******* ******* hahahaha hahahaha******
  • kokokoco kokokoco:
    **** ***** **** **** ***** ****** *** *** ***** ***** ** **** **** ***** **** *** ****** ** ******* *******
    hahahaha** ***** ********* **** ** *** *** ******* * **** ********** ***** ****** *** **** ******* *** ** ******* ********** hahahahahahahahahahahaha******* **** ** *** ******* ******** hahahaha**** * hahahaha **** ********** *** ****** ***** *** ****** ******* ******* hahahaha hahahaha******
  • kokokoco kokokoco:
    ** **** ***** **** ***** ****** ***** **** ***** ***** * ******* ******* **** * **** ***** ***** ***
    +1
    +1
    ***** **** *** ***** ***** ***** ** ********* ****** **** ***** **** ***** ****** ***** **** ***** ***** * ******* ******* **** * **** ***** ***** ***
  • L lityum:
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha* ****
  • L lityum:
    **** ******** hahahaha*** ***** ****** **** hahahaha****
  • A alperdelicitas:
    ***** hahahaha ** ********* ***** ****** hahahaha**** *******
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
  • A alperdelicitas: