Oda sıcaklığı

Kth

Üye
Selam knkalar çadırı kuracağımız odanın sıcaklığı kaç derece olmalı mars hiydro tsw 2000 120.120.200 çadır kuracağim yer bahçe de odunluk gibi biyer kapalı kış ayı malum sıcaklığı yakalayabilirmiyim

Işık açıkkende zor da ısınması lamba diner ı ayarı yüzde yüz acıkken o lamba anca ısınır kapalıyken kesin 0-10 dereceye düşer sahil bölgesinde yaşamıyorsan denedim ekmedim kabin kurdum yaktım ışığı bendede tsl2000 var aynı ürün benim cadırda küçük olmadı ısık acıkken 20 yi gördüm yüzde yüz acıktı kapalıyken 4 dereceye kadar düstü iç Anadolu bölgesindeyim bu mevsimde imkansız.

Kth

Üye
Işık açıkkende zor da ısınması lamba diner ı ayarı yüzde yüz acıkken o lamba anca ısınır kapalıyken kesin 0-10 dereceye düşer sahil bölgesinde yaşamıyorsan denedim ekmedim kabin kurdum yaktım ışığı bendede tsl2000 var aynı ürün benim cadırda küçük olmadı ısık acıkken 20 yi gördüm yüzde yüz acıktı kapalıyken 4 dereceye kadar düstü iç Anadolu bölgesindeyim bu mevsimde imkansız.
Karadeniz kanka bölge bnde deneyeceğim ekmeden değerlere bakicam olmadı başka altarnatifler düşüncem.
Sağol knka

Rica ederim kardeşim ışık bitki mesafesi ni ne yapıyorsun bu arada bide dimmer ı hangi dönemler tam acıyorsun kanki bende senden o bilgiyi alıyım
Mars Hydro Led ve bitki mesafe aralıkları..
Tohumlanma: 60cm dimmer %30 (ilk 10 gün)
Gelişim dönemi :60-70cm dimmer %50
Sömeklemede:45-60 cm dimmer %75-100
Hasata doğru :30-45 cm dimmer %100 bu sekilde kullandın mı hiç

Kth

Üye
Rica ederim kardeşim ışık bitki mesafesi ni ne yapıyorsun bu arada bide dimmer ı hangi dönemler tam acıyorsun kanki bende senden o bilgiyi alıyım
Mars Hydro Led ve bitki mesafe aralıkları..
Tohumlanma: 60cm dimmer %30 (ilk 10 gün)
Gelişim dönemi :60-70cm dimmer %50
Sömeklemede:45-60 cm dimmer %75-100
Hasata doğru :30-45 cm dimmer %100 bu sekilde kullandın mı hiç
Kanka ben daha yeni sipariş vericem googleled LED den sahibi Ocak sonu stokta dedi tsw 2000 için rezerve yaptım bide 120.120.200 mars hiydro çadır aldım ilk denemem olucak anlican kanka ama verdiğin değerler orantılı diye düşünüyorum hemen hemen benim.kullanicagim değerler evin içinde bi yer ayarlamam lazım odunluk işi olmicak anlaşılan bu havalarda

Kankalar benimde kabininin iç sıcaklığu 17.5 bulunduğu ortam garaj bi ısıtma sistemi Yok. Bu mini sıcak hava fanlarından koydum en zayıf çalışmasında 15 dk da 35 kere çıkardı iç sıcaklığı ne yapmak lazım?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bomberx Bomberx:
    * **** * ******** ****** ***** ******** ***** **** ******* hahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
    ** ** ********* ****** ****** ** ****** ********* ****** **** *** ***** ** **********
  • bandaleros bandaleros:
    *** ** ***** ********** * **** * ******** ****** ***** ******** ***** **** ******* hahahaha
  • T TheOG:
    ****** ****** ** hahahaha ***** *** ****** ******** **** **** ****** ********* *** ********** *** **** ********** **** ******* hahahaha**** **** **** ******* ******** *******
  • Bomberx Bomberx:
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha******** **** ******** ***** **
  • bandaleros bandaleros:
    ***** **** ** ***** ** ****** ****** ** hahahaha ***** *** ****** ******** **** **** ****** ********* *** ********** *** **** ********** **** ******* hahahaha**** **** **** ******* ******** *******
  • T TheOG:
    **** hahahaha***** ******
  • T TheOG:
  • kawinnnz kawinnnz:
    +1
  • Bomberx Bomberx:
  • T TheOG:
    ******** ******* hahahaha hahahaha**** ****** ******** ****** ********* ***** ****** ********* ********* hahahaha*** ** hahahaha** **** ****** ********* ****** ********* *** ***** hahahaha ** ****** **** ****** **********
  • T TheOG:
    ****** ****** ****** ********* **** *** ******* ****** ****** ********* hahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** *** **** ****** ***** **** ***** ****** hahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** hahahaha*
  • Bomberx Bomberx:
    ******* ******** hahahaha* ***** ** ******** hahahaha ***** ******* ***** *** *** ******* ******* *** ******* **** *** ****
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
  • NewGardener NewGardener:
  • T TheOG:
  • T TheOG:
    ** ***** ***** ***** hahahaha* hahahaha***** ******** hahahaha* ***** ** ******** hahahaha ***** ******* ***** *** *** ******* ******* *** ******* **** *** ****
  • Bomberx Bomberx:
  • NewGardener NewGardener:
    ******** hahahaha* ********* **** ********* *
    NewGardener NewGardener: ******** hahahaha* ********* **** ********* *