Obsesif kompulsif bozukluk devası

Dostlar selam yeni yeni bende ağır obsesif kompulsif bozukluk (OKB) olduğunu öğreniyorum.(psikoloji okuyan kız arkadaşımın gözlemleri). Çok takıntılıyım ve çok tribe girmeye başladım artık. Rutin olarak her gün kendi yetiştirdiğim cigaraları içiyorum saydamken hasat ettiğim cigaralar rahatsızlığımı üst boyuta çıkarıyor. 3 5 defa LSD deneyimim oldu 1 tanesi keyifli geçmekle beraber diğerlerinde panik atak tarzı şeyler geçirdim kafamdaki o an düşünmemem gereken ne varsa onlara takılı kaldım bildiğin arkadaşlarımın sorularını bile yanıtlayamadım kafamın içinde kayboldum. Herneyse sorum şu benim bu rahatsızlığıma iyi gelecek genetikler nelerdir ve bana fayda sağlaması için ne şekilde yetiştirmeliyim ve bu şekilde kendimi tedavi edebilir miyim. psikiyatriste gidip seretonin ilaçları almak istemiyorum.

C

Cibril

Guest
Dostum öncelikle geçmiş olsun... şeffaf tricomlar bad trio yapıyor bunu en iyi denemek için tırtıkladığım sömeklerden biliyorum. Senin yönelmen gereken indica türü genetikler olacak. Ve tricom gözlemini çok iyi yap ve %70 Dir normalde kesim zamanı ama sen %100 rakı kıvamını bekle kehribar başladığında baltayı vur hatta biraz kehribar da olabilir , koltuğa yapıştırıp rahatlatır düşüştede uyursun güzel güzel dostum rahatlarsın .

S

Simonphoenix

Guest
Aramıza hoşgeldin knk, indicaya ağırlık var, sativa bizi bozuyor

Odin3479

Kıdemli Üye
Bak güzel kardeşim senin yapmak gereken cbd artırmsk cbd nin rahatlatıcı etkisine başvurman erken hasst cbd yoksunu sadece thc bırakır srn erken hsdsttan ziyade geç hasst yapıcan hasat nekafar geç olursa thc cbd ye dönüşür senin ihtiyacın bu ve medical genetikleri araştır ansiyikte azaltan genetikler var onları araştır ve thc oranı yüksek genetiklere yönelme yüksek thc herzaman korku takıntı artırır düşük ve orta seviye thc yüksek cbd lere yönel

AwaKe4

Üye
Knka öncelikle geçmiş olsun. obsesif kompulsif bozukluk şakaya alınacak bir durum değil öncelikle bunu belirteyim. Kesinlikle bir uzmana görünmen gerektiği taraftarıyım. ağır obsesif kompulsif bozukluk teşhisi konulan hastalar doktor kontrolünde ilaç tedavisi görür genelde. Ben en azından senin hastalığının ağır olduğunu düşünmüyorum.(eczanedeki gördüğüm hastaların tecrübesine dayanarak konuşuyorum). Eğer sigaranın seni rahatlattığını veya sana iyi geldiğini düşünüyorsan medikal türde ürünler tercih etmen. Cbd ve thc nin birlikte olduğu türler var özellikle thc'nin minumum cbd nin maximum olduğu türlere yönelebilirsin. Cbd oranlarının yüksek olduğu türler üretiliyor. kushseed yada degenetica da yanlış hatırlamıyorsam %16 cbd lik bir genetik görmüştüm. Eğer bu hastalık etki olarak sana uyuma problemleri de yaşatıyorsa tercihin indica türler olmalıdır. Başta da söylediğim gibi bunların hepsi bir uzman kontrolünde yapman en mantıklısı.

H

herbal_point

Guest
Dostlar selam yeni yeni bende ağır obsesif kompulsif bozukluk (OKB) olduğunu öğreniyorum.(psikoloji okuyan kız arkadaşımın gözlemleri). Çok takıntılıyım ve çok tribe girmeye başladım artık. Rutin olarak her gün kendi yetiştirdiğim cigaraları içiyorum saydamken hasat ettiğim cigaralar rahatsızlığımı üst boyuta çıkarıyor. 3 5 defa LSD deneyimim oldu 1 tanesi keyifli geçmekle beraber diğerlerinde panik atak tarzı şeyler geçirdim kafamdaki o an düşünmemem gereken ne varsa onlara takılı kaldım bildiğin arkadaşlarımın sorularını bile yanıtlayamadım kafamın içinde kayboldum. Herneyse sorum şu benim bu rahatsızlığıma iyi gelecek genetikler nelerdir ve bana fayda sağlaması için ne şekilde yetiştirmeliyim ve bu şekilde kendimi tedavi edebilir miyim. psikiyatriste gidip seretonin ilaçları almak istemiyorum.
kanka bu işi esrarla çözebileceğini sanmıyorum. bence bir süre ara vermelisin. hepimizin çok içmekten paranoyaklaştığı etrafını garipsediği olmuştur.en kısa sürede bir doktora görünmeni tavsiye ederim

M

MalrukLord

Guest
Genetiğin açıklama kisminda euphoria olanlara bak. Blue dream öyle mesela. Kaygıları en az indiriyor euphoria olayı olan sigaralar.

darkbiohazards

Kıdemli Üye
Dostum thc sana iyi gelmez esrarı bırakmalısın. Esrardan sana fayda sağlayacak olan şey cbddir. Saf cbd yağı kullanman faydalı olur. Onun haricinde genetik falan boşver bunları

falken

Üye
Teşekkür ederim yorumlarınız için kendime 1 kök cbd yüklü bi bitki yapıp deniycem
geçmiş olsun hocam.zor bir durum .
bir arkadaşımda da senınkıne benzer panik atak ve insomnia vardı.thcden ziyade cbd&cbn oranı yüksek genetiklere bakmalısın.
kanadadaki doktor arkadaşı hashplant diye bir genetik önerdi.kendi terasta 1 ağaç yaptı.başarılı da oldu.
ekte bir çizlege var hengi kanabidolün hangi hastalıga iyi geldiğini açıklamaya çalışmışlar.

IcBlue

Yeni Üye
Dostum selamlar. OCD, ADHD, sosyal anksiyete ve bipolar tedavisi gören bir insan olarak benim bu konuda söyleyebilecek birkaç şeyim var :)
Öncelikle insan kendini anlamlandırdıkça tedaviye cevap verebilecek bir konuma geliyor, bu konuda en ufak bir şüphen dahi varsa lütfen çok geciktirmeden psikiyatriyle görüş. Koyacakları teşhis hiç değilse ''ulan bende var mıdır acaba bundan?'' süphesinden kurtarır, önüne daha temiz bir kafayla bakarsın.
Genel olarak benim durumumdakilere çok önerilmese de ben THC değerleri yüksek olan arkadaşlarla oldukça iyi hissediyorum kendimi. Tamamen deneme yanılma, kendini rahat hissettiğin yerde yapış :) Yalnız genel olarak kimyasal bizi biraz bozuyor bence, doğaldan şaşmadığım sürece benim deneyimlerim hep olumlu yönde. O yüzden ille de olsun dersen bence mushroom olsun.
OCD varsa adı üzerinde takıntılı adamsın, bu nedenle ortamda normalde seni rahatsız etmeyeceğini düşündüğün en ufak bir şey bile seni tetikleyebilir. Bu tetiklemeler değişkenlik gösterebilir. Neye tetiklendiğin konusunda çok alakasız bir zamanda aydınlanıp ''ulan nasıl kıl olmuşum bu hıyara zamanında'' diye ortamdaki arkadaşlarına kurulabilirsin. Son zamanlarda özellikle tetiklenmelerin arttıysa önerim biraz kendine dönmen. İçtiğiniz ortamın çemberini biraz daha daraltman, hatta birşeyleri anlamlandırmak için kendi başına takılman yardımcı olabilir. İçtiğinde mental durumunun keskinleşmesi göz ardı edilemeyecek bir gerçek yine de kendini tanıdıkça bunu pozitif bir deneyime dönüştürmek son derece mümkün.
Belki biraz uzattım mevzuyu, umuyorum kendi rahatını bulursun :)