Nutmeg Smoke (muskat)

Kafa raporlarını okuduğum kişiler genelde sütle karıştırıp içiyordu ve doz sanırım çok önemli 15 gramın üstü olması lazım bad trip çok yüksek göze aldım diyorsan 20 gr dene ben cesaret edemedim lsd ile benzerliği olduğunu sanmıyorum ayrıca etkileri daha çok delirium gibi geldi okuduğum kadarıyla aktarlarda bulursun hatta bazı büyük marketlerde bile var. Denersen kafa raporu beklerim ama ayrıca bad trip'ten korkmam diyorsan datura'da var Türkiye'de bulabileceğin ben cesaret edemem ama:)

steelix

Üye
Kafa raporlarını okuduğum kişiler genelde sütle karıştırıp içiyordu ve doz sanırım çok önemli 15 gramın üstü olması lazım bad trip çok yüksek göze aldım diyorsan 20 gr dene ben cesaret edemedim lsd ile benzerliği olduğunu sanmıyorum ayrıca etkileri daha çok delirium gibi geldi okuduğum kadarıyla aktarlarda bulursun hatta bazı büyük marketlerde bile var. Denersen kafa raporu beklerim ama ayrıca bad trip'ten korkmam diyorsan datura'da var Türkiye'de bulabileceğin ben cesaret edemem ama:)
hacı 8 saat sonra deniyecem çok merak ettim umarım zehirlenip ölmem:)

Kankalar bilmeyenler için söylüyorum 4 5 kere kullandım. İçilişini filan anlatmaya gerek yok rendele 6 tanesini koy portakal suyuna tıka burnunu iç . Sakın ama sakın uzun vade içiyim diye düşünmryin zehirden farksız karaciğerinizi bitirmeyin. Kafasını anlatıyım LSD ye hakaret ediyorsunuz uzaktan yakından alakası yok içtikten 4, 5 saat sonra kafa geliyor ama kafa dediğimiz b*k gibi bi kafası var. Esrar içersin ve düşüş zamanı başlar ya uyuşuk uyuşuk hareket edersin kafası tam olarak o. Yorgun gibi mal mal bi yerlere bakıyorsun sadece kafa mafa yok yani.. Bu zehirdir arkadaşlar vücut zehirleniyor sen kafa yaşadığını sanıyprsun ve bu kafa dediğimiz b*ktan şey samimi söylüyorum size 2 günü buluyor. Bu arada toz olarak aldığın hiçbişey yapmaz ceviz halinde alıp kendin rendeleyeceksin ama bence hiç yapmayın ya çok zor durumda değilseniz içilevek bişey değil.

Kickstrt

Üye
Her haltı sarıp içmeyi deneye deneye en sonunda -akciğer kanserine ne iyi gelir başlıkları görmeye başlayacaz, daha önce aferini, aspirini sarıp içmeyi deneyeni bile duydum. Arkadaş az da sağlığınızı düşünün bir gün iyi edecek kafanız kalmayacak

Shantii

Kıdemli Üye
Kankalar bilmeyenler için söylüyorum 4 5 kere kullandım. İçilişini filan anlatmaya gerek yok rendele 6 tanesini koy portakal suyuna tıka burnunu iç . Sakın ama sakın uzun vade içiyim diye düşünmryin zehirden farksız karaciğerinizi bitirmeyin. Kafasını anlatıyım LSD ye hakaret ediyorsunuz uzaktan yakından alakası yok içtikten 4, 5 saat sonra kafa geliyor ama kafa dediğimiz b*k gibi bi kafası var. Esrar içersin ve düşüş zamanı başlar ya uyuşuk uyuşuk hareket edersin kafası tam olarak o. Yorgun gibi mal mal bi yerlere bakıyorsun sadece kafa mafa yok yani.. Bu zehirdir arkadaşlar vücut zehirleniyor sen kafa yaşadığını sanıyprsun ve bu kafa dediğimiz b*ktan şey samimi söylüyorum size 2 günü buluyor. Bu arada toz olarak aldığın hiçbişey yapmaz ceviz halinde alıp kendin rendeleyeceksin ama bence hiç yapmayın ya çok zor durumda değilseniz içilevek bişey değil.
Katılıyorum

Yestafo

Kıdemli Üye
Beyler eskiler bilir bı ara modaydı bu ceviz. Hatta forumda muskat konusu açmayın diye başlık açılmıştı. Kafa felan beklenecek bı yiyecek değil. Sırf baş agrisi mide bulantısı hatta zehirlenme gibi düşünün. Konuyu acani da banlayin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
    hahahaha ** ***** ******* ***** ******* **** hahahaha** **
  • A angeshar:
    ** ** ****** **
  • A angeshar:
    ********** hahahaha* ***** **** ****** **** hahahaha* ** ******* *** ****** ** ****** ***** ******* ****** hahahaha*
  • A angeshar:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Night owl Night owl:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Night owl Night owl:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • A angeshar:
    ********** ******* ***** ******* **
  • A angeshar:
    ******** ****** hahahaha ******** ******* ****** ******* ***** ***** ** ****** ****** ********
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ** ***** ****** ******* ***** ******** ***** ******** ********* ******** ****** hahahaha ******** ******* ****** ******* ***** ***** ** ****** ****** ********
  • A angeshar:
    hahahaha** **** ***** **** **** ***** ****** ***** ******* ****** **** ******* hahahaha*** *** *********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** hahahaha* *** *** ****** hahahaha ******** ***** ** *** ***** * **** ***** **** hahahaha* hahahaha*
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha**** ***** ** ********* *******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha***
  • A angeshar:
  • A angeshar:
    hahahaha* ****** ****** * **** *** **********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    * ****** ******* *** hahahaha***** hahahaha*
  • A angeshar: