Nutmeg Smoke (muskat)

Wexis39

Yeni üye
arkadaşlar başlıktada gördüğünüz gibi nutmeg(hint cevizi) sigaraya sarıp içmek istiyorum. youtubede bunu yapan çok yabancı var bende merak ettim.
fakat bilen kişere bi kaç soru sormak istiyorum.
bu hint cevizini tane olarak aktarlarda bulabilirmiyim
toz halinde olanlar var fakat onlar işlem görmüş olanlar.
-bunların tanesi ortalama şuanın şartlarıyla kaç TL'dir.
-arkadaslar bunu normal olarak yiyince LSD kafası oluyomuş. bunlardan kaç tane yemem gerekir ve extra bi işlem gereklimi, süt veya portakal suyu gibi sade olarak yenince etkisini gösterir mi ?
-evet asıl sorum nutmeg'i sigara gibi sarıp içmek, bu şekilde içilince kafası olur mu bilginiz var mı ? malum, konu sigara gibi içmek olunca çok fazla hint cevizi koyamam. en fazla yarım hint cevizini falan rendeleyip sararım. sizce bu şekilde de kafa yapar mı ? çünkü yabancılarda görüyorum çoğu sigaraya sarıp veya bong, pipe la içiyolar.
bu konularda bilgisi olan veya bizzat kendi tecrübesi olanlar, konuya el atarlarsa sevinirim.

Baya yorum ve kullanan var

Burda detayli bir deneyim var,sigara ile tavsiye etmiyor

wardog

Üye
Kanka selam. 2012de falan yemiştim ben bunlardan. Aktarlarda taneyle satılıyordu o zaman. Çok sert bir şey yapı olarak, kendin evde rendelemekle uğraşma aktarına çektir. Senin evdeki mutfak robotundan daha iyi onların makineleri. Ben portakal suyuna karıştırıp içmiştim. Doz olarak 5 taneyi toz şeklinde çektirip 1 lt civarı bir portakal suyuna koymuştum. Leş gibi tadı var, ilk yudumda kusabilirsin. Baya mide bulantısı yapıyor içtikten sonra da. LSD kafasına gelince hiç de öyle bi etki yaşamadım, hatta hiçbir şey yaşamadım. 1-1.5 saat sonra aşırı bir ağırlık çöktü ve 15 saat deliksiz uyudum o kadar. Onun dışında kafa namına hiçbir şey yaşamadım. Muskat sıcak şarap yapımında kullanılıyor genelde. Yanlış değilse bildiğim kadarıyla Trakyada bebekler uyusun diye emzik gibi eline veriyorlarmış. Bebek 1-2 emdikten sonra uyuyormuş.

Kısaca 1 sigara yap daha mutlu olursun.

AwaKe4

Müptezel
Kanka selam. 2012de falan yemiştim ben bunlardan. Aktarlarda taneyle satılıyordu o zaman. Çok sert bir şey yapı olarak, kendin evde rendelemekle uğraşma aktarına çektir. Senin evdeki mutfak robotundan daha iyi onların makineleri. Ben portakal suyuna karıştırıp içmiştim. Doz olarak 5 taneyi toz şeklinde çektirip 1 lt civarı bir portakal suyuna koymuştum. Leş gibi tadı var, ilk yudumda kusabilirsin. Baya mide bulantısı yapıyor içtikten sonra da. LSD kafasına gelince hiç de öyle bi etki yaşamadım, hatta hiçbir şey yaşamadım. 1-1.5 saat sonra aşırı bir ağırlık çöktü ve 15 saat deliksiz uyudum o kadar. Onun dışında kafa namına hiçbir şey yaşamadım. Muskat sıcak şarap yapımında kullanılıyor genelde. Yanlış değilse bildiğim kadarıyla Trakyada bebekler uyusun diye emzik gibi eline veriyorlarmış. Bebek 1-2 emdikten sonra uyuyormuş.

Kısaca 1 sigara yap daha mutlu olursun.
Hint cevizi dediğiniz şey muskat mı ?

Ratata

Kıdemli Üye
Atılan linkte adamlar denemiş, dont smok gardaş demiş resmen. Bence pek merak edilesi birşey değilmiş.

psychein

Üye
arkadaşlar başlıktada gördüğünüz gibi nutmeg(hint cevizi) sigaraya sarıp içmek istiyorum. youtubede bunu yapan çok yabancı var bende merak ettim.
fakat bilen kişere bi kaç soru sormak istiyorum.
bu hint cevizini tane olarak aktarlarda bulabilirmiyim
toz halinde olanlar var fakat onlar işlem görmüş olanlar.
-bunların tanesi ortalama şuanın şartlarıyla kaç TL'dir.
-arkadaslar bunu normal olarak yiyince LSD kafası oluyomuş. bunlardan kaç tane yemem gerekir ve extra bi işlem gereklimi, süt veya portakal suyu gibi sade olarak yenince etkisini gösterir mi ?
-evet asıl sorum nutmeg'i sigara gibi sarıp içmek, bu şekilde içilince kafası olur mu bilginiz var mı ? malum, konu sigara gibi içmek olunca çok fazla hint cevizi koyamam. en fazla yarım hint cevizini falan rendeleyip sararım. sizce bu şekilde de kafa yapar mı ? çünkü yabancılarda görüyorum çoğu sigaraya sarıp veya bong, pipe la içiyolar.
bu konularda bilgisi olan veya bizzat kendi tecrübesi olanlar, konuya el
Nutmeg nam-ı diğer Muskat... Halisünasyonlara sebep olan bir baharat türü. İçerisinde bulunan ve dozajı aşınca halüsinasyonlara sebebiyet veren "Myristicin"maddesine sahiptir. Deneyenlerin birçoğu kafasını hiç sevmiyor, triplerini kabus olarak nitelendiriyorlar. Yani anlayacağımız gibi çoğu zaman bad tribe sokuyor. Kafa yapması için 2 çay kaşığından fazla almak gerekiyor diye biliyorum ayrıca sütle de karıştırılıp içiliyor. Ama dediğim gibi kullananlar hiç sevmiyor, çoğunlukla bad tripe sokuyor ve LSD kafasıyla uzaktan yakından alakası yok. Ne kimyasal yapıları benziyor ne de kafaları :) Baharat olarak kullanacaksan kullan. Ben şahsen nutmeg'e bayılıyorum. Kokusu aynı parfüm gibi. Yemeklerime falan katıyorum ayrı bir lezzet katıyor. Yani diyeceğim o ki, kullanacağına değmez trip boyunca sadece huzursuz olursun(kusma,halsizlik,uyuşukluk,paranoya v.b).

Wexis39

Yeni üye
Nutmeg nam-ı diğer Muskat... Halisünasyonlara sebep olan bir baharat türü. İçerisinde bulunan ve dozajı aşınca halüsinasyonlara sebebiyet veren "Myristicin"maddesine sahiptir. Deneyenlerin birçoğu kafasını hiç sevmiyor, triplerini kabus olarak nitelendiriyorlar. Yani anlayacağımız gibi çoğu zaman bad tribe sokuyor. Kafa yapması için 2 çay kaşığından fazla almak gerekiyor diye biliyorum ayrıca sütle de karıştırılıp içiliyor. Ama dediğim gibi kullananlar hiç sevmiyor, çoğunlukla bad tripe sokuyor ve LSD kafasıyla uzaktan yakından alakası yok. Ne kimyasal yapıları benziyor ne de kafaları :) Baharat olarak kullanacaksan kullan. Ben şahsen nutmeg'e bayılıyorum. Kokusu aynı parfüm gibi. Yemeklerime falan katıyorum ayrı bir lezzet katıyor. Yani diyeceğim o ki, kullanacağına değmez trip boyunca sadece huzursuz olursun(kusma,halsizlik,uyuşukluk,paranoya v.b).
dostum isterse bad trip e soksun benim için pek bi sorun olmaz. ben sadece o deneyimi, kafayı yaşamak istiyorum. bu muskatı joint içsek etki eder mi acaba bilgin var mı ?
birde 2 çay kaşığından fazla demişsin fakat bunu benim bildiğim 2 çay bardaği falan içiyolar.
birde kaç tane nutmeg gerekli, bu nutmegleri kaynatıcaz mı veya direkt rendeleyip portakal suyu veya süt le içicez mi. az bucuk olsada tarif biliyosan, bildiklerini paylasirmisin ?

psychein

Üye
dostum isterse bad trip e soksun benim için pek bi sorun olmaz. ben sadece o deneyimi, kafayı yaşamak istiyorum. bu muskatı joint içsek etki eder mi acaba bilgin var mı ?
birde 2 çay kaşığından fazla demişsin fakat bunu benim bildiğim 2 çay bardaği falan içiyolar.
birde kaç tane nutmeg gerekli, bu nutmegleri kaynatıcaz mı veya direkt rendeleyip portakal suyu veya süt le içicez mi. az bucuk olsada tarif biliyosan, bildiklerini paylasirmisin ?
Dostum kafayı yaşamak için 15 gr(yaklaşık 2,5-3 çay kaşığı) genel doz olarak belirtiliyor ama tabii daha fazla alan da var. Bence ilk deneyimin için yeterli bir doz 15 gr. Baktın uzun bir süre geçti hiçbir şey yok, o zaman bir sonraki tribinde 18 gr dene(bu dozla baya halüsinasyonlar gören var). İçme yöntemine gelirsek de ister joint şeklinde tüket istersen de direkt iç fark etmez ikisi de aynı etkiyi veriyor diye biliyorum. Ama genelde bir sıvıyla içiyorlar Trip deneyimlerini yazan kişilerin hiç joint şeklinde içtiklerini görmedim içen var ama deneyimlerini yazan kişilerin büyük çoğunluğu ağzına atıp üstüne su içiyor. Nutmeg'leri rendeliyosun tozunu elde ediyorsun internette de detaylı aratabilirsin nasıl rendeleyeceğini. Şahsen ben hazır tozunu alıyorum ama hazır rendelenmişler işlenmiş de olabilir bu yüzden aktar'dan al kendin rendele en iyisi. Knk bu arada son tavsiyem, kullanmadan önce internette "Nutmeg Trip Reports" diye arat kullanan insanların deneyimlerini oku. Türkçe kaynaklarda pek bulunmuyor bu yüzden İngilizce araştır. Kullandıktan sonra da deneyimlerini burada yazarsın bende merak ettim şimdi :)

CheGuevaraTR

Müptezel
Bro boş ve gereksiz bir olay, gençken bebe cevizi diye tabir ettiğimiz muskat baya denedik bad kafalardan başka bişi yok, boru otu - antiem - tantum - muskat ve bir kaç tane daha böyle saçma şey dünyanın en gereksiz maddeleri ille psyce deneyim istiyorsan adam akıllı mantar bul veya yetiştir he oda yetmez ben kendi dünyamın tanrısı olacam dersen para verip lsd alacaksın gerisi boş yani şöyle düşün muskat lsd kafası yapsa lsd diye bişi olmazdı boş işler denemek istersen saygım sonsuz ama tavsiye etmem :)

psychein

Üye
Bro boş ve gereksiz bir olay, gençken bebe cevizi diye tabir ettiğimiz muskat baya denedik bad kafalardan başka bişi yok, boru otu - antiem - tantum - muskat ve bir kaç tane daha böyle saçma şey dünyanın en gereksiz maddeleri ille psyce deneyim istiyorsan adam akıllı mantar bul veya yetiştir he oda yetmez ben kendi dünyamın tanrısı olacam dersen para verip lsd alacaksın gerisi boş yani şöyle düşün muskat lsd kafası yapsa lsd diye bişi olmazdı boş işler denemek istersen saygım sonsuz ama tavsiye etmem :)
Aynen dostum bende aynı senin gibi düşünüyorum.

Bar

Kıdemli Üye
Kanka bunu 3,4 tane rendeleyip süte katiyosun etkisi bı sure sonra gelir. Ama öyle lsd felan yaşatmaz uyku ilacı gibi gözleri saçma sapan etkiler gözleri kapanık kalırsın yarı uyku yarı uyanık gibi gözler inik durur dengesiz durursun ben çok denedim de çok bı ise yaramıyor. Git cigara iç 5 dkda kafa güzel istediğin tribi yaşıyorsun

ayteach

Müptezel
beyler muskat konusu daha onceden de acılmıstı deneyen cok oldu ancak konu kapatılmıştı insanlar zehirleniyor diye öyle her seyi yeyip içmeye calısmayın beyler

Bar

Kıdemli Üye
beyler muskat konusu daha onceden de acılmıstı deneyen cok oldu ancak konu kapatılmıştı insanlar zehirleniyor diye öyle her seyi yeyip içmeye calısmayın beyler
Aynen kanka ben ot yok diye. Mesela bı hap vardı onu eritip burundan alıyordum toz halinde o zamanlar bide arada bonz da alıyordum. Çok kötü yapıyor her önüne geleni icmicen valla ben çok zararını çektim. Burundan alıyordum halüsinasyon olmayan şeyi olmuş gibi görüyordum adamlar polise şikayet etcem.dediler halbuki ortada kimse yoktu ben vardım sadece. ne dediğimi ne konuştuğumu bilmiyordum hasar bıraktı sonrasında vücut artık kaldirmamaya başladı bıraktım. psikoloji kalmadı. Psikiyatri hapiyla bad trip yaşıyorum artık o derece psikolojim bozuk. Rapor bile aldım engelli raporum var

steelix

Üye
Aynen kanka ben ot yok diye. Mesela bı hap vardı onu eritip burundan alıyordum toz halinde o zamanlar bide arada bonz da alıyordum. Çok kötü yapıyor her önüne geleni icmicen valla ben çok zararını çektim. Burundan alıyordum halüsinasyon olmayan şeyi olmuş gibi görüyordum adamlar polise şikayet etcem.dediler halbuki ortada kimse yoktu ben vardım sadece. ne dediğimi ne konuştuğumu bilmiyordum hasar bıraktı sonrasında vücut artık kaldirmamaya başladı bıraktım. psikoloji kalmadı. Psikiyatri hapiyla bad trip yaşıyorum artık o derece psikolojim bozuk. Rapor bile aldım engelli raporum var
geçmiş olsun hacı umarım sorunların düzelmiştir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ****** ****** ** ** **
    +2
    hahahahahahahaha
    +2
  • Sleepless Sleepless:
    ********* ***** *** ********* ****** **
  • Sleepless Sleepless:
    ****** ****** ** ** ** *** ** *** ********* ***** **
  • Sleepless Sleepless:
    *** hahahaha** ***** *** ******* ***** ***** *** **** ****** ******* **
  • B biggie34_:
  • B biggie34_:
    ********* **
    ******** ****** **** *** *** ***** * **** * ****** ** ****** **** ******* *********
    +1
  • B biggie34_:
    +2
    ***** *** hahahaha******* ********* ***** *** **
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    *** ****** ******* *** hahahaha** hahahaha ***** ******** **
  • B biggie34_:
  • B biggie34_:
    ******* ** ****** **
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    * ********* **
    *** ****** ******* *** hahahaha** hahahaha ***** ******** ** *** ********** **** hahahaha** ********* ***** ***** ******** **
  • B biggie34_:
    *** hahahaha ** *****
  • Sleepless Sleepless:
    ******** ****** **** *** *** ***** * **** * ****** ** ****** **** ******* ********* ********* hahahaha********** ********* ***** ****** ******
  • Sleepless Sleepless:
    *** ********** **** hahahaha** ********* ***** ***** ******** ** ***** ***** hahahaha**** ******** ***** ******* **
  • Sleepless Sleepless:
    ********* hahahaha********** ********* ***** ****** ****** *** ***** hahahaha******** ***** ******** **** hahahaha ****** ********** ****** ******** hahahaha ****
  • L Legend86:
    *** hahahaha ** ***** *** **** ********* ***
  • Sleepless Sleepless:
    ********* hahahaha** ****** ****** ** ***
  • Sleepless Sleepless:
    ***** ****** ******* ****** ****** ** **** **
  • deyorke deyorke:
    *** **** *** *** ********* *** **** ******* *** hahahaha **** **** ********** *** ***** **** *** ***
    deyorke deyorke: *** **** *** *** ********* *** **** ******* *** hahahaha **** **** ********** *** ***** ****...