Nutellalı Esrarlı Petibör (NEP)

AdamDegilsin

Yeni üye
ayda yilda bi kere param yok diye kapkara romanın tekinden aldım sigarayı, büyük ihtimal spreyli sigara sattı pe*evenk hiçbi bok olmadı
decarb ettikten sonra rengi bile degismedi, bidaha param yokken icmicem ****
Aga eline aldigin para verip aldigin şeyin sigarami skunkmu ne olduğunu bilmiyorsan, yeme zaten sen buldugun şeyleri. Sonra bonzaiyi yedi öldü diye haberlere çıkarsın.

Kankam tarif müthişşş :D bayıldım yalnız bana kafası 1.5 saate geldi ilk başlarda ulan az mı koydum derken sonra ooo dedim :D Amaa bir sorum var ben bu olayı sevdim 2 gündür bu şekilde kullanıyorum. Bu dalgayı bu şekilde kullanmak bi sorun yaratır mı?

Tunç

Kıdemli Üye
Kankam tarif müthişşş :D bayıldım yalnız bana kafası 1.5 saate geldi ilk başlarda ulan az mı koydum derken sonra ooo dedim :D Amaa bir sorum var ben bu olayı sevdim 2 gündür bu şekilde kullanıyorum. Bu dalgayı bu şekilde kullanmak bi sorun yaratır mı?
Daha dün kullandım
bende kafası 5 saat sürdü , tam olarak 24 saat harmanlık yaşatmadı acayip bişey

Abuç

Yeni üye
Geçenlerde bu alışveriş siteleri patladı baskın felan olmuştu sigaramin tam 20 günü vardı tribe grip bütün setubu bozdum elimde 200 g ham sigara vardı iciyorum kafama giriyo girmiyo arası bişey dökecektim tam senin tarifi buldum deneyeyim dedim iyi ki de denemişim birader kafayı yedik bu puskevit ayağı neymis ya 7 saat kafa mi olur düşmek bilmiyor ham sigarayla böyle oluosa olmuş ve zehir bi sigara ile delirtir bu adamı :D

cannabis16

Doktor
ben de kendi tecrübelerimi aktarayım bu konuda..1 haftadır bu büskivii 120 derecede 15 dakika yaptım 150 derecede de 20-22 arası bekleyip denedim..bir de 120 derecede 20 dakika beklettiğim yani dekarb ettiğim munchiesler oldu..20 dakika dekarb olan daha çok sarımsı oldu..15 dakika sonunda dekarbda daha yemyeşil oluyodu yapraklar..
kafası tabiki 20 dakika dekarb ettiğimde çok daha yoğun.. bir sonrakinde dekarbı daha da artırıp deniycem ..burada başlığın sahibi Coban kardeşim 160 derecede 25 dakika demiş...bir de öyle deniycem..sanırım daha çok yağda emilim sağlamak daha iyi gelecek..
kafa raporunu yazmayı unutmuşum,ekleyeyim en önemli kısmı.. kafa 45 dakikada etki göstermeye başlıyor 1 saat 15 dakika sonra artık kafam güzel dedirtecek seviyeye geliyor..2 saat sonunda zirve yapıp o noktada bi 3 saat kadar gidip sonra düşüşe geçiyor..araya ufak bi tekli sıkıştırınca efsane kafa oluyor ama..denemenizi tavsiye ederim..benim gibi elbecerisi düşük-beceriksiz biri bile yapabiliyorsa o iş kolaydır,emin olun :)

Son düzenleme:

Morded

Kıdemli Üye
Knk kafa raporu bekliyorum bende bayram haftasını yapacak tam tarif ne yapmalıyım tiyoları bekliyorum
Abi ben beyendim şahsen yazdıgı şeylerin aynısını yaptım ama ben çikolatayı filan çok fazla koymuşum bide afkadaş 1.5 ile yapmış ben bi Nutella bi fındık ezme bide nutalla fındık ezme karışık koydum 2 3 gr da sigarayı dedigi gibi pişirip yedim bide 2 kapak sigara daha vardı hazırlanmış onu da içtim saat 4.5 da kafama bi girdi en az 4 5 saat çok yogun kafası var 4.5 gibi kafasını hissetmeye başladım saat 8 9 hala yokluyordu baya iyiymiş baya çok da yedim ne bulduysam tıka basa şimdi saat 10 kovanın başındayım :D

Woppy

Ordinaryüs
Sa knklar yardım bekliyorum dün denedim 130 derecede 20 dk porselen de ağzı kapalı bilirdim cıkardıgımda hafif kahverengileşmişti sonra büskivi cikolata felan geri fırına 160 derece 25 dk cıkarttım bisküvinin rengi biraz degişmişti yediim bekledim 2 saat sigaranın verdiği hafif bi agurlık cöktü 2 saat oldu baktım bişey yok sigara yaptım 2 fort cektim lafam acayip oldu 1.30 2 saat sonra bayılmışım ama kafa cok olarak bişey anlamadım.
Şimdi size sormak istediğim nerde yanlıs yaptım deneyimli aydınlatırsanız sevinirim.

varmibisey

Kıdemli Üye
Sa knklar yardım bekliyorum dün denedim 130 derecede 20 dk porselen de ağzı kapalı bilirdim cıkardıgımda hafif kahverengileşmişti sonra büskivi cikolata felan geri fırına 160 derece 25 dk cıkarttım bisküvinin rengi biraz degişmişti yediim bekledim 2 saat sigaranın verdiği hafif bi agurlık cöktü 2 saat oldu baktım bişey yok sigara yaptım 2 fort cektim lafam acayip oldu 1.30 2 saat sonra bayılmışım ama kafa cok olarak bişey anlamadım.
Şimdi size sormak istediğim nerde yanlıs yaptım deneyimli aydınlatırsanız sevinirim.
Bendede ayni olay oldu bizde ya fırın daha güçlü yada kullandığımız aliminyum ince diye tahmin ediyorum bisküvi ve fıstık ezmesi kenarlar da yanma vardı bende

Woppy

Ordinaryüs
Knk ben sunu farkettim fotolara bakınca benim yaptım daha yesildi adamınki resmen kahverengi sarımsı olmus bence biz düzgün decarp edemedim ondan oldu tekrar deneyeceğim bakalım gelişmeleri yazarım sende dene knk

Morded

Kıdemli Üye
Knk ben sunu farkettim fotolara bakınca benim yaptım daha yesildi adamınki resmen kahverengi sarımsı olmus bence biz düzgün decarp edemedim ondan oldu tekrar deneyeceğim bakalım gelişmeleri yazarım sende dene knk
Halen yeşil kaldı ise o sigara tam kurumamış olabilir mi kankam çünkü ben 2. Denememde sigara biraz yaştı ve sarımtırak renge dönmedi kafasıda fazla yoktu ama 1. Denemede sigara çıtır çıtır kuru idi ve 20 dk porselende beklettim çıkardıgımda bok rengine dönmüştü

Woppy

Ordinaryüs
Halen yeşil kaldı ise o sigara tam kurumamış olabilir mi kankam çünkü ben 2. Denememde sigara biraz yaştı ve sarımtırak renge dönmedi kafasıda fazla yoktu ama 1. Denemede sigara çıtır çıtır kuru idi ve 20 dk porselende beklettim çıkardıgımda bok rengine dönmüştü
Valla knk 2ci deneme yapamadım daha ama söyleyeyim yas olsa sigara yapıp içiyorum zor yanar öyle olmuyor bakalım deneye deneye çözecez inş. Peki rengi degil esi de tarafımı kafa nasıldı ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
    dready**********
    +1
  • camelonhigland camelonhigland:
  • zero00 zero00:
    ***** ***** ****** dready** ****
  • K Kolpa.:
    *** ********* dready *** ***** ****** **** *** ***** *** ***** *** *********
  • kawinnnz kawinnnz:
    dready********** **** *** dready*** *****
    +1
  • K Kolpa.:
    dready********** **** ********* ***** ******** *****
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    *** ********* dready *** ***** ****** **** *** ***** *** ***** *** *********** ****** ******** *** ** ** *** ****** ******* **** *** ***** **** ******** ********** **** ** ******** ******** ****** ********* ******
  • Night owl Night owl:
    *** * ** ****** *** *** *** ***** ** ****** ******** *** ** ** *** ****** ******* **** *** ***** **** ******** ********** **** ** ******** ******** ****** ********* ******
  • Night owl Night owl:
    ********* ****** ******** *** dready ***** ****** ***
    +1
  • zero00 zero00:
    ** ***** ** **** **** *** *** ****** *** ** *********** ******** *** ***** *********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    *** * ** ****** *** *** *** dready ********* *********** *** *** ******* ***** ** dready ******** ****** ***
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    **** dready* ******* ********* *********** *** *** ******* ***** ** dready ******** ****** ***
  • Night owl Night owl:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    +1
  • zero00 zero00:
    **** ** ****** ******** *** ** ** *** ****** ******* **** *** ***** **** ******** ********** **** ** ******** ******** ****** ********* ******
  • Night owl Night owl:
    *** *********** ***** *** * ****** ******** ** ***** ****** ***** ******** *****
  • zero00 zero00:
  • Night owl Night owl:
    ********** dready* ** *** ** ****** ********* *** **** ***********
  • K Kolpa.:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ***** **** ** dready* ****
    zero00 zero00: ***** **** ** dready* ****