Nutellalı Esrarlı Petibör (NEP)

drsmoke

Kıdemli Üye
yemin ederim dört tane yedim gram bişey yapmadı niye olmuyo diye diye 1 paket petibör ve 7-8 gr sigarayı mahvettim

Woppy

Müptezel
Brom mevzu tamamen decarp meselesi bende hasatta yapmıstım senin gibi baya denedim calısmadı burdan cok aradım gecerli bi tarifi olan varmı diye ses veren olmadı :(

Morded

Müptezel
Arkadaşlar sadece petibör diye bişey yok tereyagını yapın elinizdeki yagı ister keke ister yumurtaya ister kurabiyeye istersen ekmege sür ye 30 dk sonra filan kafası gelir 5 6 saat süreni de var.
Tarif 10 numara adamın bizaat denedim 100 gr tereyagına 5 6 gr ot ile mükemmel kafalar yaşatıyor.

Gaga

Üye
Kankalar mikrodalgada nasıl yapılır? Mikrodalga tarifi paylaşabilir misiniz? 3 dk x ısıda dekarboksilasyon y ısıda 5 dk nep'i pişirme gibi...

Kartal420

Kıdemli Üye
Arkadaşlar sadece petibör diye bişey yok tereyagını yapın elinizdeki yagı ister keke ister yumurtaya ister kurabiyeye istersen ekmege sür ye 30 dk sonra filan kafası gelir 5 6 saat süreni de var.
Tarif 10 numara adamın bizaat denedim 100 gr tereyagına 5 6 gr ot ile mükemmel kafalar yaşatıyor.
knk burda yağa sıgarayı decarb yapıp mı koyuyor yoksa direkt yağın içine mi koyuyor sıgarayı

Rolling

Kıdemli Üye
Anladığım kadarıyla decap için gereken minimum sıcaklıkta olabildiğince uzun süre fırında tutarak sorunsuz sonuç alınıyor. 200 derece 1 saat yerine 100 derece 2 saat gibi mesela. Hasatıma 1-2 hafta kaldı hasat aldığım gibi deneyeceğim. O zamana kadar garanti sonuç alan birisi olursa daha iyi olur tabii. Şuanda en mantıklısı tereyağı gibi duruyor çünkü risk yok nerdeyse. Zaten çok düşük sıcaklıklarda yapılıyor

Woppy

Müptezel
Valla broom en önemlisi decarp olayı ever decarp calısmazsa sonraki işlemleri bosa yapmış olursun decarp olayını yakalayabilsek bi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • 34Trip 34Trip:
  • Z Zyrax:
  • Z Zyrax:
    ****** ***** ******* *
  • 34Trip 34Trip:
  • 34Trip 34Trip:
  • Z Zyrax:
  • Z Zyrax:
    ****** ****** **
  • Z Zyrax:
  • 34Trip 34Trip:
  • Z Zyrax:
  • Z Zyrax:
  • Z Zyrax:
  • Z Zyrax:
    ******* ***** ***** ***** ****** ***** **
  • 34Trip 34Trip:
  • Z Zyrax:
  • Z Zyrax:
  • Z Zyrax:
  • Z Zyrax:
  • 34Trip 34Trip:
  • Z Zyrax:
    **** ******* **** *** ******* *** ** ** ***** **** ***** ****** ****** ****** *******
  • 34Trip 34Trip:
  • 34Trip 34Trip:
  • Z Zyrax:
  • Z Zyrax:
  • Z Zyrax:
    Z Zyrax: ***** ******* ******