Nutellalı Esrarlı Petibör (NEP)

ayda yilda bi kere param yok diye kapkara romanın tekinden aldım sigarayı, büyük ihtimal spreyli sigara sattı pe*evenk hiçbi bok olmadı
decarb ettikten sonra rengi bile degismedi, bidaha param yokken icmicem ****
Aga eline aldigin para verip aldigin şeyin sigarami skunkmu ne olduğunu bilmiyorsan, yeme zaten sen buldugun şeyleri. Sonra bonzaiyi yedi öldü diye haberlere çıkarsın.

Karahoroz

Kıdemli Üye
Kankam tarif müthişşş :D bayıldım yalnız bana kafası 1.5 saate geldi ilk başlarda ulan az mı koydum derken sonra ooo dedim :D Amaa bir sorum var ben bu olayı sevdim 2 gündür bu şekilde kullanıyorum. Bu dalgayı bu şekilde kullanmak bi sorun yaratır mı?

Tunç

Kıdemli Üye
Kankam tarif müthişşş :D bayıldım yalnız bana kafası 1.5 saate geldi ilk başlarda ulan az mı koydum derken sonra ooo dedim :D Amaa bir sorum var ben bu olayı sevdim 2 gündür bu şekilde kullanıyorum. Bu dalgayı bu şekilde kullanmak bi sorun yaratır mı?
Daha dün kullandım
bende kafası 5 saat sürdü , tam olarak 24 saat harmanlık yaşatmadı acayip bişey