Nutellalı Esrarlı Petibör (NEP)

Woppy

Ordinaryüs
Knk kötü sigaralar iş yapmaz birde ne üdü belirsiz torbacı sigaraları ile denemeyin yiceksiniz sonuc olarak gubreden arınmıs olmalı temiz ve kafası iyi oldugundan emin sigara ile yapılmalı. Mevzuya gelince tarif basit tam anlamıyla uygularsanız calısıyor içtiğinde yasadıgın kafa carpı 5 ve degişik bi kafa ama dogru yapıldıgında ve ek olarak tüketirken taze mango yiyip üstüne tüketirseniz kafa dahada cok farklılasıyor iyi oluyor deneyin

Bluesmoke

Kıdemli Üye
Arkadaşlar gene bişe olmadı sanırım yanında sigarada içtim gene bişe yok yaptıgım keke kullandıgım sigara kötü bi sigaraydı ondan büyük ihtimalle başka bi zaman güzel denk gelince denicem
Kötü sigarayla alakası yok kötü dediğinde thc az olur yinede dekarb yaptığında içindeki thc açığa çıkar ve gıda olarak tüketince Tetrahidrokannabinol (THC) karaciğerde daha güçlü bir forma dönüşür bunun sigaranın kalitesiyle doğrusal bir bağlantısı yok normalde sarma yapıp fıs dediğin cigaraya doğru bir dekarb yapıp tüketirsen ozaman güzel saatler geçirebilirsin. Bu arada güvenilir kanal için

Güvenli ve sağlam vendor için TIKLA

Son düzenleme:

varmibisey

Kıdemli Üye
Beyler çalışmayan varsa bu iş decarb da bitiyor iş daha önceden de 2 3 defa denemiştim çalışmadı bu sefer başarılı oldum 110c de 55 dk gibi tuttum otu rengi kafama yatimca çıkardım önemli olan rengin sarı turuncu tarzı olması öyle olmadan çalışmıyor bisküviye koyunca çikolatanın arasına çok azıcık tereyagda koydum 25dk 160c de durdu sonra yedim rahat 6 saat kafası var tam petibör bana bile fazla geldi hergun içiyorum hanımda yarıdan fazla yedi onunla uğraştım baya ilkde keyifliydi gülme filan o işi de yaptık iki defa sonrasında iyice kafa arttı onun bir kaç bayıldı gibi uyudu uyandı baya o yüzden bünyesi sağlam olmayan insana verirken düşünmek lazım baya başınıza iş almayın kafası sağlam çünkü baya vericekseniz de az verin 1 saat civarlarında gelmeye başlıyor

Valuable

Yeni üye
İlk defa dün denedim çalışmadı.
Sanırım onda decarbı düzgün yapamadım çünkü fırına atmadan öncede attıktan sonrada hemen hemen renk aynı idi.
Bugün decarbı 120 derece 35 dakikada yaptım. renk baya baya kahverengiye dönmüştü.
Gömdüm 3 dakika önce bakalım ne olacak. Sonucu yazarım

Edit: Bingo! Çalıştı arkadaşlar. 1 saat sonra gelmeye başladı, böyle ince incede yükseliyor gibi

Son düzenleme:

SDBB

Üye
İlk defa dün denedim çalışmadı.
Sanırım onda decarbı düzgün yapamadım çünkü fırına atmadan öncede attıktan sonrada hemen hemen renk aynı idi.
Bugün decarbı 120 derece 35 dakikada yaptım. renk baya baya kahverengiye dönmüştü.
Gömdüm 3 dakika önce bakalım ne olacak. Sonucu yazarım

Edit: Bingo! Çalıştı arkadaşlar. 1 saat sonra gelmeye başladı, böyle ince incede yükseliyor gibi
Şu an nasıl bro arttı mı etkisi güzel mi kafası

Valuable

Yeni üye
Şu an nasıl bro arttı mı etkisi güzel mi kafası
Valla ben çok beğendim. Öyle yemek yiyince falanda düşmüyor kafan. Beni yaklaşık 4 saat salladı. Normalinden daha yoğun sürüyor ki bu hoşuma gitti zaten bunu istiyordum.
şuanda tekrar yapıyorum. Sanırım haftasonları rutinim olacak
IMG_0317.jpeg

Son düzenleme:

Woppy

Ordinaryüs
kankalar tarif tam uyun kesin olacak ama decarp a dıkkat etmelisiniz 20 dk pişen otları cıkartıgınızda rengı kahverengi olmalı yesıl veya sıyah degıl kahverengı eger yesıllık var ise 5 dk da devamedın aynı ısleme.
----------TAVSIYE eğer bu much yerken yanında taze mango tüketirseniz kafa *3 en az dıyorum tecrube ıle sabıt.-----

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!