Northern Lights Auto Bitiş.

• Konbuyu başlatan Üye silindi 20002
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 20002

Guest
Bu arada super crop yaptığım dal ortalama %15 daha kalın ve en büyük sömeğim. Anacola olarak heralde ona çalıştı. 3. Nesildi.

El_Takashi

Kıdemli Üye
Hızlı olan geldi 24 saat ters asılı duracak sonra trim, kurusun ortalama 1 hafta sonra kavanoza alınca ne aldığımı yazıcam. Sömekler taş gibi sımsıkı :) cobdaki yada mars hydroyla baktığım büyük ama sıkı olmayan sömeklere elveda ışık tam zamanında geldi.
Tabi siz % 70 ini göreceksiniz. %30 direktiflerimle bakan juniorıma kalacak. Naimede kehribar artıyor. Onuda haftaya kesicem.
24 saat kurudukdan sonra trım , 1 hafta sonra kavonoz , trım 24 saat sonra mı yapılması lazım ?

Ü

Üye silindi 20002

Guest
24 saat kurudukdan sonra trım , 1 hafta sonra kavonoz , trım 24 saat sonra mı yapılması lazım ?
Yoo herkes kafasına göre yapıyor benim de bazıları gibi böylesi hoşuma gidiyor trimde. ne zaman tam kurur görcez , 5-10 gün arası kavanoza girer. sonra cure 15 gün.

Ü

Üye silindi 20002

Guest
İlk kız kavanoza girdi. Kafası tam istediğim gibi hızlı. Ortalama 0,5 ile yaptığım 1 sigara da 3 saate yakın tutuyor, bi kerede bitiremiyorum sigarayı.Dalı budağı temizledim bana kalan 2/3 ü burada sömekler oldukça sıkı.Toplamda 70 gr tek kızdan diğerini de pazardan sonra kesiyorum 80-90 da ondan bekliyorum. Hedefim olan 150 yi rahat geçtiğimin farkındayım.CB4F38F4-44BF-4677-A822-ADFF2BFA0837.jpeg

El_Takashi

Kıdemli Üye
İlk kız kavanoza girdi. Kafası tam istediğim gibi hızlı. Ortalama 0,5 ile yaptığım 1 sigara da 3 saate yakın tutuyor, bi kerede bitiremiyorum sigarayı.Dalı budağı temizledim bana kalan 2/3 ü burada sömekler oldukça sıkı.Toplamda 70 gr tek kızdan diğerini de pazardan sonra kesiyorum 80-90 da ondan bekliyorum. Hedefim olan 150 yi rahat geçtiğimin farkındayım.Ekli dosyayı görüntüle 5597
Lexiz gözüküyo,eline sağlık

C

Cibril

Guest
İlk kız kavanoza girdi. Kafası tam istediğim gibi hızlı. Ortalama 0,5 ile yaptığım 1 sigara da 3 saate yakın tutuyor, bi kerede bitiremiyorum sigarayı.Dalı budağı temizledim bana kalan 2/3 ü burada sömekler oldukça sıkı.Toplamda 70 gr tek kızdan diğerini de pazardan sonra kesiyorum 80-90 da ondan bekliyorum. Hedefim olan 150 yi rahat geçtiğimin farkındayım.Ekli dosyayı görüntüle 5597
Afiyet olsun kral aradığını bulduğuna sevindim. Darısı bizim başımıza...

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Eyvallah kankalar. Koltuk kilidini de çakınca tam aradığımı bulmuş olcaz..

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Cumartesi mor Naime karanlığa girdi bugün onunda hasatını yapıcam tricomlarda kehribar başlamıştı. 2 kere flawless kullandım. Sonucu merakla bekliyorum

Vybz Kartel

Müptezel
@By_Kush kanka. Şimdi Korona programını kullanmaya çalışıyorum da. Bu DLİ olayına neye göre karar vericem? Bir tablo var mı mesela?

Şuan autolarım 18 günlük, ama daha 3. boğum yeni atıyor. İlk growa göre bu sefer yavaş büyüyor. Sanırım düşük sıcaklıklar yüzünden oluyor...
2 x TS1000 %60 güç ile çalışıyor, mesafe 70 cm . Korona ile ölçtüm kanka, 300-350 gösteriyor...

Ee buna göre ışık yoğunluğu kaç olmalı kanka. Veg, erken çiçek ve geç çiçek döneminde ?

Buna

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Merhaba,
Umol/sn vegde 300-500 arası, çiçekte 500-750 arası iyidir. Dli de ise 30 ve 40 arası iyidir. Auto yapıyorsan 18 saate göre ölçüyorum ben.

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Eyvallah brom darısı başınıza 2. Kızıda kavanoza koysam baya rahatlıycaz

Ü

Üye silindi 20002

Guest
140-150 arası dal budak ayrılınca kapadık hasatı şu an kavanozda cureleniyorlar.

Sezar23

Yeni üye
Kanka bir arkadaş en az koku yapan genetiklerden biridir demişti nl için koku sorunu yaşadınmı iki bitki de

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Hasattan 2 ay sonra kafa raporu!
Tam kıvamında kurudurlar thc 10-15 arasıdır gibi geliyor çok güzel oldular 3 nefes al bırak 2 saat iyi kafa ama hızlı olqn çok acıktırıyor. Etkisi bitmek üzereyken koltuk kilidi muazzam uyutuyor. Aroması hafif toprak tadında ve baharatlı. Mayhoş bir kokusu var yetiştirirken koktuğundan daha fazla içtiğimde kokusu. Güzel trim birinci sınıf bud şeker yapraksız yapıldı bunlar ondan boğazda yanma yada hassasiyet yapmıyor.

İzmir

Yeni üye

Northern Lights​

Bende yapıyorum
1 topping yaptım seninki kadar kafa yok 8 dal felen var 1 tanesinde daha ilk ayındayım 40 çıksa yeter 1 tanesinden ama sanmıyorum

Son düzenleme:

İzmir

Yeni üye
By kush canna gübreleriyle ilgili bilginiz varmı
Canna terra
Canna flores
Canna start
Canna Rhizotonic
Canna boost
Canna Calmag
Canna coco A-B
Bu gübrelerin ne zaman hangisini ne kadar dozda verilmeli bilginiz varmı şimdiden teşekkür ederim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ayhan Chat bot:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    ** ****** ******** ******** ***** ***** ****** * **** **** * hahahaha hahahaha ** *******
    +1
  • A ax-b:
    **** hahahaha****** hahahaha** hahahaha****
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** ********* ******** ******** ******** **** hahahaha****** hahahaha** hahahaha****
  • A ax-b:
  • E Einsatz:
    +1
  • A ax-b:
    +1
  • B bandaleros:
    ******** ********* ***** ***** **** ***** *** ****** ***** hahahaha *
  • E Einsatz:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • E Einsatz:
    **** ** ********* hahahaha ****
  • B bandaleros:
    *** *** ********** hahahaha*** ******
  • E Einsatz:
    *** ******** *** **** *** hahahaha **
  • İstanbul İstanbul:
    **** ***** ** ** ** *** **
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • B bandaleros:
  • İstanbul İstanbul:
    *** ****** ** ** ** ******* ** ** ** ******* *** ******** ** *** *** ***** * ***** hahahaha*****
    İstanbul İstanbul: *** ****** ** ** ** ******* ** ** ** ******* *** ******** ** *** *** ***** * ***** hahahaha*****