Nigga weed room box v4

420x

Müptezel
Yapıyorsun bro bu sporu.maşallah eline sağlık.ben de coco yapmaya başlayacağım araştırmalar devam ediyor :)

VendettaX

Ordinaryüs
Yapıyorsun bro bu sporu.maşallah eline sağlık.ben de coco yapmaya başlayacağım araştırmalar devam ediyor :)
Her gün sula Ph ortalamasi 5.5 iyi ışık ve havalandırma gerisi hallolur kankacim gerçekten büyüme hızı çok başka bu meretin sulamakdan bikana kadar Coco yaparım sanırım daha toprak medyada yaparmiyim emin değilim . Bı sorun olursa bildiğim kadarıyla cevaplarım kankacim..

420x

Müptezel
Her gün sula Ph ortalamasi 5.5 iyi ışık ve havalandırma gerisi hallolur kankacim gerçekten büyüme hızı çok başka bu meretin sulamakdan bikana kadar Coco yaparım sanırım daha toprak medyada yaparmiyim emin değilim . Bı sorun olursa bildiğim kadarıyla cevaplarım kankacim..
Cansın sağ ol brom:)

Night owl

Doktor
Knka hyrlı olsun bol hasatlar Coco olan sılver haze grow foto bilgi o As paylaşım yaparsan seviniriz konuya kolay gelsin kmka.

VendettaX

Ordinaryüs
E
Knka hyrlı olsun bol hasatlar Coco olan sılver haze grow foto bilgi o As paylaşım yaparsan seviniriz konuya kolay gelsin kmka.

Eyw kankam ama ölmek uzereler kurtsramiyoeum .d

Night owl

Doktor
https://ibb.co/SBTbggK hastalıklardan anlarım ama biraz emin olmadan müdahalede edemiyorum zorlu süreç 2 Coco bitki bu hale geldi @Yesil888
Knka kullandığın Coco medya tamponlu muydu birde alttan çıkan ph takibi yapıyor musun bence sıkıntı var kalsiyum alamıyor gibi yafa ihtiyacım acından çok çok az alıyor sarmıyor, bir diğer aklıma gelen azot çok geliyor nasıl bi program varkş knka

Yesil888

Ordinaryüs
https://ibb.co/SBTbggK hastalıklardan anlarım ama biraz emin olmadan müdahalede edemiyorum zorlu süreç 2 Coco bitki bu hale geldi @Yesil888
Kanka 1. foto net degil. ikinci fotoda yetistirme isigi acik, yapraklarin rengini tam göremiyorum.Bu resimlerden teshis koyamam.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********