Nick nasıl değiştirebilirim ?

Reception

Kıdemli Üye
Kankalar biraz baktım ama göremedim hiç profilini silmeden nick değiştiren nasıl yapılır bilen varmı ?

Reception

Kıdemli Üye
:D sağlık olsun gülüm
Eyvallah kanka ne bilim ilk açarken çok önemsemedim açıkçası girer bilgi alır çıkarım die düşünüyordum ama öyle olmadı maalesef içine çekti form beni :D sürekli boş zamanlarda burda takılıyorum artık sardı yani ortam sıcak arkadaşlar lar güzel takıldım kaldım burda madem öyle güzel bir nick bulayım dedim kendime, en kötü silip yeni üyelik yapacağım

CahilKush

Doktor
Eyvallah kanka ne bilim ilk açarken çok önemsemedim açıkçası girer bilgi alır çıkarım die düşünüyordum ama öyle olmadı maalesef içine çekti form beni :D sürekli boş zamanlarda burda takılıyorum artık sardı yani ortam sıcak arkadaşlar lar güzel takıldım kaldım burda madem öyle güzel bir nick bulayım dedim kendime, en kötü silip yeni üyelik yapacağım
Silme kanka gerek yok ben de başta bir pok bilmediğimden cahil kush yaptım çok ta güzel oldu ama silmezdim hwrhalde x birşey olsa ben girer çıkarım diye düşünmedim tabi günde 4 ila 8 saat gibi bir süre geçiriyorum kanka neredeyse her konuyu ve cevapları okudumhatta çoğunu 3. 4. Kez okuyorum daha da okurum :D

Reception

Kıdemli Üye
Silme kanka gerek yok ben de başta bir pok bilmediğimden cahil kush yaptım çok ta güzel oldu ama silmezdim hwrhalde x birşey olsa ben girer çıkarım diye düşünmedim tabi günde 4 ila 8 saat gibi bir süre geçiriyorum kanka neredeyse her konuyu ve cevapları okudumhatta çoğunu 3. 4. Kez okuyorum daha da okurum :D
Aynen kanka bende öyle valla sürekli okuyor araştırıyor takip ediyorum bu gidişle prof olup cikcaz herhalde. **** sınav yapsalar en az 90 alırım herhalde :D

CahilKush

Doktor
Aynen kanka bende öyle valla sürekli okuyor araştırıyor takip ediyorum bu gidişle prof olup cikcaz herhalde. **** sınav yapsalar en az 90 alırım herhalde :D
Ahahahha kanka okumak iyidir ilk indoor u mümkün olan en az hata ile geçirmek istiyorum onun içinde bolca bilgi gerek buradada bolca bilgi ve bolca bilgili insan var miss

Reception

Kıdemli Üye
Ahahahha kanka okumak iyidir ilk indoor u mümkün olan en az hata ile geçirmek istiyorum onun içinde bolca bilgi gerek buradada bolca bilgi ve bolca bilgili insan var miss
Aynen kanka ortam şeker kankalar şeker daha nolsun benimde ilk grow şuana kadar herşey başarılı ve hepsini burdan edindiğim bilgilere göre yaptım. İlk etapta sadece 2 ay okudum araştırdım sordum sorusturdum sonra start verdim ve herşey yolunda.

Ü

Üye silindi 22653

Guest
o da bişey mi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Mamba70:
  • Tarzan450 Tarzan450:
    hahahaha ****** **
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • M Mamba70:
  • C Cptmywe:
  • C Cptmywe:
    +1
  • M Mamba70:
    ********** ** *** **
  • C Cptmywe:
  • Tarzan450 Tarzan450:
    ** **** ****** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • Tarzan450 Tarzan450:
    *** ****** ******* **** ***** ********** ** *** **
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** ****** ******** ***** **** ***** ***** hahahaha**** ** *** **
  • I ıssızmüptezel:
  • I ıssızmüptezel:
    hahahaha *** ** ********** ** ********** ****** hahahaha **** ******** hahahaha** ******* **** *** *** ** ****** ******
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    *** *** ******* ******* **** ****** *** ***** **** **** *** ****** ******** ***
  • I ıssızmüptezel:
  • İstanbul İstanbul:
  • I ıssızmüptezel:
  • I ıssızmüptezel:
  • I ıssızmüptezel:
    ***** hahahaha**** ******* *** **** ****
  • I ıssızmüptezel:
    **** ******** *** hahahaha*** ***** ** ****** ******* ******
  • B Barbarosa:
    **** ********* *** ****** ********* *** ********** * ****** ******** ****** **** ********* hahahaha** **** ** ****** ******* ********* ***** hahahaha ***** ********* hahahaha**
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii: ****** ** ******* **** *** *****