Nemlendirme hakkında

khrystal06

Yeni üye
Selam arkadaşlar kavanozumda kalan yaklaşık 50gr sigarayı hafif nemlendirmeye çalışıyorum önce limon kabuğu ve 1-2 dilim limonla denedim koku güzel oldu fakat fazla nemlenmedi sonra 1gr sigaraya 1 dilim elma denedim yaklaşık 0.40 bi artış oldu öyle olunca hayvanlık edip elmanın tekini 50gr'a doğradım. aşırı nemlendi içilmeyecek kıvama geldi 63grama ulaştı... şimdi tamamen kuruttum bunu en sağlıklı şekilde nasıl nemlendirebilirim? abartmayacak kararında tutacak bi şekilde yapmam lazım, 100grama göre konuşursak nasıl bir yol izlemeliyim sizce? kavanozlarım büyük 60-70gr alan kavanozlar

Ü

Üye silindi 23063

Guest
Kanka nem regülatörü alacaksın 50gr kavanoza %62 8gr sık paket yeterli olur. 20-30 lira civarı olması lazım. Boveda ve Integral en bilinen ve kolay ulaşılabilenleri

E3m3r

Yeni üye
Kanka nem regülatörü alacaksın 50gr kavanoza %62 8gr sık paket yeterli olur. 20-30 lira civarı olması lazım. Boveda ve Integral en bilinen ve kolay ulaşılabilenleri
58 mi alsam 62 mi bilemedim. Kimi diyor kurlemede 60. 65 olmali kimdi diyor 58 yeter bilemedim valla

Ü

Üye silindi 23063

Guest
kanka ideali 60-65 arası ama 58'de büyük bir fark olmaz. İkisini de dene tarafını seç :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T TheOG:
    ******** ******* hahahaha hahahaha**** ****** ******** ****** ********* ***** ****** ********* ********* hahahaha*** ** hahahaha** **** ****** ********* ****** ********* *** ***** hahahaha ** ****** **** ****** **********
  • T TheOG:
    ****** ****** ****** ********* **** *** ******* ****** ****** ********* hahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** *** **** ****** ***** **** ***** ****** hahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** hahahaha*
  • Bomberx Bomberx:
    ******* ******** hahahaha* ***** ** ******** hahahaha ***** ******* ***** *** *** ******* ******* *** ******* **** *** ****
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
  • NewGardener NewGardener:
  • T TheOG:
  • T TheOG:
    ** ***** ***** ***** hahahaha* hahahaha***** ******** hahahaha* ***** ** ******** hahahaha ***** ******* ***** *** *** ******* ******* *** ******* **** *** ****
  • Bomberx Bomberx:
    ******** hahahaha* ********* **** ********* *
  • kawinnnz kawinnnz:
    ** ***** hahahaha
    hahahahahahahaha
    ******** ** **** **