neler oluyorrr anlamiyorum yahu

nazgül

Yeni üye
Selam kankalar uzun lafın kısası fotilerde anlatıyor kizlar zaten azot vee demir eksiği gibivi ama basindan sonuna kadar callmag verdim 63.gun suan itibari 4ggun kup kuru kaldıktan sonra sulama yaptim sonra çektim ışıklar kapanınca yapiyorjm sulamayi da neyse paylaisiyim ben

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Bişeyi fazla veriyon düşün neyi kaçırmışsın sulama gibi duruyo ama sulamadım diyon calmag 15/20 günde bir ver sıcaklık ve ışık mesafesine dikkat et dedim gibi bişeyler fazla​

nazgül

Yeni üye
Kanka sivi yarasa verdim zamanında sonra sikti atti **** sikti kızların baksana mk ph ölçer bozuktu verdik oyle **** bacısını simti **** halaaaa uğraşıyorum kanka suan flush sonrası besin vermedim 4 gun onun eksikliği by bence fazla olan da sulama gibi duruyor ama suan az su vermeye başladım toprak cok hızlı kuruyor bakalkm ne olucak triko üretimi görülmeyecek kadar az hiç koku da yok

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Ph için litreye 1.5 ml elma sirkesi ver toprak iyice kuruyucak yarasa yada baska gübre sorun deyil sorun sensin bitkiyi iyi izle istedini ver bişey üretmez tabi hasta yavrucak bırak iyileşsin sen yatak yorgan hasta yatıyon biri geliyo hafi gece kulübüne gidelim diyo o misal parmanı topra sok 3 cm kadar iyice kuruysa su ver

nazgül

Yeni üye
Ph için litreye 1.5 ml elma sirkesi ver toprak iyice kuruyucak yarasa yada baska gübre sorun deyil sorun sensin bitkiyi iyi izle istedini ver bişey üretmez tabi hasta yavrucak bırak iyileşsin sen yatak yorgan hasta yatıyon biri geliyo hafi gece kulübüne gidelim diyo o misal parmanı topra sok 3 cm kadar iyice kuruysa su ver
Kanka simdi anlıyorum da olay bu degil zamanında kitlenen toprak düzelsin diye flusg attik sonra besin veremedim 3 4 gun bitki besin yemekkk diye bağırıyor. ben suan bunu pratik bir şekilde nasil çözerim diye düşünüyorum hal böyle olunca kizlarim hasta oluyor zaten ben üretsinnnn hadii demiyorum zavallicaklar hasta hasat sifir kafa yapsin ama ben yavrularimi kurtarıyim peşindeyim...

S

silas

Guest
aşırı ve sık sulama kanka, toprak tam kurumadan su veriyorsun. toprağın yapısı çok sıkı sanırım, saksılar biraz küçük kalmış kaç lt?

H

herbal_point

Guest
aşırı ve sık sulama kanka, toprak tam kurumadan su veriyorsun. toprağın yapısı çok sıkı sanırım, saksılar biraz küçük kalmış kaç lt?
reis yeri değil biliyrum ama chate bakabilirmisin. dolannndırıcılar yine istila etti forumu bişey konnuşmam gerek

H

herbal_point

Guest
kanka uzun bi liste hazırlıyoorum biraz zaman alıcak deliller ve potansiyel isimlerle birlikte bi yazı yazıcam

H

herbal_point

Guest

bu post geçen sefer açılmıştı ve sağolsun bi adminle konuşup kaldırttım ordada başlığı açan kişi sahhibinden.com adresinde bir satıcıya yönlendirmişti buradada aynnı yöntem kullanılmış ama site ismi veren kişi başkası. hesapların hepsi yeni

burası daha karışık dread diye bbir debweb sitesine yönlendiriyor ve burada milleti tokatlıyorlar özellikle burada sahte hesapları çok iyi ayırt edebilirsin siteye üye olup ilk yazısını burada yazan ve sipariş verdim geldi diyen çok kolpa hesap var ve bu kolpa hesaplar aynı zamanda dread denen sitede modarator. bunlarınn içinde yekta52 diye biryavşak daha var 2 sennelik hesabı var ve güvenilir duruyor ancak her kolpa başlıkta bu adamın konu desteğini görmek mevcut. bu sitedede dolandırılan çok kişi çıkmış yoorumlarda görebilirsin.

şüpheli nickler

hergunbela
cypher
nnDMT25
Yekta52
sam_fisher
AwaKe4
Lumberjack
_Ghan_
pachanoiomero

silinen kaktüs konnusunu görüyormusunuz bilmiyoorum ama lsd konnusunda olan arkadaşları burada görmekte mevcut

nazgül

Yeni üye
Kanka 19lt saksilar 2gunde bir veriyorum su artik azalttım yaprak sari olu kuru bazısı nokta nokta sari 0.5 lt su 1ml callmag koydum günde 2 kez yapraktan veriyorum revive ve rhio skin siparisi verdim geliyor. Onuda karıştırıp yapraktan veriyim diyorum ve suan 66. Gun sifir a yakin triko üretimi var tavsiyen varmi

Kanka

Administrator
Yönetici
@silas ın dedıgıne kulak ver cunku aşırı sulama nıtrojen fazlalığını gızlıyor olabılır gıbı sezdım sulamayı azaltıncada gerçek ortaya çıkar :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
    ******** ********* hahahaha hahahaha* ***** ******* ***** * ******** **** **** *** * ** **** * ***** ****** **** **** ******* ***** ****** ***** * ***** ****** **** ***** ******** ****** * **** *** ******* ****** ****** ******* ****** ** ******* hahahaha*
    +1
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    ****** hahahaha**** *******
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha** hahahaha** ********* hahahaha hahahaha* ***** ******* ***** * ******** **** **** *** * ** **** * ***** ****** **** **** ******* ***** ****** ***** * ***** ****** **** ***** ******** ****** * **** *** ******* ****** ****** ******* ****** ** ******* hahahaha*
    +1
  • Almora Almora:
    ****** **** hahahaha****** ***
  • kkush kkush:
    ****** ****** ***** ******** ***** hahahahahahahaha ********* hahahaha hahahaha* ***** ******* ***** * ******** **** **** *** * ** **** * ***** ****** **** **** ******* ***** ****** ***** * ***** ****** **** ***** ******** ****** * **** *** ******* ****** ****** ******* ****** ** ******* hahahaha*
  • kkush kkush:
  • Almora Almora:
    ********** ****** ****** hahahaha* ******* hahahaha* ***** hahahaha***** ****** ***** ******** ***** hahahaha***
  • kkush kkush:
    ******** ********** hahahaha ******** ********** **
    +1
  • Almora Almora:
    * ******** **** ******* *** ****** ** ** ******* ***** **** **** **** ******* *** *** **** **** ***
  • D doğadostu1004:
  • kkush kkush:
    hahahaha ** hahahaha* hahahaha***** ***** ********* ****
    +1
  • D doğadostu1004:
    hahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • D doğadostu1004:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • D doğadostu1004:
    ******* ***** **
  • New Rookie New Rookie:
    ****** **** ****** **
  • D doğadostu1004:
  • kkush kkush:
    **
  • D doğadostu1004:
  • New Rookie New Rookie:
    ********* **** ***** **
  • New Rookie New Rookie:
    ***** hahahaha ****** ******** ** **** ********* ******* ***** ***** ****** ********** ******
  • New Rookie New Rookie:
    ****** hahahaha**** ********
  • kkush kkush:
    ****** **** hahahaha ******* ** ******** ***** ******** hahahaha***** **** ***** **
    kkush kkush: ****** **** hahahaha ******* ** ******** ***** ******** hahahaha***** **** ***** **