Ne zaman dışarıya çıkarmalıyım ?

oturanboga35

Müptezel
Dostum aldığın insanlara en azından automu photomu diye sor bir dahakine. Belki biliyordur. Verdigi cevaba gore hareket eder de cikan tohumu ejersen kesin bir sonuc bejleyebilirsin. Oncelikle bunu belirteyim. 2. Si. Ne emek verrceksen ver bunu 2 evreli vermek zorundasin. Vegde ne verirsen cicekte onu bekleyebilirsin. Simdi emek vermeyip ilerde bosa verecegine. Simdi emek ver disi cikarsa bide cicekte emek vermemis olursun. Al bi an 3 lu yada biobiz 3 lu. Devam et git madem. Emegin azi ucuzu olmaz çünkü. İçini ferah tutup is yap yeter. Tohum ciktiysa auto bitki olma ihtimali yuksektir. Hybrid mi diyolar ne diyolar. Kac gun kldu cicege girerse bilki autodur. Yani simdi emek vermen gerei diye dusunuyorum bloomu bekleyip 2x vakit kaybetme ihtimalindense
https://www.toprakvesu.com/bitki-besinleri/biobizz-gubre/biobizz-outdoor-pack

https://www.toprakvesu.com/bitki-besinleri/biobizz-gubre/biobizz-bio-bloom-grow

Hangisini alayım knk ikili set daha mantıklı geldi ama senin fikirlerin benim için önemli çünkü benden çok çok daha fazla tecrübelisin.

Lowmembers

Müptezel
Sağolasın dostum. Yarın gidip 10 lt torf toprağa dikicem. Dediğin gübreler den de en yakın zamanda sipariş geçerim. Outdoor dikecegim için auto mu photo mu farketmez diye düşünüyorum inşallah yanlış düşünmüyorumdur. Corbaci çay mahalle çocuğu auto mu photomu diye sorsam. İnan beni her gördüğünde parmağıyla gösterir. Erkek dişi olayı da artık nasip
.d aga corbaci dediğiniz de mari degilmi. Bu marileri satanlar kiloyla toptan almiyorlarya. Tohum da cikti ve filizlendiyse kesin mari oldugundan da eminsindir. Tabi sende haklısın kimbilir ne ortamlar ne yaşantılardır. Outdoor da dikeceksen torfu 40 litrr al. Ufak saksi yerine büyük saksiya torfa dik. Photo çıkarsa ufak saksi yetmrz. Alacağı dogrudan gunes ışığı da saksi boyutunu etkiliyor. Ya yani herseyi yuksekte tutmaj iyi olur outdo8r da bro. Tekrar kullanabilirsin torfu 2. Seferde de yıkayarak

Lowmembers

Müptezel
Kesinlikle outdoor dikecem diyorsan. Fixhmix içeren 3 luyu al. 250ml lik olandan alsan yeter. Torfu da 40 litrr al ucuz ama ise yarar olandan al. Gartengold torf var. Birkac ay once almistim yeni denemek nasip oldu. Biobizzin daha koyu renklisi yalnızca. Yumuşakligi kivami sekli semali aynı lightmix gibi

oturanboga35

Müptezel
Kesinlikle outdoor dikecem diyorsan. Fixhmix içeren 3 luyu al. 250ml lik olandan alsan yeter. Torfu da 40 litrr al ucuz ama ise yarar olandan al. Gartengold torf var. Birkac ay once almistim yeni denemek nasip oldu. Biobizzin daha koyu renklisi yalnızca. Yumuşakligi kivami sekli semali aynı lightmix gibi
Sağolasın knkam Allah razı olsun dediklerini uyguluycam.

oturanboga35

Müptezel
Selamın aleyküm arkadaşlar. 30 lt torf toprağa dişi mi erkek mi yada auto mu photomu olduğu hakkında hiçbir bilgiye vakıf olmadığım tohumu patlatıp diktim. Buralar son soğuk hava dalgasının içinde bir hafta kadar 10 derecenin altında kalacak. Sonra mevsim normallerine dönecek. Onun için saksının dört köşesine çomak dikip üzerine resimde görüldüğü gibi naylon geçirdim. Torf toprağı ucuz ve kolay ulaşılabilir diye şok dan aldım. Outdoor üçlü set alacaktım ama iki kati daha pahalı olduğu için vazgeçtim. Biobizz ikili set sipariş gecicem. Bio grov ve bıo bloom. Şimdi bitkim autoysa ne yapmam gerekiyor photoysa ne yapmalıyım? Ne olduğuna dair brifingleri bitkim bana ne zaman verir? Zahmete girip benimle bilgilerini paylaşan kıymetli growerlar elleriniz dert görmesin inşallah, kafanız her daim yüksek hastanız hep bol, bol bol olsun inşallah.

Ekli dosyalar

• IMG-20220312-WA0003.jpg
    IMG-20220312-WA0003.jpg
    335 KB · Görüntüleme: 31

oturanboga35

Müptezel
Selamın aleyküm arkadaşlar. 30 lt torf toprağa dişi mi erkek mi yada auto mu photomu olduğu hakkında hiçbir bilgiye vakıf olmadığım tohumu patlatıp diktim. Buralar son soğuk hava dalgasının içinde bir hafta kadar 10 derecenin altında kalacak. Sonra mevsim normallerine dönecek. Onun için saksının dört köşesine çomak dikip üzerine resimde görüldüğü gibi naylon geçirdim. Torf toprağı ucuz ve kolay ulaşılabilir diye şok dan aldım. Outdoor üçlü set alacaktım ama iki kati daha pahalı olduğu için vazgeçtim. Biobizz ikili set sipariş gecicem. Bio grov ve bıo bloom. Şimdi bitkim autoysa ne yapmam gerekiyor photoysa ne yapmalıyım? Ne olduğuna dair brifingleri bitkim bana ne zaman verir? Zahmete girip benimle bilgilerini paylaşan kıymetli growerlar elleriniz dert görmesin inşallah, kafanız her daim yüksek hastanız hep bol, bol bol olsun inşallah.
Tohumum haze sigaradan çıktı bu arada. Genetiği güzel yanı. İki kapakta bayiltiyor beni (iyi kötü 10 yıldır iciciyim). Vasıfsız torbacilardan bıktım arkadaşlar. Yüce devletimiz şunu bir serbest bıraksa da kurtulsak şunlardan.

oturanboga35

Müptezel
Arkadaşlar bir haftalık beyaz lekeler sanırım nemden kaynaklandı beş altı gündür don vardı onun için etrafını naylon ile kapattım nemi çok yüksek olmuş olabilir ama son durum bence iyi gibi sizinde görüşlerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar bir haftalık beyaz lekeler sanırım nemden kaynaklandı beş altı gündür don vardı onun için etrafını naylon ile kapattım nemi çok yüksek olmuş olabilir ama son durum bence iyi gibi sizinde görüşlerinizi bekliyorum.
Beyaz lekeler naylon nemden terleme yapıyor sigaranın üstüne düşen terden oluyor bende aynı senıngibi yapıyorum naylonla sıkıntı yok

Haha bebı
Beyaz lekeler naylon nemden terleme yapıyor sigaranın üstüne düşen terden oluyor bende aynı senıngibi yapıyorum naylonla sıkıntı yok

oturanboga35

Müptezel
Beyler bu beyaz lekeler neyden kaynaklanıyor. Sera ortamından çıkarmama rağmen devam ediyor sorun sizce ne olabilir.

Ekli dosyalar

• IMG_20220329_120838.jpg
    IMG_20220329_120838.jpg
    305.6 KB · Görüntüleme: 10

oturanboga35

Müptezel
Selamın aleyküm arkadaşlar. Herkese hayırlı grovlar, bol hasatlar, mutlu dumanlar. Bitkimin son durumu bu bir kez kelle uçurdum ve görselde gördüğünüz mavi ip yardımıyla lst yaptım durumu nasıl. Toprak şoktan aldığım torf toprak. Gübre bio grow bıo bloom. Sizce durumu nasıl. Öneri ve görüşlerinizi bekliyorum canlar. Şimdiden herkese teşekkürler.

Ekli dosyalar

• IMG_20220420_183458-min-min_copy_603x1340.jpg
    IMG_20220420_183458-min-min_copy_603x1340.jpg
    799.1 KB · Görüntüleme: 44
Selamın aleyküm arkadaşlar. Herkese hayırlı grovlar, bol hasatlar, mutlu dumanlar. Bitkimin son durumu bu bir kez kelle uçurdum ve görselde gördüğünüz mavi ip yardımıyla lst yaptım durumu nasıl. Toprak şoktan aldığım torf toprak. Gübre bio grow bıo bloom. Sizce durumu nasıl. Öneri ve görüşlerinizi bekliyorum canlar. Şimdiden herkese teşekkürler.
Reis ben lst göremedim bence iyice yatır bitkiyi kırmadan dallar hep gölgede kalmış veya buradan ole görünüyor bide bana sorarsan keşke kelle uçurmasaydın

FullHD1

Kıdemli Üye
Kanka yanlış anlaşılmasın yardımcı olmaya çalışıyor herkes ama son zamanlarda forumda çok boş konuşan türedi cidden. Bir konuda bilginiz yoksa fikrinizde olmasın arkadaşlar adam uğraşıyor bilen yardımcı olmaya çalışana eyvallah ama rastgele yazanlarda bi uzaklaşsın artık be. Dostum adam topping uygulamış lstyi gidip bitkinin sapına uygulayacak hali yok fotoğrafta topping den sonra çıkan kolalarda go runmuyor. Kanka sen de lst yi nereye uyguladım bilmiyorum ama main liningi araştır yeni çıkan 2 ana kolaya lst uygula gerisi sapı oluyor artık bitkinin.

Son düzenleme:
Kanka yanlış anlaşılmasın yardımcı olmaya çalışıyor herkes ama son zamanlarda forumda çok boş konuşan türedi cidden. Bir konuda bilginiz yoksa fikrinizde olmasın arkadaşlar adam uğraşıyor bilen yardımcı olmaya çalışana eyvallah ama rastgele yazanlarda bi uzaklaşsın artık be. Dostum adam topping uygulamış lstyi gidip bitkinin sapına uygulayacak hali yok fotoğrafta topping den sonra çıkan kolalarda go runmuyor. Kanka sen de lst yi nereye uyguladım bilmiyorum ama main liningi araştır yeni çıkan 2 ana kolaya lst uygula gerisi sapı oluyor artık bitkinin.
Sakin ol adamın ektigi çorbacı automu ne belli değil ben o yüzden dedim ne oldugunu bilmediği bitkiye topping yapma diye ben oto tohumlara topping yapılmaması gerektiğini düşünuyom yaptığı lst bana biraz az eyim verilmiş gibi geldi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • kkush kkush:
    +1
  • kkush kkush:
    ******** ********* ***** hahahaha hahahaha* ******** **** ****** ********** ****** * ******
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******** ********* **** ********* ******** ********* ***** hahahaha hahahaha* ******** **** ****** ********** ****** * ******
  • kkush kkush:
    ****** *** hahahaha**
    +1
  • Night owl Night owl:
  • kkush kkush:
    hahahaha** ** hahahaha*** ***** ******
    +1
  • Night owl Night owl:
  • kkush kkush:
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ***** **** ** ******** hahahaha *** ********* ** hahahaha***** ******* hahahaha** ** hahahaha*** ***** ******
  • kkush kkush:
    *** ***** ******** **** **
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ****** *** ********** ******* hahahaha ** hahahaha** ****** ** *** ***** * ********* ******** ********** **** *** *********
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ********** *** ***** ******** **** **
  • kkush kkush:
    ***** *** *** hahahaha ****
    +1
  • kkush kkush:
    ********** hahahaha***** ******* ***** ********** hahahaha* **** **********
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ********* **** *** **** *** ********** ******* ********* *** hahahaha ********* ********** ********** ****** ***** ****** ***** ********* ******* ********** hahahaha* ********** hahahaha***** ******* ***** ********** *******
  • Night owl Night owl:
    +1
  • Night owl Night owl:
    *** ****** ********** ********* ***** ****** ** ****** **** ******** ********* ********** **** ***** ******** ********* ********** ***** ****** ********* **** *** **** *** ********** ******* ********* *** hahahaha ********* ********** ********** ****** ***** ****** ***** ********* ******* ********** hahahaha*
  • kkush kkush:
    ***** ******** ****** hahahaha ****** hahahaha ******** * ******* ******* ****** ********** ********* ***** ****** ** ****** **** ******** ********* ********** **** ***** ******** ********* **********
    +1
  • kkush kkush:
    **** ******* **** hahahaha******** hahahaha** *********
  • kkush kkush:
    ********** ******** ******** ******* hahahaha****
  • kkush kkush:
  • Night owl Night owl:
    **** * ***** ********** ******** ****** hahahaha* ********** ****** **** ******* **** hahahaha******** hahahaha** *********
  • kkush kkush:
  • Night owl Night owl:
    ********** ***** *** **** ******* *** *** ** ** *** ***** ******* ********* *******
  • kkush kkush:
    ** *** hahahaha****
    +1
    kkush kkush: ** *** hahahaha**** +1