Ne yapmam lazım

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
17 Ağustos ta çiçeğe giren bitkimde tohumlar çıkmaya başladı yeni yeni. Sömeklerin hepsinde var ağacı kesmelimiyim yoksa kesmemelimiyim bi zararı olur mu @OttoMan47 ve diğer üstatlar77927D14-28C3-4B4D-A3F8-A502CABF7397.jpeg77927D14-28C3-4B4D-A3F8-A502CABF7397.jpeg

İstanbul

Müptezel
Dokunma bitimini bekle belkide ömründe tatmadigin yasamadigin kafayı yaşayacaksın bende senin gibi yapsaydın bunu tecrübe edemezdim kafası düşer diyorlar ama hayatımda içtiğim üç güzelden biri tohumluydu

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka kesersen kafa raporun çok düşük olur. Tohum ürettiği için üreme görevini tamamladığından gücü tohunlara yükleyecek ama az da olsa tricom yüklemeyi bırakmsyacak hasata kadar devam edeceksin zamanı geldiğinde kesersin. Tohumların çoğu da dişi olacak nadir erkek çıkar dölleyen erkek olmadığı için tohunları atma

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Kanka kesersen kafa raporun çok düşük olur. Tohum ürettiği için üreme görevini tamamladığından gücü tohunlara yükleyecek ama az da olsa tricom yüklemeyi bırakmsyacak hasata kadar devam edeceksin zamanı geldiğinde kesersin. Tohumların çoğu da dişi olacak nadir erkek çıkar dölleyen erkek olmadığı için tohunları atma
Sağol adam gibi adam @OttoMan47
Yarasa muz aloe Vera gübrelerinden sonra bitki 2 hafta da inanılmaz değişti dolgunlaştı

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
İlk fotoğraf bitkinin kellesi ikinci diğeri en alttaki sömek yanlarında da dallar var en alt ve en üstü çektim sadece

Kimde Bu

Müptezel
Dokunma bitimini bekle belkide ömründe tatmadigin yasamadigin kafayı yaşayacaksın bende senin gibi yapsaydın bunu tecrübe edemezdim kafası düşer diyorlar ama hayatımda içtiğim üç güzelden biri tohumluydu
Benim de bi bitkim tohumlanmıştı toplam 4 5 tane tohum cikmisti bitkiden, o zamanlar pek bir bilgim olmamasina ragmen daha oyle kafa yapan cicek yapamadim ustunden kac hasat gecti bi turlu onun gibi olmuyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • İstanbul İstanbul:
    ******** ********* ********** ****** ***** ** ***** **** *** ******** ** **** **** ********
    ******* hahahaha** ********* **
    *** ****** hahahaha**** ***** ********* ***** **** ******* hahahaha*
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha ** ***** ******** ******* ******** ***** ********* *** ****** hahahaha**** ***** ********* ***** **** ******* hahahaha*
    ***** *** ***** *** hahahaha ******** *** **** ******** ****** ***** **** ** *********
    ********* *** ****** ***** ******* ********* hahahaha**** ** ***** ******** ******* ******** ***** *********
  • NewGardener NewGardener:
  • kralartur01 kralartur01:
    ****** **** ******** ** ***** **** hahahahahahahaha
  • NewGardener NewGardener:
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ****** ** ********* **** **** ** ****** ***** *** hahahaha***** hahahaha*** ******* **** ***** *******
  • LeeChandler LeeChandler:
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ** ***** *** ***** ***** ******* ****** ****** hahahaha hahahaha** ******** ***
  • kkush kkush:
    +1
    ** ***** ***** hahahaha****
  • İstanbul İstanbul:
  • kkush kkush:
    ****** hahahaha** *** **********
  • kkush kkush:
    **
    kkush kkush: **