Ne sıklıkla içiyorsunuz ?

Bar

Kıdemli Üye
Bende öyleyim psikolojim bozuk. Eskiden bonz içiyordum normal psikoloji değildi ama bonzda bad trib yaşamadım cigarada yaşadım. Doğrusu psikolojim bozuk zaten haplar artık beni bitirdi kilo da aldım artık vücud çekmiyor
kanka bonzai içince cigara kafa yapmıyor normalde. Ama ara verip cigara içtiysen. Bonzai den dolayı psikiyatrik bir etki bırakmış sende. Çünkü cigara içip bad trip yaşayan birinin muhakak psikolojisi bozuktur ve o yüzden bad trip yaşıyosundur

Imaqtpie

Yeni üye
kendim yetiştiremediğim ailemle birlikte yaşadığım için ne zaman param olursa o zaman alıp içebiliyorum bu da genelde 2 haftada 4-5 kez oluyor. böyle güzel gidiyor vallahi 1 gramını 200'e alıyorum 3-4 (tütünlü) cigara çıkıyor ve böyle gayet memnunum.Diyeceksiniz 1 gr'da nası 3-4 cigara cıkıyor. E işte zorda olunca şartlar onu gerektirince 3'de çıkıyor 5'de . Saf cigara sarıp içmeyi bizde isterdik.

Bar

Kıdemli Üye
Ailem benim her şeyimi biliyo kanka sigara içerim cigara içerim kimse bişey demez. Hatta alkole kızar annem ama ota kızmaz düşün yani.Anladılar benim icince kötü olmadığımı alıştılar senelerden beri kimseye sormadan yapıyorum. Ama kabin yapamıyorum çünkü elektrik borcu zaten var katlanır uğraşamam. En çok kızan annemdi oda alıştı yaşta çıktı gidiyor zaten eskisi gibi sıklıkla içmiyorum senede bı yetiştirip içerim kışın da yoksa içmem zaten kışın içince duygusal trib yaşıyorum kötü oluyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • buddha buddha:
    *** dready ***** ***** ****** ****** *******
    +1
  • T Twist:
    dready********** dready********** dready********** dready********** dready********** dready**********
  • SariTursu SariTursu:
    ****** ***** ** ******* *** ***** ****** ******** ** *** *** ***** ***** ** ********* ******** *** dready ***** ***** ****** ****** *******
  • buddha buddha:
  • R RainGrow:
    **** ******* ***** ** ****** ****** ******** ****** ** dready ******* ** ******* ** ** ********* ** ********* ******** *** ** ** ** ** ********* ********* **** ******* ** ** ** **** ******
    +1
  • SariTursu SariTursu:
    ****** dready*** ********** ****** ********** ** ********** ***** * ** **** ***** ***** ***** **********
  • kralartur01 kralartur01:
    +1
  • SariTursu SariTursu:
  • SariTursu SariTursu:
    ****** ****** **** ***** dready* ** ******** *** *** * ********** ********** ******* ***** ** ****** ****** ******** ****** ** dready ******* ** ******* ** ** ********* ** ********* ******** *** ** ** ** ** ********* ********* **** ******* ** **
  • SariTursu SariTursu:
  • SariTursu SariTursu:
  • T Twist:
    ****** ******* ****** *** *** dready **
  • R RainGrow:
    *** * ******* ****** ** ****** **** ******* *** ******* ****** ******** ******** *********** **** ******* *******
    +2
  • SariTursu SariTursu:
  • SariTursu SariTursu:
  • Deex Deex:
    ****** **
  • T Twist:
    ********* ********* ***** ** *** *** ****** *** **
  • buddha buddha:
    ***** dready*
  • SariTursu SariTursu:
  • R RainGrow:
  • Deex Deex:
    ****** ******* dready* dready ***** **** **
  • SariTursu SariTursu:
    **** **** *** * ******* ****** ** ****** **** ******* *** ******* ****** ******** ******** *********** **** ******* *******
    kralartur01 kralartur01: **