Mushroom'S Günlükleri Golden Teacher

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

non

Üye
Kanka ben ilk kez deneyimleyeceğim ve ilk kez deneyimleyecek olan iki üç arkadaşımla beraber alacağım. Evde olacağız, dışarıya çıkmayacağız. Önerileriniz varsa yeşillendirir misiniz?
Karnin ac olsun. 1.5g standart doz ama 2g daha iyi olur. Mantarlari grind ettikten sonra bardaga koy uzerine 1 limon suyu sik. 20 dakika beklet, ic. Yaklasik 30-45 dk sonra hissetmeye baslarsin. Sakince gelip sakince gider. Zirvedeyken sigaran varsa onu tuket. Inanilmaz bir ikili. Zaten cok eglenirsiniz her turlu. Eger mantardan daha fazla fayda ve etki gormek istiyorum dersen 2 ya da 3g uzerlik tohumu kaynat bir cezvede. Suyunu cektiginde shot bardagina suz (parcalar tohumlar ayiklansin), ve tek seferde ic. Tadi berbat. Mideni bulandiracaktir o yuzden hemen arkasindan su vs ic. Bu kadar

Edit: mantarlarin hepsini ayni anda grind etme. Olc, grind et, bardaga koy limonunu sik. Herkesin grami belli olsun. Bardaktan goz karari bolersen gramlar karisir. Belki fazla gelir vs. Adim adim ilerlemek her zaman daha iyi

Kanka ben ilk kez deneyimleyeceğim ve ilk kez deneyimleyecek olan iki üç arkadaşımla beraber alacağım. Evde olacağız, dışarıya çıkmayacağız. Önerileriniz varsa yeşillendirir misiniz?
Oncelikle inanilmaz guzel bir deneyim,asla korkulacak birsey yok buna hazir olun ben sahsen direk 3gr yedim,esim 2 yedi,size 2 az gelir bence.yasadigim en ama en temiz kafaydi o yuzden dozaj 3 olsun derim,mantar yedigimiz icin haliyle zehirleniyoruz ve vucut seni korumak icin mideni bulandiriyor hepinizin 15-20 dakka mide bulantisi olucak ama normal seviyelerde sakin panik yapmayin ve kusmaya calismayin zqten mideniz bos:)iste o bulanti bitene yakin cennet kapilarini araliyor :) bu arada asla sekerli birsey tuketmeyin kafanizi cok hizli acarsiniz.

Karnin ac olsun. 1.5g standart doz ama 2g daha iyi olur. Mantarlari grind ettikten sonra bardaga koy uzerine 1 limon suyu sik. 20 dakika beklet, ic. Yaklasik 30-45 dk sonra hissetmeye baslarsin. Sakince gelip sakince gider. Zirvedeyken sigaran varsa onu tuket. Inanilmaz bir ikili. Zaten cok eglenirsiniz her turlu. Eger mantardan daha fazla fayda ve etki gormek istiyorum dersen 2 ya da 3g uzerlik tohumu kaynat bir cezvede. Suyunu cektiginde shot bardagina suz (parcalar tohumlar ayiklansin), ve tek seferde ic. Tadi berbat. Mideni bulandiracaktir o yuzden hemen arkasindan su vs ic. Bu kadar

Edit: mantarlarin hepsini ayni anda grind etme. Olc, grind et, bardaga koy limonunu sik. Herkesin grami belli olsun. Bardaktan goz karari bolersen gramlar karisir. Belki fazla gelir vs. Adim adim ilerlemek her zaman daha iyi
kanka hic limon suyu ile tuketmedim, sebebi nedir bunun bilgi verebilir misin rica etsem ?

ilk kez deniyorsanız sigarayı yakmak için zirveyi bekleyin zira sigara ile birleşince o alıştığın ot etkisinden farklı bi etki alıyorsun psychedeliclerde ağır gelebilir asılmayın çok sigaraya

kankalar bu forum içinde bu kadar sık vendor nicki dönmesi hiç mantıklı değil bu arada, konu amacından sapmış durumda bence.

Ü

Üye silindi 30498

Guest

Kanka kusura bakma kafa ütülüyorsam. Bir iki sorum daha olacak. Ne kadar sürüyor etkisi? Ve ertesi gün etkileri nelerdir. Teşekkürler şimdiden.

non

Üye
kanka hic limon suyu ile tuketmedim, sebebi nedir bunun bilgi verebilir misin rica etsem ?
Mantari duz tukettigimizde mide asidi mantarin kimyasini degistiriyor. Bu degisiklik yasanana kadar karin agrisi mide bulantisi yasaniyor (herkeste olmayabilir). Bunu limondaki asitle yapinca hazir olarak vucuda almis oluyoruz. Sadece vucudun hazmetmesini beklemek kaliyor O sebepten. Daha hizli, daha guclu etki ve daha az vucut yuku
Kanka kusura bakma kafa ütülüyorsam. Bir iki sorum daha olacak. Ne kadar sürüyor etkisi? Ve ertesi gün etkileri nelerdir. Teşekkürler şimdiden.
Ortalama etki 4-6 saat. Ne uykunu etkiler ne de kendini mutsuz hissetmene sebep olur bittiginde. Sabaha da hicbir negatif etki hissetmezsiniz

Shammy

Kıdemli Üye
Oncelikle inanilmaz guzel bir deneyim,asla korkulacak birsey yok buna hazir olun ben sahsen direk 3gr yedim,esim 2 yedi,size 2 az gelir bence.yasadigim en ama en temiz kafaydi o yuzden dozaj 3 olsun derim,mantar yedigimiz icin haliyle zehirleniyoruz ve vucut seni korumak icin mideni bulandiriyor hepinizin 15-20 dakka mide bulantisi olucak ama normal seviyelerde sakin panik yapmayin ve kusmaya calismayin zqten mideniz bos:)iste o bulanti bitene yakin cennet kapilarini araliyor :) bu arada asla sekerli birsey tuketmeyin kafanizi cok hizli acarsiniz.
Büyük ihtimalle 4 göndermiş dokunur mu?

Woppy

Ordinaryüs
Knk gramaj önemli bende kaç kram dediyse aldığın arkadaş o kadar kullan sonuc olarak bu mantar zehirledigi için böyle bi lafa hasıyorsun maaz Allah fazla gelir kötü sonuclar olabilir.

non

Üye
Büyük ihtimalle 4 göndermiş dokunur mu?
Hocam heroic dozlar 5g ve ustunde basliyor. 4g gercekten iyi bir miktar, yogun bir deneyim yasatabilir. Ama istersen 2g - 2g olarakta iki seferde, araya minimum 2 hafta koyup toleransi sifirlayarak tuketebilirsin. Mantarin ne kadar kuvvetli oldugunu bilmedigimiz icin tahminler biraz havada kaliyor

Edit: ornek veriyorum. 2g mantari lemon tek yapip tukettin. 1.30 saat sonra ya daha ileriye gidebilirdim dedin, SAKIN tekrar kalan mantarini tuketme. Zaten vucut toleransi gelistirmis olacak. Etkisinde yukselme olmaz sadece sure uzar. Kisaca 2g mantarin ziyan olmus olur. O yuzden gramina karar ver ve basinda onu tuket, sonra en az 2 hafta psychedelic her seyden uzak dur. Kiskandim.. iyi yolculuklar

Edit2: mantar bir ogretmen ayni zamanda. Bilincaltina birkac saatligine bir kapi acmani ve orada kisa sure konaklamani saglar. Kendine bir niyet belirle mesela. "Sigarayi birakcam, bir derdimi cozcem vs" gibi. Yola bir amacla cik. Zaten yolunda gitmeyen bir seyler varsa hayatinda, mantar bunu ortaya atar ve dusunmeni saglar

Son düzenleme:

Shammy

Kıdemli Üye
Arkadaşlar geldi dün aldım. Hayatımda böyle bir şey yaşamadım. Hani anlatılmaz yaşanır dedikleri şey bu olsa gerek yanımda ot takılan arkadaşlar sorduğunda anlatamiyordum neler gördüğümü herşey daha net ve güzeldi. Backyard ise gerek ilk sefer olduğu için gerek insaniyetinden arayarak bile inanılmaz yardımcı oldu hani ölmeden kesinlikle denenmesi gereken bir şey. Gözünüz kapalı bu adama guvenebilirsiniz. İnsanların yüzünde bir den fazla göz gördüğünüzde de korkmayın:) simülasyon lari izleyerek kendinizi hazırlayın korkmazsiniz ama simülasyonları da yanından bile geçmediğini bilin...

carma6745

Kıdemli Üye
Zehirli mantar farklı
Psikedelic mantar ayrı istediğiniz kadar yiyin ölmezsiniz bu zehirli mantar değil. Bazı arkadaşlar yanlış bilgilenmiş yanlış aktarıyorlar. Sadece çok yersen kafan uzun sürer çıkmak istersin geç çıkarsın bas trio yaşarsın 12 yaş altı çocuklar için öldürücü etkisi gözlemlenmiş. Sizi öldürmez. İlk 3 yiyin sonra kafanıza göre arttırırsınız.

Zehirli mantar farklı
Psikedelic mantar ayrı istediğiniz kadar yiyin ölmezsiniz bu zehirli mantar değil. Bazı arkadaşlar yanlış bilgilenmiş yanlış aktarıyorlar. Sadece çok yersen kafan uzun sürer çıkmak istersin geç çıkarsın bas trio yaşarsın 12 yaş altı çocuklar için öldürücü etkisi gözlemlenmiş. Sizi öldürmez. İlk 3 yiyin sonra kafanıza göre arttırırsınız.
Kim yanlis yonlendirmis

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Ka
Arkadaşlar geldi dün aldım. Hayatımda böyle bir şey yaşamadım. Hani anlatılmaz yaşanır dedikleri şey bu olsa gerek yanımda ot takılan arkadaşlar sorduğunda anlatamiyordum neler gördüğümü herşey daha net ve güzeldi. Backyard ise gerek ilk sefer olduğu için gerek insaniyetinden arayarak bile inanılmaz yardımcı oldu hani ölmeden kesinlikle denenmesi gereken bir şey. Gözünüz kapalı bu adama guvenebilirsiniz. İnsanların yüzünde bir den fazla göz gördüğünüzde de korkmayın:) simülasyon lari izleyerek kendinizi hazırlayın korkmazsiniz ama simülasyonları da yanından bile geçmediğini bilin...
Kanka ben de sıramı bekliyorum. 4 arkadaş ilk kez takılacağız. İlk denemede kaç g öneriyorsun neler yaşadın biz çok heyecanla bekliyoruz anlat lütfen anlatttt :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
    *** ******** *** **** ***** **** ***** ****** **
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ******** ***** ******** *** **** ***** **** ***** ****** **
    +1
    **** *** ***** ** *** ******* ***** **** hahahaha*** ***
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ***** ****** *** ***** ** *** ******* ***** **** hahahaha*** ***
  • Emmy Emmy:
    ********** *** ********** hahahaha ***** ******* ********* *** *** ***** hahahaha***
    +1
    +2
    ** ******** ****** ***** ******* ***** **
    +1
    ********* ***** **** ******** ****** ***** **
    +1
    ********* ******** **
    ***** ******* *** **** ***** *** ****** ** ********** ***** ******* ******* ***** ***** *********
    ***** **** ********** ******** ***** ******** **** ***** **
    ***** hahahaha*** ****
    ***** hahahaha** ******* ***** ***** hahahaha ******* ********** hahahaha**
    **** hahahaha ****
    ********* ***** hahahaha ****** ******
    hahahaha*